hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Zateplení domů Brno-venkov

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Zaměřujeme se na stavební materiály pro úpravu vnitřních a vnějších povrchů staveb, jejich ochranu, tepelnou izolaci a opravu.


Provádíme půdní vestavby, stavby, přístavby a rekonstrukce rodinných domů, bytů a bytových jader. Koupelny, balkony, bazény, zateplování fasád, veškeré stavební, zednické, obkladačské a pokladačské práce. Prodáváme zateplovací systémy, obklady.


Provádění strojního omítaní, zateplení fasád rodinných domů a zednických prací. Prodej a doprava materiálu. Montáž lešení.


Nabízíme strukturální omítky a fasádní zateplovací systémy. Prodáváme a montujeme vnější okenní parapety.


Provádíme zateplení domů, půdní vestavby, sádrokartonářské práce, stavby a rekonstrukce domů.


Firma se specializuje zvláště na stavby na klíč a rekonstrukce rodinných domů a bytů, na půdní vestavby a nástavby, na zateplení fasád, rekonstrukce koupelen a bytových jader. Zajišťujeme topenářské a instalatérské práce, montáž oken a dveří.


Provádíme bytovou a průmyslovou výstavbu, rekonstrukce objektů, zateplování a sanace. Sekce nábytku vyrábí a prodává vestavěné skříně, šatny, ložnice.


Naše společnost Vám nabízí kompletní zateplovací systémy, rekonstrukce a opravy fasád, revitalizace bytových domů, rekonstrukce rodinných domků na klíč. Od rodinných domků až po regenerace panelových a nájemních domů.


Provádění občanské a bytové výstavby, rekonstrukcí staveb, zateplování objektů a staveb na klíč.


Zajištění izolačních prací.


Zateplování staveb, dodávka a montáž lodžií. Nabídka kamenických a stavebních prací.


Rekonstrukce rovných střech. Zateplování střech, opravy hydroizolací a izolací. Klempířské,pokrývačské a drobné stavební práce. Záruční doby 10 let, ISO 9001, Brno.


Provádíme kompletní zateplení, regeneraci a fasády panelových bytů i velkoplošných objektů.


Nabízíme dodávku zateplovacích systémů.


Dodáváme prosklené fasády, polykarbonátové desky, sendvičové a kompozitní panely, opláštění staveb, elektrické a mechanické otvírače a značkovací techniku. Dveře, okna, výkladce - systémy Reynaers, fasádní systémy, zimní zahrady. Stěnové a střešní sendvičové panely.


Jsme výhradní dovozce výrobků Tollens. Nabízíme barvy fasádní, interiérové, na kov a dřevo, lazury na dřevo, interiérové dekorativní štuky a omítky. Dodáváme certifikované zateplovací systémy Toltherm, včetně vizualizace a návrhu barevného řešení.


Zateplování budov, lodžie z prefabrikátů - výstavba. Panelové domy a paneláky - rekonstrukce vad, vazníkové střechy. Poradenství s financováním stavebních akcí - úvěry z programu Panel. Zaveden systém ISO 9001:2000.


Provádíme stavební práce a dodávky staveb na klíč, rekonstrukce, zakládání staveb, kompletní střechy, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, zateplování budov a bourací práce.


Naší hlavní činností je revitalizace panelových domů.


Vyrábíme a montujeme plastová okna, dveře, zimní zahrady, žaluzie a sítě. Zdarma cenová kalkulace, měření, demontáž, montáž, záruční servis a poradenství. Nově nabízíme terasový systém Twinson, provádíme zateplování fasád, vyrábíme izolačních skla.


Firma zaměřená na dodávky zateplovacích systémů a materiálů BAUMIT.


Střechy - tesařství, klempířství, pokrývačství. Montujeme tvrdé střešní krytiny a tašky, šindel, živičné krytiny, trapézové plechy, okna Velux, Kubeso. Zateplení fasád, renovace historické fasády, reliéfy, štuky. Stavíme bytové objekty a dřevostavby.


Kompletní revitalizace panelových a bytových domů - zateplovaní systémy Terranova, Baumit, Stomix. Výroba a montáž betonových lodžií nahrazující stávající balkony. Držitel certifikátu ISO 9001:2000.


Nabízíme zateplování fasád a jiné zednické práce.


Nabízíme moderní materiály pro velkoplošné obklady větraných fasád a interierů včetně dodávky veškerého příslušenství. Systém nadkrokevní izolace z XPS STIRODACH a další.


Jsme výhradní dovozce výrobků Tollens. Nabízíme barvy fasádní, interiérové, na kov a dřevo, lazury na dřevo, interiérové dekorativní štuky a omítky. Dodáváme certifikované zateplovací systémy Toltherm, včetně vizualizace a návrhu barevného řešení.


Nabídka stavebních prací se specializací na zateplování objektů a izolace střech proti vodě a radonu.


