hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Zateplení domů Plzeň-sever

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme hydroizolace střech a jejich zateplení, rekonstrukce všech druhů střech, tesařské a klempířské práce. Veškeré stavební práce, například zateplení fasád, malování, rekonstrukce staveb. Opravy a revize hromosvodů. Instalatérské práce, svody.


Stavební činnost, Pokrývačské práce, Zateplování budov, Obkladačské práce.


Provádíme zateplování fasád.


Jsme stavební firma, provádíme fasády, zateplovací systémy, sanace, rekonstrukce obytných, průmyslových i historických objektů, rekonstrukce a revitalizace panelových domů (fasády, lodžie, podesty) i novou výstavbu, inženýrské sítě, obklady, dlažby.


Prodáváme lícové cihly, cihly ražené a tažené KLINKER, cihelné obkladové pásky, cihlové venkovní dlažby KLINKER, překlady, keramické krycí prvky plotů a speciální příslušenství. Provedeme zateplení staveb - bezúdržbový zateplovací fasádní systém cihelným páskem.


Provádíme rodinné domy na klíč, rekonstrukce domů a bytů, zateplování s možností dotace Zelená úsporám, instalatérství, topenářství. Nabízíme pronájem lešení, klempířství a pokrývačství, prodej bytů do osobního vlastnictví. Vše dle ISO 9001:2001.


Provádíme zateplení pláště, zateplování bytových, panelových, rodinných domů a fasád. Výměna a montáž plastových oken a vchodových dveří, sanace lodžií, zateplení bytové a panelákové střechy, rekonstrukce výtahů, společných prostor a zdravotních instalací budovy RD, paneláku a vily.


Provádíme opravy a rekonstrukce panelových domů, zateplování fasád, opravy spár a kompletní dodávky staveb. Mezi naše činnosti patří výškové práce, jádrové vrtání, injektáže a míchání všech typů barev a omítek. Ubytování v penzionu.


Nabídka zateplování fasád, výměny oken a stavebních a inženýrských prací.


Stavební firma nabízí zemní práce, stavby, zateplení a zateplování, hydroizolace, izolace, venkovní úpravy, inženýrské sítě, dlažby, oplocení a projekty. Máme prodej plotů z umělého kamene a recyklovaného plastu a kontaktních zateplovacích systémů.


Oborem činnosti je zateplování, fasády, stavby, nátěry, malby, rekonstrukce, míchání barev, tepelné izolace a poradenství. Prodej výrobků STO, LEUBE, TOMEŠ. Prodej stavební chemie a nářadí. Silikonové barvy, sanační a šlechtěné omítky.


Provádíme stavby rodinných domů na klíč. Lícové zdivo - KLINKER. Zateplování fasád. Kompletní rekonstrukce. Práce štukatérské a restaurátorské. Opravy a nátěry fasád.


Provádíme zateplování fasád a výměnu oken a dveří, rekonstrukce rodinných domů a bytů, půdní vestavby. Prodáváme malířské potřeby a stavební chemii.


Provádíme výstavbu domů na klíč včetně vybavení interiérů - obklady, dlažby, sanita, podlahy, kuchyně, osvětlení a úpravy okolí - ploty, terénní úpravy, komunikace, parkoviště, chodníky, výsadba zeleně, její údržba a inženýrské sítě. Provádíme zateplování a rekonstrukce domů a rekonstrukce střech.


Provádění zateplování fasád a opláštění budov.


Firma provádí rekonstrukce domů, stavební úpravy, zateplování fasád a stavby nových objektů.


Provádíme novostavby, rekonstrukce obytných budov i rodinných domů. Stavby a rekonstrukce komunikací, chodníků, zámkových dlažeb a telekomunikací. Provádíme zateplování budov v rámci zelená úsporám, včetně zajištění podkladů pro státní dotaci.


