hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Registrace, Reklama


REKLAMA NA PORTÁLU Izolace - Info

Reklama v jakékoli podobě na portálu Izolace -Info několik předností - 1. Cílenost, 2. Rychlost, 3. Měřitelnost. Díky tomu je reklama na našich stránkách tou nejefektivnější formou reklamy pro izolace a práce vůbec. Navíc cena za jakou se zde můžete prezentovat, je oproti jiným reklamním plochám minimální.

Oslovte potenciální zákazníky přímo zde na našich stránkách. Právě zde se mohou Vaši zákazníci dozvědět o aktuálních slevách, nových produktech, firemních akcích, školeních, zajímavých poznatcích. Prostě o všem, co se děje v oboru Střech a střešních krytin.

Klasická reklama je z hlediska zasažení cílové skupiny dosti neefektivní. Pokud například propagujete svůj výrobek v televizi, tištěných materiálech, nebo na všeobecně zaměřených internetových stránkách oslovíte mimo potencionálních zákazníků - kterých je menšina - také ty kteří se vůbec nezajímají o Váš výrobek, nemají zájem o zakoupení vašeho výrobku, ty kteří ho už koupili, ty pro které je příliš drahý nebo naopak levný. Takže úspěšnost reklamy je dosti nízká. Nehledě na cenu kolik za reklamu platíte.

 

Reklama na portálu Izolace -Info má naproti tomu tři velké výhody:

1. můžete ji přesně zacílit
2. můžete ji velice rychle spustit, změnit
3. můžete ji přesně měřit


Cílenost reklamy na portálu Izolace-Info
Reklama na našem webu je jednoznačně zacílena na organizace, úřady, firmy a jednotlivce, kteří poptávají nebo jiným způsobem vybírají izolace a materiály. Naši návštěvníci cíleně hledají JEN!!! Stavebí izolace. Oslovíte přímo osoby nebo realizační firmy, které přišli vyhledat a porovnat tu nejvhodnější izolaci právě pro sebe.

Rychlost reklamy na internetu
Vytvoření, výroba a zprovoznění internetové reklamy je jednoduchá může se počítat na hodiny.
Chcete změnit text? Za pár hodin máte novou reklamu. Vidíte, že je úspěšná? Můžete ji prodloužit. Prostě můžete operativně reklamu změnit tak, aby byla pro Vás co nejlepší.

Měřitelnost internetové reklamy
Internetová reklama se dá velice přesně měřit. Jak dlouho ji zákazníci vidí? Klikají na ni? Co dělají po kliknutí na reklamu? Vracejí se zpět? Procházejí váš web?Podmínky užívání internetového portálu Izolace-Info.

Obchodní podmínky

Rubriky článků