hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Zateplení domů Český Krumlov

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme zateplování a renovaci fasád rodinných a panelových domů a komplexů budov.


Provádíme opravy budov a rekonstrukce budov, obnovy fasád u památkových objektů, zateplování domů a panelových objektů, výměny oken, výstavby rodinných domů, hrubé stavby, půdní nástavby a vestavby.


Provádíme zateplování a nátěry fasád. Prodáváme ušlechtilé omítky a fasádní barvy vlastní výroby.


Naše společnost realizuje strojní omítky, omítání, tepelné izolace a zateplování budov. Nabízíme kompletní dodávku dvouvrstvých vnitřních i venkovních omítek, šlechtěné fasády a zateplovacích systémů.


Společnost nabízí provedení fasádních systémů se specializací na kompletní sanace panelových bytových domů. Dalším předmětem naší činnosti jsou rekonstrukce historických fasád.


Provádíme strojní omítání - vnitřní, venkovní, minerální a šlechtěné omítky, lité betonové podlahy, zateplování budov a fasád, sádrokartony, rekonstrukce objektů i bytových jader. Zajišťujeme vnitrostátní autodopravu do 1 tuny. Voda, plyn, topení.


Provádění rekonstrukcí a přestaveb bytů a koupelen. Zateplování domů a nabídka veškerých zednických prací. Zajištění projektů i stavebního povolení. Firma zařazena do programu Zelená Úsporám.


Nabízíme Vám kompletní dodávku dvouvrstvých vnitřních omítek včetně materiálu. Používáme moderní omítací stroje, vyztužovací pozinkované rohy, fólie, pásky. Zaručená odbornost našich zaměstnanců.


Strojní omítky vnitřní, venkovní a zateplovací systémy. Provádíme dvojvrstvé omítky štukové, zabýváme se zateplováním budov polystyrenem, s použitím materiálů firmy CEMIX. Strojní omítky - to znamená nepřebernou škálu omítkářských profilů.


Dodávky systémů izolací proti vodě u inženýrských a průmyslových staveb, provádění sanací vodohospodářských objektů a betonových konstrukcí.


Kompletní rekonstrukce panelových domů: střechy ploché a sedlové, okna, fasády, balkony. Provádíme izolace všeho druhu, sanace, zateplování objektů, sádrokartony, podlahy, klempířství, pokrývačství. Půdní vestavby, světlíky, bazény. Financování.


Hydroizolace plochých střech,spodních staveb, jímek atd.Protiradonove izolace a chemické izolace. Provětrané fasády


Celková revitalizace bytových domů, administrativních, kulturních a školských budov; vnější tepelně izolační kompozitní systémy; ploché a šikmé střechy; plastová a hliníková okna; vchodové dveře; balkony; lodžie; úvěry; dotace ZELENÁ ÚSPORÁM, PANEL a OPŽP.


Provádíme kompletní rekonstrukce panelových domů: ploché střechy, okna, zateplení fasád, ocelové balkony, předsazené betonové lodžie.


Provádění zednických prací, strojních omítek a zateplování objektů.


Kompletní dodávky instalací, oprav a rekonstrukcí rozvodu plynu, vody, topení. Plynofikace občanských a průmyslových staveb. Montáž a rekonstrukce kotelen. Projekty, tlakové zkoušky, revize. Stavební činnost ISO 9001:2001 - zateplování fasád.


Provádíme zateplování fasád polystyrenem či vatou.


Zateplování objektů a provádění zednických prací.


Firma provádí rekonstrukce památkových objektů, půdní vestavby, zateplování fasád i novostavby průmyslových objektů.


Jsme stavební firma, která se specializuje na zateplování objektů, řešení oprav panelových domů, kompletní stavební činnost, půdní vestavby, sádrokartonové konstrukce, výstavbu rodinných domů na klíč.


Zajištění zateplování fasád, obkládání, pokládky dlažeb a rekonstrukcí bytů.


Provádíme zateplování budov včetně fasád, nátěry fasád, fasádní omítky, drobné stavební práce, stěrkování, štukování a malířské práce.


Provádím zednické práce, zateplování budov a fasád. Pronajímám lešení.


Provádíme zateplování fasád rodinných domů, chemickou injektáž vlhkého zdiva, pokládku asfaltových izolací a aplikaci izolačních nátěrů.


Firma MAVEIZOL poskytuje komplexní hydroizolační služby a rekonstrukce střech. Zaměřujeme se na hydroizolace ploché střechy a zateplení ploché střechy obytných domů i průmyslových objektů. Dále provádíme zateplení šikmé střechy pomocí foukané izolace a instalujeme také systémy pro odvětrání domu.


Montáž, demontáž a pronájem rámového lešení LAYHER a trubkového lešení. Zateplování budov, zajištění kompletní stavby na klíč.


logo

Certifikovaný partner programu Zelená úsporám. Provádíme kompletní střešní konstrukce - střechy na klíč, opravy krovů, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, střešní okna. Dále nabízíme dřevostavby, rodinné dřevěné domy a chaty, zahradní domky, zateplování střech, půdní vestavby a rekonstrukce.


Nabízíme zateplení domů, zednické práce, nanášení marmolitu a minerálních šlechtěných omítek.