Provádění zateplování fasád.


Nabídka poradenství, projekce, realizace. Prodej izolačního materiálu. Provádíme zateplování panelových i rodinných domů a ostatních staveb.


Zateplování a opravy fasád.


Nabídka zateplení budov. Realizace fasád, dekorativních omítek, benátského štuku a sádrokartonů.


Provádíme zateplování rodinných a panelových domů či jiných bytových i nebytových objektů včetně veškerých klempířských prací.


Provádění zateplování fasád a hydroizolace plochych střech, balkonů a teras.


Nabídka plastových a interiérových obkladů, prken a odvětraných fasád.


Nabídka zateplování fasád rodinných domů a dodávky materiálů.


Provádíme zateplování fasád. Nabízíme veškeré stavební a zednické práce. Poskytujeme služby v programu Zelená úsporám.


Nabídka zateplování a natírání fasád, provádění malířských a zednických prací.


Zabýváme se výstavbou rodinných domů na klíč a rekonstrukcí občanských, průmyslových a zemědělských staveb. Dále provádíme fasádnické práce včetně zateplení, revitalizace panelových domů, rekonstrukce půdních vestaveb a sanace a hydroizolace staveb.


Stavební firma specializující se na zateplování a opravy fasád, výškové práce, demolice a střechy.


Firma provádí kompletní revitalizace panelových domů, stavební izolace, zateplování budov systémy Stomix a Terranova, hydroizolace plochých střech. Výměna oken, výtahů a dodávka lodžií. Realizujeme v rámci programu Zelená úsporám.


Provádíme opravy a zateplení fasád bytových a rodinných domů, stavební práce, regeneraci panelových domů s výměnou závěsných balkonů, oken, zateplením střech, představbou lodžií. Jsme zařazeni v Seznamu odborných dodavatelů programu Zelená úsporám.


Nabídka zateplování budov, montáže sádrokartonu a realizace půdních vestaveb.


Provádění zateplování fasád rodinných a bytových domů.


Provádíme kompletní zateplení fasád rodinných i panelových domů.


Naší činností je výroba, prodej a realizační práce pro zateplovací systémy. Nabízíme omítky, penetrace, fasádní nátěry, dále lepicí a armovací tmel, izolace, barvy a doplňkový materiál pro developerské projekty, rekultivace a enviromentální zakázky.


Provádíme kompletní zateplování fasád na rodinných domech a zednické práce.


Míchání akrylátových, silikátových a silikonových omítek, míchání interiérových a fasádních barev Paulín. Realizujeme opravy, nátěry a zateplování fasád, provádíme zednické práce. Zprostředkování úvěrů a dotací z programu Panel a Zelená úsporám.


Provádíme výstavbu a rekonstrukce RD a bytových domů, půdní vestavby, sádrokartonářské práce, dekorační omítky a zateplení fasád. Dále dodávku a montáž ocelových a hliníkových konstr., prosklených fasád, světlíků a zařízení pro odvod tepla a kouře.


Nabízíme zateplování rodinných domů.


Provádíme montáž sádrokartonu, podkroví, podhledů a sádrokartonových konstrukcí atypických tvarů. Půdní vestavby realizujeme na klíč. Dále minerální podhledy AMF, střešní okna Velux, suché podlahy Knauf. Zateplování budov a fasád systémem Toltherm.


Prodej stavebního materiálu, nabídka zateplování fasád.


Provádění výstavby a rekonstrukcí rovných střech či zateplování pomocí PVC a asfaltových pásů. Zajištění drobných zednických prací.


Hydroizolace a zateplování plochých střech z asfaltových pásů nebo PVC. Izolace nátěrové, tepelné a tlakové. Dále provádíme izolace proti zemní vlhkosti, radonu a proti ropným látkám. Veškeré klempířské a pokrývačské práce - střešní krytiny.


Nabídka zateplování fasád a provádění zednických prací.


Střechy, fasády, izolace - kompletní realizace stveb.


Nabídka zateplování rodinných domů.


Provádíme zateplování domů a budov včetně fasád. Kompletní dodávka materiálu.


Provádění zateplení a izolace foukanou, tepelnou a zvukovou izolací Climatizer Plus.


Nabídka zateplování budov, realizace fasád a střech. Provádění demoličních prací.


Zateplování fasády. Montáž a prodej sádrokartonů, plastových oken, střešních oken, plovoucích podlah a kazetových minerálních stropů.


Nabídka zateplování budov a provádění fasádních a zednických prací.


Provádění vnějších a vnitřních strojních omítek a zateplování fasád.


Provádíme zateplování rodinných domů.


Provádíme zateplení budov, zateplování panelových domů, revitalizaci fasády. Zabráníme úniku tepla z vašeho domu, opravíme a nabarvíme fasádu kvalitními barvami, které odpuzují živočichy a plísně. Zateplujeme jak rodinné domky, tak panelové domy.


