hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Zateplení domů Benešov

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Poradenská činnost v oblasti střech. Prodej a dodávka střešních krytin. Montáže a dodávky střešních oken. Montáž hromosvodů včetně revize.


Realizace zateplovacích fasád, obkladů a dlažeb. Rekonstrukce bytových jader, koupele, sádrokartony. Nabízíme veškeré zednické práce, stavby plotů, zámková dlažba.


Nabízíme plastová a hliníková okna a dveře, hliníkové příčky, vchodové dveře, včetně všech služeb a doplňků. Výroba, prodej a montáž včetně všech služeb a doplňků. Provádíme zateplování fasád a rekonstrukce - revitalizace panelových domů.


Specializujeme se na rekonstrukce starých a historických objektů, zejména řešení izolací, odstranění vlhkosti, sanace zdiva, a obnova a stylový design takových staveb. Rozpočty rekonstrukcí a stavební a ekonomickostavební dozor.


Zateplování rodinných domů, povrchové úpravy stěn a fasád, kompletní rekonstrukce, výstavba rodinných domů, oplocení, vnitřní omítky anhydritové podlahy a další stavební práce.


Provádíme výstavby rodinných domků na klíč, obklady fasád, zateplování plochých střech, sádrokartonové systémy, vyhlazování stěn, sádrové stěrky.


Provádím kompletní stavební práce, zateplování a sanace budov, rekonstrukce objektů, realizace střech a balkónů a výměnu oken.


Zabýváme se kompletním zateplováním budov, stavby RD na klíč, rekonstrukcí bytových i nebytových prostor, malířské a natěračské práce. Provádíme obklady, dlažby, zámkové dlažby, kamenné terasy, zděné a kamenné oplocení, sádrokartonové půdní vestavby.


Nabídka zednických a bouracích prací. Provádění zateplování, oprav a omítání fasád. Pronajímání a montáže lešení.


Kompletní dodávky stavebních prací a služeb. Realizace fasád, zateplovacích systémů, domů na klíč, novostaveb, dlažeb. Rekonstrukce, přestavby.


Projektant pozemních staveb se zaměřením na novostavby a rekonstrukce rodinných domů. Zpracovávám dokumentace všech stupňů, včetně vyřízení stavebního povolení a poradenství.


Provádíme zateplování objektů, sádrokartonové konstrukce, pozemní stavby a celkové rekonstrukce objektů.


CLIMATIZER PLUS - jsme zástupci pro tuto firmu pro foukanou tepelnou izolaci, sádrokartony, zateplování fasád, půdní vestavby a izolace střech panelových a bytových domů. Jsme zařazeni v SOD programu Zelená úsporám.


Provádění malířských, lakýrnických a tapetářských prací v objektech soukromé, podnikatelské i státní sféry. Zateplování fasád.


Nabídka malířských a lakýrnických prací, natírání objektů, stavby rodinných domů na klíč. Provádíme rekonstrukce domů, bytů, půdní vestavby, zateplování fasád, pokládky zámkové a keramické dlažby, provádíme lité epoxidové podlahy.


Nabídka stavebních prací, zateplování fasád, rekonstrukcí a zemních prací.


Rekonstrukce objektů, realizace obkladů a dlažeb, montáž sádrokartonu, zateplování fasád.


Zateplování fasád, realizace staveb, obklady, dlažby a sádrokartony.


Grafický návrh a realizace fasád a zateplovacích systémů.


Stavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce památkově chráněných objektů, úpravy zahrad, demolice, pokládka inženýrských sítí a zateplování fasád.


Realizace a zateplení fasád rodinných domů.


Provádíme zateplení fasád.


Firma provádí obklady, dlažby, rekonstrukce objektů, štukové omítky a zateplování fasád.


Provádíme zateplování fasád, rekonstrukce koupelen, stavby rodinných domů na klíč. Montujeme sádrokartonová podkroví.


Provádíme stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytů, zateplování objektů, sádrokartony a obklady či dlažby.


Provádíme zateplování budov, velkoobchod a maloobchod se stavebním materiálem. Prodáváme extrudovaný polystyren, tepelné izolace a zateplovací systémy. Poradenská činnost. Zařazení v seznamu odborných dodavatelů SOD Zelená úsporám.


Provádíme sádrokartonové úpravy, kazetové podhledy, zateplování fasád, rekonstrukce koupelen. Montujeme střešní i fasádní okna.


Provádění zateplování budov a nátěrů fasád. Montáže sádrokartonů, plastových oken a dveří, eurooken a garážových vrat. Renovace bytových jader.


