hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Zateplení domů Karviná

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Nabídka zateplování domů a fasád. Provádění zednických prací.


Zateplení a revitalizace domů.


Zateplení domů, zateplování podkroví,prodej palubek a tepelných izolací


Provádíme zateplování, nátěry a renovace fasád. Pronájem lešení, rekonstrukce bytů, provádění vnitřních omítek. Zapravování špalet po výměně oken.


Provádíme zateplování budov a kompletní rekonstrukce panelových domů.


Provádíme zateplování domů, výměny oken a dveří.


Provádíme rekonstrukce bytů, domů, stavební a lešenářské práce, bednění základů. Nabízíme zateplovací systémy a zámkovou dlažbu.


Specializujeme se na odstraňování defektů obvodových plášťů budov a to především na zateplování fasád, výměnu oken, výměny vstupních dveří vč. Provádění nových rozvodů domácích telefonů v domech, generální opravy plochých střech, sanace betonových konstrukcí balkónů a obvodového zdiva.


Provádíme zateplování fasád.


Provádím zateplování budov, kompletní stavební práce, pokládání dlažeb a obkladů a sanace balkónů.


Zabýváme se stavební činností, realizací litých anhydritových podlah, zateplení a opravy fasád, rekonstrukce, přestavby, sádrokartonářské práce, bytová jádra, zateplování, koupelny, zámkové dlažby, zednické práce. Nabízíme cenovou kalkulaci zdarma.


Nabídka zateplování fasád certifikovanými systémy, strojní omítky a fasády, dále provádíme tepelně izolační fasády, samonivelační lité podlahy, stavba a půjčovna lešení.


Provádíme kompletní zateplení domů, výměnu oken a dveří, veškeré sádrokartonové konstrukce, půdní vestavby, rekonstrukce domů, bytů a bytových jader, podlahy. Dodáváme systémy požární bezpečnosti staveb, hasící přístroje, hydrantové systémy.


Revitalizace panelových domů - zateplená fasáda, výměna oken, oprava a zateplení střechy, sanace balkónů. Provádíme rekonstrukce bytových domů. Zajišťujeme zateplení rodinných domů včetně podkladů pro program Zelená úsporám. Rodinné domy na klíč. Více na webu.


Nabídka keramických elastomerických nátěrových hmot Thermo System, zajišťujících barevnost, dlouhodobou ochranu a úsporu energie.


Specializujeme se na provádění staveb, rekonstrukce fasád historických objektů, čištění a zateplování fasád. Prodej čisticí stavební chemie.


Nabízíme prodej a výměnu plastových a dřevěných euro oken, dveří, nabídka parapetů, žaluzií, rolet a střešních krytin. Dodávky a montáže garážových vrat. Dále provádíme zateplování fasád. Zajišťujeme kompletní rekonstrukci domů.


Zabýváme se prodejem izolačních materiálů. Zaměřujeme se na řešení problematiky izolací v oblastí teplot od -60°C až +1460°C.


Realizace zateplení rodinných a obytných domů v rámci programu Zelená úsporám. Zateplování certifikovanými systémy Cemix a Baumit. Provádíme anhydritové lité podlahy.


Vyrábíme plastová a hliníková okna - dveře z 6-ti komorového profilového systému GEALAN a REYNAERS. Kompletně revitalizujeme rodinné a panelové domy dle ISO 9001:2001. Garážová vrata, rolety, žaluzie, parapety.


Nabídka zateplení fasád, pozemní a inženýrské stavitelství, rekonstrukce půdních prostor, montáž sádrokartonů a hydroizolace střech.


Zateplování objektů a rekonstrukce fasád. Nabídka malířských a natěračských prací.


Kompletní inženýrská činnost od návrhu až po realizaci staveb. Zateplování budov.


Provádíme stavební činnosti v objektech občanské i bytové výstavby: revitalizace domů, rekonstrukce a zateplování objektů, novostavby. Provádíme výměny oken a vstupů, opravy střech, balkonů a izolace objektů. Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001. Působnost celá ČR.


Nabízíme zateplování budov a prodej palubek i řeziva.


Nabídka služeb v oblasti zateplování objektů.


Firma realizuje zateplení a fasády domů, zednické práce, rekonstrukce i stavby na klíč.


Provádíme zateplování staveb pomocí foukané izolace Climatizer Plus, odvětrávané fasády Vinil Fiding, montujeme střešní okna, vrata, sádrokartony.


Provádění zateplení fasád v rámci programu Zelená úsporám, zednické práce, vnitřní a venkovní omítky, rekonstrukce bytových jader a koupelen, rekonstrukce interiéru, sádrokartonářské práce. Výměna oken a dveří. Stavba rodinných domů na klíč.


