hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

O nás

Vše o izolacích

O izolacích vám prozradíme i to, co vám jinde neřeknou

Už 10 let sledujeme technologie, zpovídáme výrobce a zjišťujeme, jak materiály fungují, co umí a jaké jsou na ně záruky. Na základě nasbíraných informací píšeme články, tvoříme návody, spravujeme katalogy a zpracováváme nabídky na dodávky materiálů.

Smiřte se ale s tím, že vám nebudeme mazat med kolem pusy. Pokud chcete koupit izolaci a příliš vás nezajímá, jak bude v konstrukci fungovat, zda je to nejlepší řešení a je vhodná, pak se nám vyhněte velkým obloukem.

My svým klientům a návštěvníkům sdělujeme i ty nejméně příjemné skutečnosti ze světa izolací.

ZA NÁS MLUVÍ VÝSLEDKY

19
LET ZKUŠENOSTÍ
1289 +
ODBORNÝCH ČLÁNKŮ
528
IZOLACÍ V KATALOGU
Smyslem našeho projektu je, aby každý majitel izolace předešel všem nástrahám, které nutně s izolací souvisí a aby získal veškeré důležité informace ke své izolaci na jednom místě

Dobře informovaný, zodpovědný a šťastný majitel zatepleného domu – to je náš cíl.

HODNOTY, KTERÝMI SE ŘÍDÍME
Hledáte něco jiného?

 

Předáváme informace a zkušenosti

Upřímnost: Nechcete si nechat bezhlavě radit? Seznamte se s izolacemi na vlastní pěst.Prostudujte si články, projděte si katalogy a vyzkoušejte si kalkulátor na výpočet tloušťky izolace.
Přečtěte si také podrobnější informace o střechách a jejich izolacích z webu krytiny-strechy.cz nebo se podívejte se na krátká videa na strecha-chytre.cz.

Poradíme Vám v začátcích

 
Jednoduchost: Pokud se s izolacemi teprve seznamujete a chcete získat základní představu, jak to s nimi chodí, přečtěte si článek, který vás nasměruje dál.
 

Nic neskrýváme

Objektivnost: Jsme objektivní a nebudeme vám tvrdit, že právě nějaká izolace je dokonalá, protože není. Žádná izolace není perfektní. Každá má své plusy i minusy. A jelikož nejsme vázáni na zisky žádné stavební firmy, tak vám bez obalu prozradíme, jak si jednotlivé typy izolací stojí, abyste se mohli sami rozhodnout, co je pro vás nejlepší.
"Neexistuje stavební výrobek, který by uměl ve své oblasti všechno nejlépe a neměl žádné nevýhody. To platí i pro všechny krytiny, izolace a stavební firmy." Ing. Martin Smutný
Provozovatel portálu Izolace-Info.cz

Jsme tady pro vás v každé situaci

 
Rychlost: Rychle Vás nasměrujeme jak v úplných začátcích, tak při konečném rozhodování mezi vytipovanými materiály.

Rádi vám zpracujeme nabídku na konkrétní izolaci, poradíme s energetickými štítky, s dotacemi v programu zelená úsporám a pomůžeme s posudky pro schvalování dotací na zateplování domů.
 
 

Ověřte si, jací jsme

Férovost: Podívejte se na reference a zjistěte, jak byli s našimi službami spokojeni předchozí zákazníci.

O našem přístupu svědčí také certifikát APEK, který ověřuje Asociace pro elektronickou komerci.

Obraťte se na nás

 
Péče: Zajímá vás něco konkrétního? Napište nám na izolace@izolace-info.cz nebo se podívejte, jak kontaktovat naše specialisty.

Jestli už máte jasno a chcete rovnou zpracovat nabídku, vyplňte prosím formulář níže a prozraďte nám, jaký typ tepelné izolace byste rádi a kde stavíte.
Nabídku zpracujeme a ozveme se vám.


DOTAZY? NAPIŠTE NÁM!

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.


 

 
 
 
 
Rubriky článků