Máme 13 let praxe v oborech malíři, natěrači, zedníci a zateplení fasády domů. Nabízíme prodej a montáž kvalitních plastových oken. Nabízíme zkušenosti v řemeslných službách. Naši malíři pokojů, natěrači, zedníci jsou řemeslníci s vystupováním vůči zákazníkovi na velmi vysoké úrovni.


Nabídka stavebních prací, rekonstrukcí objektů, bytových jader, novostaveb a dřevostaveb. Provádění povrchových úprav, výkopových prací a zateplování.


Provádění stavební činnosti. Zateplování budov, rekonstrukce objektů, obkladačské práce a bourací práce.


Provádíme kompletní stavební práce. Specializací je zateplování fasád, sádrokartony, okna, dveře, tepelné a zvukové izolace, kazetové podhledy, interiéry, pronájem a montáž lešení. Realizujeme projekty z programu Zelená Úsporám včetně dokumentace.


Provádění staveb na klíč, rekonstrukcí objektů, zateplování rodinných domů a základů pod dřevostavby.


Provádíme zateplování budov, nátěry fasád, malování interiérů, štukové práce. Nabízíme drobné zednické práce a dekorativní omítky.


Realizujeme - zateplení fasád, rekonstrukce objektů všeho druhu, dodávky domů na klíč, stavební poradenství. Máme široké zkušenosti a kvalitní tým kmenových pracovníků. Jsme držitelé certifikátu ISO 9001:2000 a garantujeme vysokou kvalitu služeb.


Provádění veškerých stavebních prací, rekonstrukcí, strojních omítek, oplocení a zateplování fasád. Půjčování lešení a bednění. Zakládání staveb.


Zateplujeme celé objekty se zárukou 10 let. Návrhy optimalizace úspor energií vašeho objektu.


zednické a stavební práce sádrokartonářské práce obkladačské práce malířské a natěračské práce rekonstrukce a přestavby bytů, domů, koupelen a panelákových jader


Firma se specializuje výhradně na provádění fasádních zateplovacích systémů, rekonstrukce a povrchové úpravy fasád, aplikaci šlechtěných a mozaikových omítek, poradenství v oboru, dodání služeb a materiálu souvisejících se zateplováním budov. Spolupracujeme se zahradnickou firmou.


Realizace, opravy a údržba staveb. Provádíme rodinné domy na klíč, rekonstrukce bytových jader, koupelen včetně obkladů, dlažeb, rozvodů vody, topení, plynu, elektroinstalací. Nabízíme montáže sádrokartonu, půdní vestavby, zateplování objektů.


Nabízíme rekonstrukce, rodinné domy na klíč, bytová jádra, zateplování, koupelny, zámkové dlažby. Provádíme sádrové a břizolitové omítky, obkladačské práce. Provádíme projekty, rozpočty staveb, inženýrskou činnost. Pokrývačské, zednické a malířské práce, protipožární nástřiky.


Provádíme zateplování fasád domů, stavby na klíč a rekonstrukce, modernizace či opravy staveb.


Specializujeme se na ploché střechy a zateplení. Provádíme hydroizolace a zateplování střech, světlíky, opláštění. Nabízíme opravy střech panelových domů, opláštění průmyslových objektů i občanských staveb, ocelové haly, izolace spodních staveb.


Zateplování fasád, renovace okrasných prvků. Nabídka sádrokartonářských a zednických prací. Zajištění dotace programu Zelená úsporám.


Provádíme zateplování budov.


Nabdka zateplení fasád rodinných a panelových domů.


Nabízíme rodinné domy na klíč, novostavby, rekonstrukce. Provádíme veškeré stavební práce, zateplování budov a fasád, izolace, strojní omítky. Zajišťujeme projekty, rozpočty a kalkulace staveb, inženýrskou činnost.


Provádění staveb a rekonstrukcí, zateplovacích systémů a přestaveb bytových jader, veškerých stavebních a zednických prací.


Provádíme zateplování fasád a obytných a panelových domů.


Provádíme veškeré zednické i obkladačské práce. Dále také naše firma zajišťuje tepelné izolace, zateplování rodinných i panelových domů, rekonstrukce, přestavby, půdní vestavby.


Stavební firma se specializuje na zateplování objektů, šlechtěné a strojní omítky. Práce se sádrokartony, provádění bytových přestaveb.


Rekonstrukce a zateplování objektů, zámečnická výroba.


Zabýváme se kompletním zajištěním staveb a prodejem stavebních materiálů, včetně dodávek střech a plastovýh oken. Co neděláme sami vám zajistíme u naši odborných dodavatelů v naší síti po celé České Republice.


Tepelně izolační materiály z konopí

Tepelně izolační materiály z konopí

Konopná vlákna se úspěšně využívají jako náhra­da výrobků ze skleněné vaty a minerálních vláken. Vyr… Celý článek
Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

AVMI zveřejňuje výsledek prošetření podnětu podaného na Českou obchodní inspekci ve věci přezkoumání… Celý článek
Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

1. dubna 2015 se otevřel program Nová zelená úsporám (NZÚ), který nabízí dotace na energetické úspor… Celý článek
Česko je polystyrenovou velmocí

Česko je polystyrenovou velmocí

Spotřeba pěnového polystyrenu překročila v loňském roce potřetí ve své historii hranici 60 000 tun. … Celý článek
1 z 1
Rubriky článků