hledám zateplení hledám firmu hledám radu slevy

O nás

Kdo jsme a co garantujeme?

Vedeme poradenský internetový portál www.izolace-info.cz. Kromě toho také provozujeme sesterský internetový portál o střechách www.krytiny-strechy.cz. Jako výhradně česká firma působíme na trhu již od roku 2006. Historie našich zkušeností s izolacemi je však starší. Za dlouholetou dobu naší existence jsme svědky kritických chyb, kterých se lidé při návrhu, koupě a realizaci tepelných izolací neustále dopouštějí. Nechceme již dále přihlížet těmto naprosto zbytečným chybám, a proto jsme vyvinuli nástroje, metody, katalog a další vychytávky k tomu, abychom Vám pomohli získat tu nejvhodnější, nejlevnější a nejkvalitnější izolaci přímo pro Vás. Cílem naší firmy je vzdělávat co nejširší společnost v oblasti tepelných izolací. Přejeme si, aby český člověk byl schopen si pořídit kvalitní a levnou tepelnou izolaci, aniž by naletěl mýtům a na první pohled líbivým nabídkám.

1. Garantujeme Vám odbornost, neboť se v tomto odvětví pohybujeme již dlouho, více jak 12 let.

2. Garantujeme Vám nezávislé posouzení a poradenství, neboť nejsme vázáni na zisky žádné stavební firmy.

3. Garantujeme Vám pravdivé informace, neboť na pravdivých informací stojí náš byznys, což dokazuje vysoká návštěvnost našeho webu a kladné recenze našich zákazníků.

4. Garantujeme Vám dodávku materiálu na Vámi určené místo, neboť již roky spolupracujeme s desítkami stavebnin po celé ČR.

5. Garantujeme Vám férové jednání při platbě.


 

Co získáte volbou naší firmy?

1. Nabízíme Vám zcela zdarma náš obsáhlý katalog stovek produktů tepelných izolací, který je průběžně aktualizován a v němž naleznete všechny důležité informace, které potřebujete znát od materiálu izolace začínaje až po cenu konče.

2. Neustále vydáváme odborné články, v nichž naleznete užitečné a jedinečné informace, tipy a rady ohledně tepelných izolací. K dispozici jich máte od nás stovky a samozřejmě k témátům, které Vás nejvíce zajímají.

3. Vytvořili jsme jedinečný kalkulátor izolací svého druhu v ČR, který Vám vygeneruje na základě Vašich individuálních požadavků nabídku nejvhodnějších izolací právě pro Vás. Nemusíte již ztrácet svůj drahocenný čas hledáním produktů, srovnávaním cen a tepelných parametrů. S naším kalkulátorem máte vše jednoduše, rychle a přehledně na jednom místě.

4. Zprostředkováváme dodávku izolačního materiálu po celém území ČR.

5. Poskytujeme odborné a nezávislé poradenství v oblasti izolací. V případě, že u nás izolační materiál poptáte, získáte toto poradenství zdarma, takže dostanete jistotu, že s výběrem a realizací chybu neuděláte.


 

Napište nám Váš dotaz, připomínku, nebo Váš tip na vylepšení stránek.

Pokud chcete zpracovat nabídku na materiál, prosíme uveďte typ tepelné izolace a místo stavby.
Doprava materiálu je uvažována vždy z nejbližší pobočky od místa stavby.

Vaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.


Pro zákazníky
Rubriky článků