Provádím kontaktní zateplovací systémy převážně rodinných domů a dalších objektů. Nabídka poradenství ve výběru systému a jiné.


Provádění zateplování fasád.


Provádění zednických a stavebních prací. Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, sádrokartonářské práce, zateplování objektů.


Nabízím zateplování fasád rodinných domů.


Stavební firma nabízí stavby domů na klíč, zateplování fasád s velkými zkušenostmi ze sídliště Hutník. Provádíme rekonstrukce a stavby rodinných domů, stavební práce a dopravu stavebních materiálů. V areálu drtička stavební drti - výroba betonů.


Provádíme zateplování fasád a stavební i zednické práce.


Specializujeme se na zateplování fasád, včetně veškerých úprav. Dále nabízíme pronájem rámového lešení včetně montáže. Naší další činností je výstavba i rekonstrukce staveb, zejména rodinné domy, garáže, ploty a veškeré drobné zednické práce.


Rekonstrukce, výstavba, renovace fasád. Prodej fasádních a malířských barev a omítek. Míchání barev a dodávky stavebních materiálů.


Firma se zabývá dodávkou a montáží sádrokartonů, zateplováním budov, odvětráváním fasád. Prodává střešní okna.


Provádíme zhotovení fasádních zateplovacích systémů rodinných a bytových domů.


Zateplování rodinných domů, novostaveb, opravy starých fasád. Realizace stropů a příček ze sádrokartonu, arkýřů, půdních vestaveb.


Nabídka zateplování rodinných domů a provádění malířských a natěračských prací.


Nabídka montáží sádrokartonu a zateplování objektů. Prodej stavebního materiálu a pracovních pomůcek pro stavby.


Stavební materiál levně. Poradí vám s výběrem stavebního materiálu, dovozem a nejlevnějším řešením. Dodává cihly, cihelné bloky, porobetony, betonové dlažby, ploty, tepelné izolace, polystyreny, lepenky, zateplování, komíny, OSB desky..


Jsme stavební firma provádějící rekonstrukce budov, rodinných domů, bytových jader, koupelen. Nabízíme rekonstrukce a zateplování fasád včetně výměny oken, kompletní rekonstrukce půdních vestaveb, provedeme také stavby na klíč. Zpracujeme projektovou dokumentaci.


Rekonstrukce bytových jader, zateplování objektů, vyklízení půd a sklepů, opravy omítek a nabídka malířských prací. Pokládka plovoucích podlah.


Provádíme vnější zateplení staveb a rodinných domů, nové i stávající. Certifikovaný zateplovací systém, omítka akrylát/silikát, dokumentace ke kolaudaci.Zateplení fasád bez tepelných mostů optimalizuje spotřebu energií a tepelné vlastnosti interiéru.


Provádíme zateplení, plastová okna a hliníkové vstupní dveře. Opravujeme fasády domů. Revitalizace a rekonstrukce - panelové domy. Oprava a zateplení střechy. Dodávka a montáž - plastová okna, hliníkové dveře. Práce provádíme na území celé ČR.


Zabýváme se obchodem, propagací a aplikací termoizolačních nátěrů a omítky.


Provádíme kontaktní zateplování rodinných, bytových i průmyslových objektů.


Firma provádí zateplování fasád a stavební práce.


Provádíme zateplování fasád, rekonstrukce a veškeré stavební práce.


Realizujeme zateplování fasád, střech, opravy obvodových plášťů, výměnu oken, dveří, rekonstrukci balkónů. Zpracujeme Vám kompletní projektovou dokumentaci, energetický audit, průkaz nebo všechna povolení. Zajistíme Vám výhodné financování a dotaci.


Nabízím zateplení fasád, pokládání obkladů a dlažeb, montáž sádrokartonů, rozvodů vody a topení, realizaci půdních vestaveb, střech a lešení.


Zateplování a nátěry fasád.


Zateplování rodinných domů , rekonstrukce bytových jader , montáž sádrokartonů , obklady , dlažby , zednické práce.


Tepelně izolační materiály z konopí

Tepelně izolační materiály z konopí

Konopná vlákna se úspěšně využívají jako náhra­da výrobků ze skleněné vaty a minerálních vláken. Vyr… Celý článek
Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

AVMI zveřejňuje výsledek prošetření podnětu podaného na Českou obchodní inspekci ve věci přezkoumání… Celý článek
Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

1. dubna 2015 se otevřel program Nová zelená úsporám (NZÚ), který nabízí dotace na energetické úspor… Celý článek
Česko je polystyrenovou velmocí

Česko je polystyrenovou velmocí

Spotřeba pěnového polystyrenu překročila v loňském roce potřetí ve své historii hranici 60 000 tun. … Celý článek
1 z 1
Rubriky článků