Nabízíme: Stavby domů, rekonstrukce domů i bytů, strojní omítky, zateplení, hydroizolace plochých střech a mnoho dalšího


Zateplování fasád rodinných domů materiálem značky Ceresit.


Zabýváme se zateplováním fasád a zednických prací.


Provádění stavebních a zednických prací, výstaveb domů a rekonstrukcí. Nabídka přestaveb a zateplování budov a objektů.


Provádění zateplení rodinných a bytových domů i firemních objektů kontaktním zateplovacím systémem. Nabídka oprav a rekonstrukcí balkónů.


Zateplování fasád zateplovacím systémem VEBER TERANOVA. Výroba parapetů a klempířských prvků, izolace plochých střech a svařečské práce.


Provádíme zateplování objektů a dodávky plastových oken a rozvodů vody, topení a plynu včetně montáže.


Nabídka zateplovacích, stavebních, odvodňovacích a zemních prací.


Provádění instalatérských a zateplovácích prací.


Prodej a montáž oken a dveří. Nabídka zateplování budov, rekonstrukcí bytových jader a veškerých zednických prací. Zámečnická výroba.


Zaměřujeme se na revitalizace panelových a rodinných domů, zateplování fasád, opravy balkónů, výměny oken a vstupů, provádění nových rozvodů domácích telefonů. Zajišťujeme úvěry, dotace včetně podkladů pro program Zelená úsporám.


Výstavba administrativních objektů, ekologických staveb, rodinných domů a bytů. Realizace rekonstrukcí, vestaveb, sanací, zateplování a výměny oken.


Provádíme zateplování domů, betonáž základových desek a podlah, pokládku zámkové dlažby a bourací práce.


Projekce a realizace staveb, zateplování budov, rekonstrukce objektů.


Zateplování fasád bytových, rodinných domů i občanské výstavby. Provádíme vlhkostní stavebně technické průzkumy, návrhy sanací, poradenství, sanace vlhkého zdiva. Zabývá se novostavbami a rekonstrukcemi objektů, budov a rodinných domů.


Zateplování panelových a rodinných domů. Montáž suchých staveb a provádění sádrokartonářských a zednických prací.Provádíme rekonstrukce rodinných domů, zateplování a renovace fasád. Pokládání zámkové dlažby a dokončovací pozemní práce.


Stavební společnosti specializující se na zateplování fasád rodinných a panelových domů. Dále realizujeme rekonstrukci panelových domů, výstavbu rodinných domů, montáž plastových oken, sanaci střech. Jsme držitelem certifikátu dle ČSN EN ISO 9001.


Moderní domy - Projektanti a Architekti Ostrava. Typové a individuální projekty moderních, nízkoenergetických a pasivních rodinných domů, interiérů, zateplení - zelená úsporám a nový panel, 3D vizualizace. Nabízíme projekční služby architekta, designéra, projektanta. Zajišťování stavebního povolení


Nabízíme zateplení budov, zateplování střech, kompletní revitalizace, stavby na klíč, zednické práce, rekonstrukce bytových jader, provedení rozvodů, plastová okna, prodej a dovoz stavebního materiálu. Bezpečnostní dveře, prodej a montáž.


Provádíme kompletní zateplení fasád rodinných i panelových domů.


Nabídka stavebních prací, rekonstrukcí a modernizace bytů. Zateplování objektů.


Provádíme montáže zateplovacích systémů.


Provádíme zateplování budov a stavební práce.


Provádíme přestavby a rekonstrukce bytových jader, kuchyní, koupelen a bytů na klíč. Specializujeme se na koupelny a výrobu kuchyňských linek, k nimž dodáme i spotřebiče. Zpracujeme 3D návrh zdarma. Provádíme zateplování fasád na rodinných domech.


Provádění stavebních prací, rekonstrukcí bytových jader a zateplování. Montáž sádrokartonů.


Provádíme komplexní zateplení domů.


Výstavba rodinných domů na klíč. Nabídka rekonstrukcí objektů a bytových jader, zateplování fasád a pokládání zámkové dlažby.


Výstavba rodinných domů. Rekonstrukce a zateplení fasád.


Provádíme zateplení fasád a střech bytových i rodinných domů včetně vyřízení dotací.


Provádění rekonstrukcí bytových domů, generálních oprav a zateplení plochých střech. Realizace zateplení fasád a sanace balkonů.Provádíme zateplování rodinných domů, také se specializujeme na stavbu altánů, přístřešků a pergol.


Nabídka zednických a zemních prací, údržby, opravy a rekonstrukce bytů a domů, realizace fasád, zateplování objektů, pokládání obkladů a dlažeb.