Tepelná foukaná izolace a stříkaná akustická izolace budov prováděná naší firmou je ideální volbou pro Váš objekt. Odhlučňujeme nahrávací studia, diskotéky, bowling, rockové kluby. Zateplujeme dvouplášťové střechy, panelákové střechy a rodinné domy.


Foukaná dutinová izolace isover, rotaflex, pur tipuren. Vhodné k zateplení stropů,střech, podlah a jiných dutin domů. Nevznikají tepelné mosty. Velká úspora tepla arychla návratnost investice.


Provádíme zateplování fasád, půjčujeme fasádní lešení PERI. Dále provádíme zemní práce, realizace staveb a výstavbu inženýrských sítí. Pomoc při získávání dotací z programu Panel.


Stavební firma je registrována v programu Zelená úsporám pro zateplování fasád. Dále nabízí veškeré stavební práce, rekonstrukce a modernizace, novostavby a půdní vestavby. Specializujeme se na rodinné domy a rekonstrukce budov, stavby na klíč.


zednické práce, výstavba bytových a nebytových budov, rekonstrukce, obklady a dlažby, fasády, sádrokartony, zemní práce


Zateplení objektů, opravy fasád, renovace a nabídka poradenství.


Provádění pokrývačských, klempířských, tesařských, sádrokartonářských, hydroizolačních a stavebních prací. Rekonstrukce bytových jader.


Provádíme zateplování fasád staveb. Nabízíme projekty a poradenskou činnost, plastové okapy a vodoinstalace.


Provádění zateplování fasád.


Zabýváme se strojním omítáním, fasádami a zateplovacím systémem.


Firma nabízí zateplování a úpravy fasád. Dále děláme opláštění budov, hal a ocelových konstrukcí. Dále nátěry, malby, šlechtěné omítky, tepelné izolace. Jsme držitelé certifikátu DRYVIT v USA, Terranova v Rakousku.


Zateplování fasád, celková regenerace panelových domů - střecha, plášť, okna, balkony. Zateplení RD - firma zapsána v registru Zelená úsporám. Kompletní stavební činnost. Firma používá certifikované zateplovací systémy. Prodejna barvy, laky, omítky.


Naším oborem jsou hydroizolační práce - pásy a také fólie. Provádíme kompletní pokrývačské práce, zateplování střech a fasád na rodinných, panelových a bytových domech. Dále děláme klempířské a hromosvodářské práce a také světlíky, opláštění a vše kolem střech.


Stavební firma provádí stavby a nabízí projekt, stavební povolení a dozor. Fasádní práce, zateplování, historické fasády, realizace a renovace, štukatérské práce. Vnitřní, sanační a strukturní omítky. Rodinné domy na klíč, lité podlahy, rekonstrukce.


Provádíme zateplení budov, opravy a nátěry fasád, nátěry interiérů, drobné zednické práce, stavbu lešení a drobné výkopové práce.


Provádíme hydroizolace plochých a vegetačních střech, spodních staveb, teras, balkonů, zahradních jezírek, jímek a bazénů. Izolace proti radonu a ropným produktům, tepelné izolace střech a podlah. Používáme hydroizolační folie i asfaltové pásy.


Nabídka zateplování fasád, odvodňování objektů, pokládky zámkové dlažby a zemních prací.


Provádíme zateplování fasád, výstavby rodinných domů a rekonstrukce bytových jader. Nabízíme pokládání obkladů a dlažeb a strojní omítání.


Nabídka fasádních a vnitřních barev, omítek a lepidel,maleb a nátěrů. Prodej zateplovacích systémů, sanačních a strojních omítek.


Zajistíme zateplování fasád a související práce, výměnu oken i žaluzií.


Zateplování fasád na rodinných domech včetně lešení a klempířských prací. Realizujeme šlechtěné omítky, zateplovací systémy, rekonstrukce, bytových jader, koupelen, obkladů, dlažeb. Provádíme veškeré zednické práce, včetně sádrokartonu.


Provádění zednických prací všeho druhu a zateplování fasád.


