hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Zateplení domů Chomutov

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Nabízíme kompletní sanační a zateplovací práce. Provádíme rekonstrukce objektů.


Provádíme kompletní zateplení fasády, výměny oken a dveří u rodinných, bytových a panelových domů. Zpracujeme žádost o dotaci a zajistíme úvěr.


Provádíme zateplování objektů, rekonstrukce starých a zhotovení nových fasád, dodávky materiálu a výstavbu rodinných domů. Poskytujeme poradenství.


Provádění staveb rodinných domů a rekonstrukcí průmyslových objektů. Zateplování fasád a pokládání obkladů a dlažeb.


Zajišťujeme bytovou výstavbu. Provádíme půdní vestavby, zateplování objektů, rekonstrukce a modernizace průmyslových objektů a hal.


Realizace kontaktních zateplovacích systémů.


Provádím zednické, sádrokartonářské, malířské, natěračské a konstrukční práce, pokládání obkladů a dlažeb, zateplování objektů a opláštění hal.


Tónujeme omítky, fasádní a interiérové barvy, nátěry na dřevo a kovy. Vizualizace fasád - Fasádní studio, kompletní fasády. Prodáváme suché stavební směsi, zateplovací systémy, nářadí, desky EPS a tvárnice. Poradenství v oblasti nátěrových hmot.


Nabídka zateplovacích systémů a zednických prací.


Specializujeme se na rekonstrukce a zateplení panelových domů, stavební, zednické, izolační práce a fasády. Opravujeme památky, historické objekty. Stavíme novostavby i rodinné domy. Certifikát ISO 9001.


Rekonstrukce koupelen, realizace půdních vestaveb, fasády včetně zateplení. Provádění veškerých zednických a klempířských prací.


Výroba a montáž plastových oken, zateplování objektů a přestavba interiérů. Nabídka podlahářských, instalatérských a elektrikářských prací.


Stavba a rekonstrukce objektů a rodinných domů. Provádění zateplování, pokládek zámkové dlažby a oplocení.


Dodáváme a montujeme plastová okna, eurookna pro rodinné a panelové domy, dveře, vnitřní a venkovní parapety, sítě proti hmyzu. Naše firma provádí zasklívání balkonů a lodžií. Izolační a zateplovací práce, revitalizace panelových domů.


Výroba a montáž plastových oken, zateplování objektů a zateplování fasád, přestavba interiérů, podlahářské, truhlářské, instalatérské a elektrikářské práce.


Provádění izolací a zateplování fasád.


Nabídka zateplení domů, fasád a rekonstrukcí bytových objektů. Provádění oprav bytových jader, montáže sádrokartonů a zavěšování kazetových podhledů.


Provádíme izolace, zateplení budov, zateplování panelových domů, revitalizaci fasády. Nabízíme střechy ploché, sedlové, rekonstrukce staveb a stavební činnosti. Stavíme rodinné domy na klíč.


Provádění tepelných a akustických izolací střech, podlah a stěn rodinných a panelových domů, chat, skladových a průmyslových objektů.


Nabídka opravy a zateplení fasád panelových a rodinných domů.


Nabídka veškerých zednických a stavebních prací včetně hloubení základů. Realizace obkladů, dlažeb a zateplování objektů. Stavby a rekonstrukce RD.


Provádění rekonstrukcí objektů, novostaveb, dodávky a pokládka veškerých obkladů a dlažeb, zateplování fasád.


Foukaná izolace - Knauf Supafil Loft Pro Stříkaná PUR izolace (izolace pěnou) - PUREX


Komplexní zateplení panelových i rodinných domů se státní dotací zelená úsporám, výměna oken, projekty, výpočty úspor na vytápění.


Provádění stavební činnosti jako zateplování a izolace objektů, dále pak stavby domů na klíč.


Zajištění zateplení budov, montáží sádrokartonů a minerálních podhledů, horolezeckých stěn, stavby rodinných domů a rekonstrukce koupelen.


Nabízíme rekonstrukce panelových domů a výstavby RD na klíč. Zateplujeme a opravujeme fasády.


Zajišťujeme realizaci novostaveb, zděných průmyslových objektů či rodinných domů. Provádíme sádrokartonové práce, obklady a zateplování.


Zajišťujeme montáže SDK, štukatérské práce, malování, montáže a položení plovoucí podlahy i rekonstrukce bytových jader a koupelny na klíč. Dále provádíme zednické práce a zateplování a izolace fasád. Vyřízení dotace na program zelená úsporám.


Provádíme regenerace bytových domů komplexně a zateplování. Inženýrská, technická a projektová činnost. Nabízíme finanční poradenství - úvěry, dotace (z EU - OPŽP, Panel, Zelená úsporám, VPV) a kompletní servis dodávek materiálů a realizace staveb.


Kompletní servis dodávek tepelně izolačních a sanačních materiálů Sto.


Provádíme kompletní opravy panelových i rodinných domů, fasádní a zateplovací systémy, výměny oken a zasklívání lodžií. ISO 9001, 14001.


Provádíme zateplování fasád a rekonstrukce.


Dodávky systémů izolací proti vodě u inženýrských a průmyslových staveb, provádění sanací vodohospodářských objektů a betonových konstrukcí.


Zateplování domů i panelových, stavební práce. Pracujeme po celé ČR


Tepelně izolační materiály z konopí

Tepelně izolační materiály z konopí

Konopná vlákna se úspěšně využívají jako náhra­da výrobků ze skleněné vaty a minerálních vláken. Vyr… Celý článek
Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

AVMI zveřejňuje výsledek prošetření podnětu podaného na Českou obchodní inspekci ve věci přezkoumání… Celý článek
Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

1. dubna 2015 se otevřel program Nová zelená úsporám (NZÚ), který nabízí dotace na energetické úspor… Celý článek
Česko je polystyrenovou velmocí

Česko je polystyrenovou velmocí

Spotřeba pěnového polystyrenu překročila v loňském roce potřetí ve své historii hranici 60 000 tun. … Celý článek
1 z 1
Rubriky článků