hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Zateplení domů Praha 1

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Zajištění revitalizace a zateplování panelové zástavby a průmyslových objektů.


Společnost 2K Energy nabízí řešení, jak snížit náklady za teplo. Firma instaluje solární systémy, které jsou vhodné jak pro rodinné domy, bytové domy i komerční budovy. 2K Energy provádí odpojování od ústředního rozvodu tepla a zprovozňuje solární panely na ohřev vody.


Stavební firma nabízí kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader a koupelen na klíč včetně rozvodu vody, plynu a elektroinstalace. Pokládka a renovace parket. Prodej a pokládka plovoucích podlah. Zajišťujeme stavební povolení a veškeré revize.


Provádění kompletních sanačních a zateplovacích prací, rekonstrukce objektů.


Provádíme zateplování fasád, rekonstrukce a realizace plotů.


Stavební firma s dlouholetými zkušenostmi podniká v oblasti občanské výstavby, občanské vybavenosti a průmyslové výstavby. Specializace: rekonstrukce památkově chráněných objektů, provádění veškerých střešních konstrukcí včetně jejich rekonstrukcí.


Výstavba rodinných domů, bytů, rekreačních objektů a restaurací na klíč, zateplování objektů. Nabídka inženýrských služeb a zajištění hypotéky.


Nabídka zateplování fasád. Provádění krovů včetně pokládky tašek.


Provádění rekonstrukcí střešních krytin, zateplení fasád a projekční činnost. Zaměření na interiéry i exteriéry.


Provádíme opravy, renovace a zateplení fasád, tepelné izolace fasády, zateplování staveb a domů, hydroizolace na ploché střechy, terasy a základy. Další služby jsou malby, nátěry, sádrokarton, výměny oken a další stavební práce.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací, izolace objektů, sanace střech a zateplení budov.


Firma se zabývá zateplováním budov, rekonstrukcemi a opravami fasád.


Vše pro kompletní revitalizaci panelových a bytových domů včetně přípravných prací, poradenské činnosti a možností financování. Realizujeme opravy a nástavby střech, zateplení fasád, klempířské, zámečnické práce, omítky, výměnu oken, obklady, dlažby.


Provádíme veškeré stavební dokončovací práce, rekonstrukce domů a bytů na klíč, malířské a lakýrnické práce. Specializace na repase oken a dveří, oprava a nátěr historických i novodobých fasád, montáž sádrokartonů a minerálních podhledů.


Provádíme zateplování, omítání, natírání a rekonstrukce fasád rodinných či panelových domů a malířské práce v interiérech.


Provádíme zateplování a izolaci fasád.


Provadíme komplexní zateplení domu stříkanou pěnou. Vhodné použití na izolace podlahy a rozvodů, zateplení fasády, stropu i zateplení střechy.


Provádíme stavební práce, rekonstrukce objektů a bytových jader, pokládku zámkové dlažby, zateplování budov a montáže sádrokartonu.


Dodavatel stavebnin pro hrubou stavbu a komíny, střechy, stavební izolace, fasádní zateplovací a omítkové systémy, suché maltové směsi, sádrokarton a systémy suché stavby, okna, dveře a vrata. Jsme specialisté na technické izolace.


Provádíme zateplení domů, rekonstrukce střech, opravy lodžií. Odstraňujeme vady panelových domů. 10 let provádíme zateplení fasád a střech, hydroizolace střech, sanace lodžií. Jsme evidováni v seznamu odborných dodavatelů Zelená úsporám.


Nabízíme nátěrové hmoty jako jsou barvy (i silikonové), laky a nátěry na fasády, omítky, vhodné pro zateplení, zateplovací systémy, renovační produkty, speciální antikorozní nátěry, nátěry k hydroizolaci střech a fasád včetně míchání a tónování.


Provádíme vnitřní i vnější strojové omítky, maltové směsi od firem Maxit, Kuk, Baumit a KNAUF. Nabízíme zateplovací systémy fasád.


Provádíme těsnění a tmelení panelových a skleněných fasád, vodotěsné úpravy dilatačních spár. Dále provádíme zateplování, obklady, dlažby a izolace.


Společnost se na profesionální úrovni zabývá prováděním zemních prací, demolicí, stavebními službami.