Provádíme hrubé stavby, zemní práce, zateplování bytů, panelových a rodinných domů, fasád, půdy, dále půdní vestavby, rekonstrukce bytů a domů. Sádrokartony, sanace a izolace budov. Oprava a rekonstrukce lodžií, balkonů. Realizujeme fasády a omítky.


Nabídka demoličních a zemních prací, realizace inženýrských sítí, stavby, rekonstrukce a zateplování objektů, revitalizace panelových domů.


Firma WELL vyrobí plastová okna i dveře v libovolném tvaru a provedení dle přání zákazníka. Okna rovná, šikmá nebo oblouková, dveře vstupní, domovní, balkonové. Nabízíme také rolety, žaluzie a parapety. Samozřejmostí je kompletní servis týkající se montáže.


Dodáváme, montujeme plastová a hliníková okna, eurookna, parapety, dveře, dveřní výplně, rolety, garážová a průmyslová vrata a pohony. Nabízíme zateplovací systémy a revitalizace panelových domů včetně financování. Vše v kvalitě ČSN EN ISO 9001:2001.


Provádění kompletních malířských prací a zateplování fasád.


Realizace developerských projektů, zateplování fasád a monolitických betonových konstrukcí.


Revitalizace panelových domů včetně financování - úvěry, dotace programu PANEL. Zajišťujeme energetický audit, zateplování fasád, střechy, plastová okna, výtahy, lodžie, balkony. Nabízíme poradenství, projekty, kompletní servis na klíč.


Provádíme strojní dvoujádrové omítky, zateplování objektů a šlechtěné omítky.


Provádíme zateplování fasád rodinných domu, fasády, strojní omítky.


Stavební firma specializovaná: na pokrývačské, klempířské a tesařské práce, hydroizolaci a zateplování plochých střech, dále zateplování fasád a rekonstrukcí objektů. Firma vlastní certifikát jakosti DIN EN ISO 9001:2000.


Dodávka a montáž sádrokartonových konstrukcí, izolace střech, stěn a stropů.


Dodávka a montáž sádrokartonových konstrukcí, izolace stěn a stropů, rekonstrukce interiérů.


Provádíme montáž sádrokartonu-půdní vestavby, bytová jádra, kazetové podhledy. Montujeme sádrokartonové stropy a příčky. Jsme držiteli certifikátu na montáž zateplovacího systému Baumit. Provádíme zateplování domů, zateplení fasád, šlechtěné omítky.


Stavební firma nabízí rekonstrukce, zateplování fasád, plochých střech, montáže sádrokartonu, polykarbonátu, půjčovna lešení a montážní plošiny. Společnost má certifikaci ISO 9001:2001 a je zařazena do programu Zelená úsporám pro získání dotace.


Zateplení fasád provádíme jak s polystyrenem, tak s minerální vatou výhradně s certifikovanými systémy. Na tyto certifikované systémy jsme odborně proškoleni a po celou dobu realizace zakázky pracují pouze čeští řemeslníci.


Naše stavební firma se zaměřuje na stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce a přestavby objektů, novostavby a zateplování fasád. Dále vykonáváme zednické, pokrývačské, izolační a zateplovací práce.


Provádíme stavební činnost, projekty staveb, rodinné domy, bytové domy, administrativní objekty, výrobní haly, novostavby, rekonstrukce a zateplování fasád. Dále děláme sanace zdiva, injektáže zdiva, betonové konstrukce a půdní vestavby.


Provádíme stavby rodinných domků na klíč, zateplování fasád, půdní vestavby, kompletní rekonstrukce, tepelné izolace. Výstavba průmyslových objektů. Zajišťujeme v rámci programu zelená úsporám zateplení fasád, střech, výměnu oken a veškeré doklady potřebné k podání žádosti o dotaci.


Zateplování a revitalizace panelových domů a budov. Rekonstrukce objektů. Stavba rodinných domů na klíč. Správa a údržba budov a areálů.


