hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Zateplení domů Vsetín

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


*Zámečnictví *Zateplování domu, střechy, fasády, objektu* Malířské, natěračské a tapetářské práce*Instalaterské práce* Podlahářské práce*Zednické práce*Elektro servisní práce*Uklidové práce*Udržba zeleně, okrasných keřu a rostlin*Pravidelná kontrola nemovitosti v době vaší nepřítomnosti


Zajišťujeme revitalizace a zateplení panelových domů, stavební činnost, energetické a statické audity. Prodej a pronájem rámového lešení.


Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů, podnikatelských objektů, bytových jader. Zabýváme se zateplováním objektů, děláme průmyslové podlahy, jímky. Jsme držiteli ISO 9001:2001.


Provádíme zateplování fasád, budov, tepelná izolace domů. Využíváme bezkontaktní postup zateplování. Zajišťujeme sanace staveb a budov, střešní izolace, izolace podlah, základů, podlahové topení a vytápění. Speciální kotvení zateplovacích systémů.


Opravy a zateplování fasád, stavba a půjčovna fasádního rámového lešení, pokrývačské práce


Provádíme zateplování fasád, obklady a dlažby i montáže sádrokartonu. Nabízíme veškeré stavební práce.


HLINĚNÝ DŮM - výrobce hliněných omítek EcoTERRApy. 24 let zkušeností. Specialista na aplikaci hliněných omítek s důrazem na tradiční řemeslné techniky a moderní ekologické trendy využívajíc jejich pozitivních vlastností. Stavba s námi snadnou a příjemnou zkušeností pro nového uživatele/klienta.


Projekční činnost, novostavby a rekonstrukce, dřevostavby, pasivní domy, revitalizace panelových i nepanelových bytových domů, energetické průkazy, rekonstrukce památkových objektů,návrhy interiérů, inženýrská činost, všechny stupně projektové dokumentace až po získání stavebního povolení.


Výroba a montáž ocelových konstrukcí, rekonstrukce plášťů a střech ocelových hal, zateplování průmyslových a zemědělských objektů.


Naše firma se specializuje na dodávky a montáže hydroizolací střešních plášťů. Provádíme generální opravy, dodávky zelených střech. Zajišťujeme izolace staveb proti zemní vlhkosti, speciální izolace proti radonu, ropným a chemickým látkám.


Provádíme montáž fasád a zateplení budov. Specializujeme se na sádrokartonové interiéry, půdní vestavby, izolace podkroví. Jsme držitelé - ISO, montér požárních konstrukcí KNAUF, certifikovaný montér materiálů - Fermacell. JUB, Baumit.


Rekonstrukce a opravy domů, realizace sádrokartonových konstrukcí, omítek, půdních vestaveb a nástaveb, podlah, zateplení fasád, výměny krovů.


Specializujeme se na zateplení fasád systémy STOMIX a Saint-Gobain Weber Terranova. Dále provádíme: montáž a pronájem lešení, zednické a obkladačské práce vč. obkladů baťovských domků cihlovým páskem, montáže sádrokartonových konstrukcí KNAUF a RIGIPS, půdní vestavby, izolace podkroví.


Zateplování fasád rodinných domů.


Nabídka obkladačských a zateplovacích prací. Realizace omítek, betonáže, pokládky dlažeb, sádrokartonů, osazování oken a zárubní.


Provádíme zateplování objektů a montáže sádrokartonu a kazetových podhledů.


Realizace novostaveb a oprav obytných, administrativních a průmyslových objektů. Nabídka půdních vestaveb a nástaveb, zateplování objektů.


Zateplování panelových a rodinných domů. Prodej komponentů pro zateplování budov, omítkových směsí a barev Edison a Baumit.


Provádíme hydroizolace spodních staveb, bazénů a zahradních jezírek s autorizací firem Fatrafol, Sikaplan, Vedaplan a Alkorplan. Montujeme a opravujeme ploché střechy. Děláme rekonstrukce teras. Realizujeme provětrávané fasády systémem Cembrit.


Výroba, prodej a realizační práce pro zateplovací systémy. Nabídka omítek, penetrace a fasádních nátěrů.


Nabízíme zateplování rodinných domů pomocí EPS i minerární vaty, provádíme veškeré omítkářské práce. Dotace na zateplení rodinných domů.


Provádění malířských a natěračských prací. Nabídka stavební činnosti a zateplování objektů.


Provádíme zateplování fasád zateplovacími systémy firmy Baumit. Jsme držiteli certifikátu způsobilosti a v seznamu odborných firem Zelená úsporám.


Zateplování fasád rodinných a panelových domů. Provádění pomocných a dokončovacích prací.


Provádění zateplování budov na klíč, aplikace dekoračních omítek a montáž sádrokartonů.


Nabídka zateplování fasád, tepelných izolací podlah, dekoračních omítek a menších stavebních prací.


Zateplení rodinných domů,bytových jednotek a tepelné izolace podlah. Podbití střech a montáž palubek.


Nabídka zateplování fasád a provádění sádrokartonářských a zednických prací.


Nabídka izolačních a zateplovacích systémů, sádrokartonových konstrukcí a vnitřních omítek. Opravy a nátěry fasád.


Specializujeme na zateplování fasád.


Provádíme zateplení a izolace foukanou tepelnou izolací Climatizer Plus.


Prodej krbů a krbových vložek. Zateplování objektů a provádění sádrokartonových konstrukcí.


Provádíme stavby rodinných domů, rekonstrukce, opravy RD a průmyslových objektů, zateplování fasád. Kompletní služby včetně rozpočtu, návrhu, provedení a dodávky materiálu. Nabízíme dlouhodobou tradici a seriózní přístup.


Tepelně izolační materiály z konopí

Tepelně izolační materiály z konopí

Konopná vlákna se úspěšně využívají jako náhra­da výrobků ze skleněné vaty a minerálních vláken. Vyr… Celý článek
Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

AVMI zveřejňuje výsledek prošetření podnětu podaného na Českou obchodní inspekci ve věci přezkoumání… Celý článek
Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

1. dubna 2015 se otevřel program Nová zelená úsporám (NZÚ), který nabízí dotace na energetické úspor… Celý článek
Česko je polystyrenovou velmocí

Česko je polystyrenovou velmocí

Spotřeba pěnového polystyrenu překročila v loňském roce potřetí ve své historii hranici 60 000 tun. … Celý článek
1 z 1
Rubriky článků