Komplexní rekonstrukce panelových a činžovních domů, opravy lodžií, vstupů a interiérů, ucelený a propracovaný systém na sebe navazujících činností.


Provádíme zateplování fasád.


Nabízíme kompletní dodávky vnějšího pláště budov, historické fasády, zateplování budov, sanace vlhkosti včetně WTA omítek. Prodej kompletního sortimentu TERRANOVA Weber včetně izolantů a doplňků. Dále provádíme rekonstrukce a opravy veškerých střech.


Montáž sádrokartonových příček a podhledů, minerálních a hliníkových podhledů, půdních vestaveb a zateplování objektů.


Společnost Insulation Building s.r.o. se zabývá zateplení panelových domů, zateplením rodinných domů. Provádíme revitalizace panelových domů. Zajistíme dotace na zateplení z dotačního programu zelená úsporám.


Provádíme zateplování či rekonstrukce fasád a realizace ušlechtilých omítek.


Provádíme zateplení stropů a střech foukanou izolací. Zakázky realizujeme na klíč včetně přípravných prací. Spolupráce při vyřizování dotací NZÚ Light, NZÚ. Realizace provádíme po celé ČR.


Provádíme rekonstrukce plochých střech panelových domů, nové hydroizolace včetně zateplení, klempířské práce, hromosvody a zednické práce.


Provádíme ruční výkopové, bourací a demoliční práce, zateplování rodinných domků a jiných objektů. Nabízíme veškeré zednické práce.


Nabídka zateplování a renovace fasád, rekonstrukce bytových jader, pokládání plovoucích podlah a provádění veškerých zednických a malířských prací.


Zateplování fasád a montáž sádrokartonových desek. Pokládání zámkové dlažby.


Nabídka izolací stavebních objektů, sanací střech bytových domů a staveb občanské vybavenosti, zateplování domů.


Nabídka stavebních a kamenických prací, zateplování fasád, rekonstrukcí objektů a stavby krbů.


Provádíme kompletní stavební činnost a výškové práce, rekonstrukce bytových jader, výměny oken, zateplování budov. Provádíme fasádní a interiérové omítky. Zajišťujeme renovaci velkoplošných objektů, stavební revize, opravy a nátěry mostů a konstrukcí.


Firma se specializuje na bytovou a nebytovou výstavbu - novostavby rodinných domů, rekonstrukce, nástavby, vestavby, přístavby, půdní nástavby a vestavby, renovace a zateplování fasád. Provádíme i veškeré údržbářské práce objektů, odstraňování havárií, opravy drobného charakteru


Provádíme zateplování panelových, bytových a rodinných domů, izolace plochých střech, rekonstrukce balkónů a lodžií. Jsme zapojeni v dotačním programu Zelená úsporám.


Výstavba a rekonstrukce bytových a průmyslových objektů. Provádění zateplování a fasád.


Výstavba a rekonstrukce administrativních a průmyslových objektů, rodinných domů i průmyslových objektů. Opravy a zateplování obvodových fasád budov.


Nabídka malířských, tapetářských a lakýrnických prací. Provádění renovací objektů a zateplování fasád.


Nabídka rekonstrukcí obytných staveb a neobytných objektů, zprostředkování obchodů a služeb, příprav staveb, zateplování fasád a hydroizolací.


Nabídka výškových prací a zateplování fasád.


Aplikace sádrových omítek Rigips.


Zateplování a rekonstrukce fasád, provádění barevných omítek, střech na klíč a veškerých klempířských, pokrývačských a tesařských prací.


Kompletní zateplování staveb včetně dodávky materiálu a vyřízení dotací.


Výroba kovového zboží. Provádění izolačních prací se specializací na zateplování fasád.


Provádíme rekonstrukce, údržbu a zateplování objektů, opravy historických fasád.


Provádíme zateplování budov a fasády.


Zajišťujeme zateplování fasád, budov, dodáváme plastová okna do panelových domů. Nabízíme inženýring, revitalizaci a výstavbu panelových domů.


Zateplování budov, rekonstrukce fasád a bytových jader. Pokládka plovoucích podlah a obkladů.


Provádíme zateplování fasád, vnitřní a vnější dekorativní omítky široké škály odstínů, úpravy stěn, štuky, sádrokartonové systémy, rekonstrukce chodeb. Dále nabízíme palubkové podbití, zateplování podkroví, obklady, dlažby a drobné zednické práce.