Provádíme rekonstrukci rodinných domů. Výstavba nových rodinných domů na klíč. Výstavba inženýrských sítí pro rodinné domy. Půdní vestavby na klíč. Zateplování fasád. Zámková dlažba. Oplocení pozemků. Kompletní specializace na fasády.


Provádíme novostavby, rekonstrukce, zateplování panelových domů a fasád, půdní vestavby. Dodáme kompletní stavbu na klíč od projektové dokumentace, stavebního dozoru a inženýrských služeb po předání. Certifikace ISO 9001:2000, dotace Zelená úsporám.


Provádíme výstavbu, adaptace a modernizace bytových domů, půdní vestavby, výstavba a rekonstrukce rodinných domů, průmyslových objektů, terénní úpravy, zámkové dlažby a jiné zemní práce. Nabízíme zateplování fasád. Držitel certifikátu ISO 9001.


Nabízíme občanské a bytové stavby včetně vybavení, rodinné domy, zateplení a revitalizace panelových domů. Provedeme rekonstrukce a adaptace budov, půdní vestavby i nástavby budov, zajištění uvedení do provozu a kolaudace stavby. Stavby na klíč.


Nabízíme maltové směsi HASIT, MAXIT, CEMIX, BAUMIT, KNAUF, SAKRET - pytle i sila, stavební profily a lišty PROTECTOR, izolace a lepenky, folie a tekuté izolace. Provádíme návrh, prodej a realizaci zateplení a nátěry fasád, sanace a strojní omítky.


Stavební firma provádí výstavbu rodinných domů, inženýrských sítí a zemní práce. Poskytujeme kompletní stavby na klíč. Nabízíme rekonstrukce objektů a zateplování fasád.


Provádíme bytové a průmyslové stavby, rodinné domy na klíč, rekonstrukce objektů, nástavby a vestavby. Dále zajišťujeme inženýrskou a projekční činnost, zámečnické a instalatérské práce. Držitel certifikátů ČSN EN ISO 9001:2001, 14001 a 18001.


Vše pro stavební, technické, protipožární izolace a stavebniny. Prodáváme ROCKWOOL, ORSIL, ISOVER, ROTAFLEX, NOBASIL, SIBRAL, polystyren, geotextilie JUTA, sádrokarton KNAUF a LAFARGE, zateplovací systém TERRANOVA a hydroizolace FATRA i provádíme.


Naše firma nabízí novostavby a rekonstrukce objektů. Zajišťujeme projektové dokumentace a stavební dozor, zemní práce, zámečnické práce, zateplování objektů, přestavby bytových jader, demolice staveb, zemědělské stavby a prodej betonu.


Nabídka tepelných izolací. Stavby, opravy a údržba kolejových vleček. Provádění novostaveb a rekonstrukcí objektů. Prodej stavebních materiálů.


Výstavba pozemních staveb, průmyslových a obchodních objektů, bytových domů, stavební úpravy, zateplení panelových a rodinných domů.


Realizace stavebních prací se zaměřením na rekonstrukce panelových objektů, zateplování fasád a balkónů včetně montáží plastových oken.


Provádíme výstavbu rodinných domů na klíč a veškeré stavební práce od rekonstrukce, zateplování objektů po dokončovací práce.


Tepelně izolační materiály z konopí

Tepelně izolační materiály z konopí

Konopná vlákna se úspěšně využívají jako náhra­da výrobků ze skleněné vaty a minerálních vláken. Vyr… Celý článek
Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

AVMI zveřejňuje výsledek prošetření podnětu podaného na Českou obchodní inspekci ve věci přezkoumání… Celý článek
Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

1. dubna 2015 se otevřel program Nová zelená úsporám (NZÚ), který nabízí dotace na energetické úspor… Celý článek
Česko je polystyrenovou velmocí

Česko je polystyrenovou velmocí

Spotřeba pěnového polystyrenu překročila v loňském roce potřetí ve své historii hranici 60 000 tun. … Celý článek
1 z 1
Rubriky článků