Jsme moderní, dynamická a neustále rozvíjející se stavební společnost zabývající se především certifikovaným zateplením staveb a jejich kompletní revitalizací.


Činnost společnosti je zaměřena na zateplení, revitalizaci budov, opravy fasád, výměnu oken a dveří, rekonstrukci střech, rekonstrukci bytových jader, sanace lodžií, balkónů a výstavbu RD na klíč. Vyřizujeme úvěry, financování a státní dotace.


Pokládka a opravy střešních plášťů. Montáž izolace střech proti vodě a radonu, dřevěných teras, fasád a dřevostaveb.


Provádíme zateplování obytných a průmyslových budov, rodinných domů, fasádní nátěry, výměny oken a opravy balonů. Nabízíme spárovací hmoty, samonivelační hmoty i fasádní, namíchání barev a omítek. Provádíme zámečnické práce.


Provádíme montáže sádrokartonu, izolace, minerální podhledy, půdní vestavby, zateplování střech a pokládku podlah.


Nabídka zateplování rodinných domů, provádění sádrokartonářských a štukatérských prací.


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů a bytů. Provádění zámkové dlažby, obkladů, zateplování objektů a projektových i rozpočtových prací.


Výroba a montáž PVC a EURO oken, zateplování fasád bytových i rodinných domů. Výroba a montáž žaluzií, interiérových roletek, sítí proti hmyzu. Individuální přístup k zákazníkovi.


Zateplování budov, nátěry, nástřiky a renovace fasád.


Provádíme zateplení fasád, domů, střech a oken. Nabízíme služby zelená úsporám, program panel a financování.


Dodáváme a aplikujeme stavební prvky - plastová okna, hliníková okna, dveře, ploty, mříže a garážová vrata. Provádíme stavební rekonstrukce. Zateplovací systémy Dryvit, systémy oplocení a bran Bekaert. Automatické pohony pro vrata, brány a rolety.


Realizace fasád a zateplování objektů. Prodej stavební chemie.


Provádíme rekonstrukce a revitalizace panelových domů - zateplování fasád, výměny oken, rekonstrukce střech a balkonů.


Zateplení domu s dotací vč. vyřízeni .Certifikováné zatepleni Baumit ,Cemix ,Weber.


Provádíme veškeré montáže, výměny a rekonstrukce střešních krytin ze všech druhů dostupných materiálů - pokrývačské, klempířské, tesařské práce, nátěry střech, tepelné izolace střech a fasád domů, hydroizolace plochých střech. Montujeme střešní okna.


Velkoobchod a maloprodej sádrokartonu a materiálů pro zateplení fasád. Prodáváme sádrokarton, závěsovinu, profily, tmely Rombu, Rigips, Knauf, minerální izolace Ursa, Isover, polystyrény, kotvící techniku Alsta, Bravoll a další.


Renovace objektů a staveb. Střešní nástavby, půdní vestavby, zateplování, rekonstrukce budov a bytů.


Sanace vlhkého zdiva, podřezávání, provádění plošné a svislé izolace, drenážních prací a zateplování objektů.


Nabídka zateplování fasád a rekonstrukcí balkónů, teras. Prodej zateplovacích systémů, fasádních barev a omítek.


Kompletní stavební práce pro občanskou a bytovou výstavbu, zateplování a rekonstrukce budov, modernizace bytového fondu.


Provádíme zateplování fasád a ruční výkopové práce.Provádění komplexních zateplovacích prací panelových i rodinných domů.


Provádíme prodej a montáž plastových oken VEKA a PVC dveří, včetně demontáže a zednických prací. Do oken zajistíme žaluzie, rolety a moskytiéry. Provádíme zateplování fasád a kompletní revitalizaci rodinných i panelových domů. Jsme zařazeni v seznamu odborných dodavatelů v programu Zelená úsporám.


Nabídka tepelných izolací střech a budov.


Zateplování polystyrénem s odvětrávací mezerou.


Stavby rodinných domů, průmyslových objektů a zateplování budov.


Tepelně izolační materiály z konopí

Tepelně izolační materiály z konopí

Konopná vlákna se úspěšně využívají jako náhra­da výrobků ze skleněné vaty a minerálních vláken. Vyr… Celý článek
Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

AVMI zveřejňuje výsledek prošetření podnětu podaného na Českou obchodní inspekci ve věci přezkoumání… Celý článek
Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

1. dubna 2015 se otevřel program Nová zelená úsporám (NZÚ), který nabízí dotace na energetické úspor… Celý článek
Česko je polystyrenovou velmocí

Česko je polystyrenovou velmocí

Spotřeba pěnového polystyrenu překročila v loňském roce potřetí ve své historii hranici 60 000 tun. … Celý článek
1 z 1
Rubriky článků