Firma se specializuje na obklady a dlažby. Nabízí prodej, montáž plastových oken a zateplování budov.


Od zateplení fasád, opravy lodžií, střech, okna a dveře, stoupačky a domovní rozvody po poradenství a financování s možností splátek. Společnost držitelem certifikátu systému kvality ISO 9001, člen Cechu pro zateplení budov.


Provádění zateplování budov a fasádních zateplovacích systémů. Prodej veškerých komponentů zateplovacích systémů, tenkovrstvých omítek, stěrek, fasádních a malířských barev. Montáže systémů a prodej materiálů v rámci celé republiky. Zelená úsporám.


Nabízíme kompletní řešení pro revitalizaci bytových domů, zateplování fasád rodinných, bytových a komerčních budov, povrchové úpravy fasád, sanace podlah a lodžií. Zabezpečujeme dodávku a montáž plastových, dřevěných oken, zasklívání lodžií, zámečnické, klempířské a truhlářské práce, poradenství.


Rekonstrukce, půdní vestavby a novostavby rodinných domů, zateplování objektů, provádění fasád, nabídka malířských a natěračských prací.


Rekonstrukce staré stavby. Výstavba nového domu a zeteplování fasád.


Správa a údržba komerčních i nekomerčních nemovitostí. Rekonstrukce objektů, zateplování domů, opravy a rekonstrukce střech.


Nabízíme zateplování budov, malby a nátěry interiérů a exteriérů, benátské štuky a sádrokartony.


Provádíme tepelné izolace na klasických zdicích materiálech a dřevostavbách s různou konstrukcí. Zajišťujeme dodávku zateplovacích fasádních systémů.


Provádění zednických, obkladačských a malířských prací. Zateplování fasád a objektů.


Výstavba rodinných domů, rekonstrukce, pokládka venkovní betonové(zámkové)dlažby, pokládka samonivelačních anhydritových potěrů, odvoz stavební suti, doprava štěrků, písků, zeminy, AVIA kontejner s nosností 5tun, bourací práce, zemní práce strojem BOBCAT 773, úprava terénu, úprava okolí domu.


Specializujeme se na fasády, zateplení fasád, rekonstrukce domů a střechy na klíč. Provádíme zednické a stavební práce, zateplování střech a půdních prostorů, rodinné domy na klíč, pokládky zámkové dlažby, ploty, omítky, sádrokarton, pronájem lešení.


Nabídka montáže sádrokartonu a zateplování fasád.


Provádíme veškeré stavební práce a rekonstrukce domů: sádrokartony, zateplování budov, tesařské a pokrývačské práce, obklady a dlažby, voda, plyn, topení, elektroinstalace. Prodáváme a montujeme plastová okna Rehau, garážová vrata a žaluzie.


Stavební firma, rodinné domy na klíč, nízkoenergetické domy, prodej bytů, stavební materiál, stavebniny, cement, garáže, prefabrikované garáže, zateplení domů.


Poskytování montáže sádrokartonů, vnitřních i vnějších zateplovacích systémů, omítek.


Palivové dřevo do krbu. Prodej palivového dřeva do krbu. Největší výrobce a prodejce palivového dřeva, dřevěných briket a dřevěných pelet v ČR. Prodej dřevěných pelet a briket. Výroba a prodej zahradních přístřešků za bezkonkurenční ceny.


Montáž sádrokartonových a zateplovacích fasádních systémů, prodej barev, tmelů a izolačních materiálů.


Provádíme montáž sádrokartonu, zateplení fasád a natahování minerálních omítek, půdní vestavby, tepelné izolace a drobné zednické práce.


Nabídka montáží sádrokartonu, zateplení fasád a kompletních zednických a obkladačských prací.


Specializujeme se na zateplování fasád. Nabízíme i sádrokartonové konstrukce, keramické obklady či veškeré zednické práce.


Provádíme tepelné izolace fasád, montáže sádrokartonů a malířské práce včetně dodání materiálu.


Nabídka zateplování objektů, rekonstrukcí bytů a rodinných domů.


Provádíme stavbu rodinných domů na klíč, občanských a průmyslových staveb a rekonstrukce historických objektů i RD. Nabízíme zateplování fasád a střech, izolace, pokládku zámkové dlažby. Dále projekty RD, inženýrské služby, zemní a stavební práce.


Zateplování budov a rekonstrukce bytů. Provádění menších stavebních prací a sanace vlhkého zdiva.


Provádíme zateplování staveb, regenerace panelové výstavby, rekonstrukce domů, montáže oken, dveří či garážových vrat a zasklívání lodžií.