Specializujeme se na opravy, zateplení a nátěry fasád. Provádíme rekonstrukce střech, klempířské práce, tmelení spár, montáže zábran proti ptactvu, reklam a další práce pomocí horolezecké techniky nebo z lešení.


Provádíme izolace stavebních objektů proti vlhkosti, opravy střech, veškeré stavební práce menšího rozsahu a přepravu nákladů.


Výstavba občanských, bytových a průmyslových staveb, zateplování objektů.


Půjčovna nářadí pro stavbaře, kutily a zahrádkáře, půjčovna stavebních strojů a mechanizace. Provádíme rekonstrukce budov, novostavby, půdní vestavby, opravy a rekonstrukce fasád.


Provádíme rekonstrukce a opravy staveb. Návrhy, dodávky a montáže obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů a koupelen na klíč. Zateplování fasád.


Provádíme fasádní a štukatérské práce s licencí. Zateplovací systémy fasád. Dekorativní výmalby interiérů, hladké stěrkovací omítky, zdobné profily a zlacení. Lakýrnické práce. Protipožární nátěry. Firma je zařazena v programu Zelená úsporám.


Zajištění kompletních dodávek a montáže vnitřní i vnější izolace, obkladů a dlažeb, strojní omítky.


Provádění rekonstrukcí, stavebních prací, zateplování budov a oprav lodžií. Výstavba rodinných domů.


Provádíme novostavby a rekonstrukce rodinných domů i nebytových prostor a půd na podkrovní byty. Stavby realizujeme na klíč od projektu až po kolaudaci.


Nabízíme veškeré stavební úpravy a rekonstrukce v domech i bytech. Provádíme rekonstrukce a modernizace bytových jader.


Nabízíme pronájem a montáž lešení, kompletní služby - montáž, demontáž, doprava. Provádíme zateplování domů, celková revitalizace panelových domů, realizace fasád včetně tepelně izolačních omítek strojní metodou.


Provádíme projektové dokumentace, kontaktní zateplovací systémy či energetické průkazy objektů.


Nabídka projektových a inženýrských prací. Provádění rekonstrukcí, zateplování fasád. Správa a údržba objektů.


Realizujeme opravy a rekonstrukce fasád, střech, balkonů, lodžií, teras, klempířské a pokrývačské práce, zateplování budov, antikorozní ochranu, sanace betonu, štukatérské práce, čištění fasád. Opravy komínů, mytí oken, montážní práce, svařování, kácení, prořez stromů. Speciální práce pod vodou.


Stavby bytových domů a prodej bytů do osobního vlastnictví. Stavební rekonstrukce, zateplování fasád, opláštění průmyslových hal.


Realizace novostaveb, přestaveb, rekonstrukcí objektů, zateplování budov a strojních průmyslových podlah.


Kompletní zateplení fasád a plochých střech bytových a rodinných domů.


Provádění zateplování, fasád, omítek a obkladů. Nabídka renovací i stavebních a řemeslných prací.


Jsme obchod s veškerým stavebním materiálem, vč. dopravy.


Provádění přípravných stavebních prací a izolací fasád. Nabídka vnitřních prací, jádrových omítek, obkladů a dlažeb, rekonstrukcí bytových jader.


Zateplování budov, fasád, rekonstrukce bytových jader a lodžií. Opravy plochých střech, výměny oken. Provádění půdních vestaveb.


Realizace zateplování objektů odvětranou nebo kontaktní technologií. Provádění rekonstrukcí a oprav.


Tepelně izolační materiály z konopí

Tepelně izolační materiály z konopí

Konopná vlákna se úspěšně využívají jako náhra­da výrobků ze skleněné vaty a minerálních vláken. Vyr… Celý článek
Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

AVMI zveřejňuje výsledek prošetření podnětu podaného na Českou obchodní inspekci ve věci přezkoumání… Celý článek
Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

1. dubna 2015 se otevřel program Nová zelená úsporám (NZÚ), který nabízí dotace na energetické úspor… Celý článek
Česko je polystyrenovou velmocí

Česko je polystyrenovou velmocí

Spotřeba pěnového polystyrenu překročila v loňském roce potřetí ve své historii hranici 60 000 tun. … Celý článek
1 z 1
Rubriky článků