Firma RESANTIS, s.r.o. se specializuje na zateplování fasád, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce koupelen a bytových jader, obklady a dlažby, vnitřní omítky a revitalizace bytových domů. Pro více informací navštivte www.resantis.cz nebo nás kontaktujte na info@resantis.cz


Zateplování rodinných domů s možností získání státních dotací a dotací od firmy Stomix. Provádění veškerých stavebních prací.


Provádíme zateplování fasád. Nabízíme obklady a dlažby, pokládku zámkové dlažby.


Provádění nástaveb a zateplování panelových a rodinných domů, rekonstrukcí objektů a bytových jader a štukatérských prací.


Zateplujeme rodinné a panelové domy za nejlepší ceny na trhu systémem BAUMIT, dlouholeté zkušenosti v oboru a mnoho kladných referencí na rodinné i panel. domy, kompletní servis - projekt, povolení, audit, program panel,zelená úsporám. ISO 9001:2001


Firma nabízí široký sortiment služeb. Provádíme zejména výstavbu: rodinné domy na klíč, výstavba hal, servisy, rekonstrukce staveb, obnova památek, zateplování budov, půdní vestavby, pokládáme zámkové dlažby a řadu dalších stavebních činností.


Dodáváme veškerý stavební materiál, doprava stavebního materiálu včetně skládání. Provádíme strojní omítky, fasády, strukturované fasády, lité potěry, zateplování budov.


Dodáváme rodinné domy, bytové, občanské a průmyslové stavby vč. jejich rekonstrukcí na klíč. Zateplení objektů, fasády, zámkové dlažby a sádrokartonové konstrukce. Zajišťujeme stavby a novostavby vč. projektové dokumentace.


Sto s.r.o. je dceřinná obchodní společnost německého výrobního koncernu Sto AG. Výrobní program firmy Sto s.r.o.: fasáda, fasádní zateplovací systémy, interiéry, sanace a ochrana betonu, povrchové úpravy podlah.


Specialista na ploché střechy, hydroizolace Elastek, Börner, Vedag, Mataki, modifikované pásy, světlíky. Dále provádíme zateplování střech a fasád, izolatérské práce, klempířství, pokrývačství Satjam, Rannila, Lindab. Šindelové střechy a hromosvody.


Provádíme izolace fasád budov, pozemní stavby a rekonstrukce.


Provádíme zateplování bytových, panelových, rodinných domů a fasád.


Izolační zateplení fasád


Nabídka zateplování fasád a zednických prací.


Zateplování fasád a provádění rekonstrukcí bytových jader. Pokládání obkladů, dlažeb a plovoucích podlah.


Specializujeme se na pokládání dlažeb, obkládání koupelen (i na umakart), kompletní obkladačské práce a drobné zednické práce. Nabízíme služby dle přání zákazníka. Nabídka výstavby a rekonstrukce objektů a bytových jader a zateplování fasád.


Kompletní revitalizace panelových, bytových a obytných domů, zateplení fasád, prodej a montáž oken, sanace panelů, regenerace balkonů a lodžií, kolejové stavby a jeřábové dráhy. Inženýrské služby včetně zprostředkování titulů PANEL a Zelená úsporám.


Zajišťování staveb domů na klíč, dodávek staveb, zateplování objektů, projektů, stavebního dozoru a obchodní činnosti.


Provádění zateplení staveb, fasád a montáží sádrokartonu.


Nabídka zateplování fasád.


Nabídka veškeré stavební činnosti. Realizace obkladů a dlažeb, zajištění vyzdívání a zateplování objektů.


Realizujeme stavby a rekonstrukce rodinných domů a bytových jader, vestavby, nástavby na klíč, veškeré stavební, zednické a obkladačské práce. Dále provádíme fasády a zateplování domů. Další práce viz. web.


Tepelně izolační materiály z konopí

Tepelně izolační materiály z konopí

Konopná vlákna se úspěšně využívají jako náhra­da výrobků ze skleněné vaty a minerálních vláken. Vyr… Celý článek
Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

AVMI zveřejňuje výsledek prošetření podnětu podaného na Českou obchodní inspekci ve věci přezkoumání… Celý článek
Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

1. dubna 2015 se otevřel program Nová zelená úsporám (NZÚ), který nabízí dotace na energetické úspor… Celý článek
Česko je polystyrenovou velmocí

Česko je polystyrenovou velmocí

Spotřeba pěnového polystyrenu překročila v loňském roce potřetí ve své historii hranici 60 000 tun. … Celý článek
1 z 1
Rubriky článků