hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Zateplení domů Pardubický kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Zhotovení základových desek, výstavba hrubých staveb rodinných domů. Zateplení a zhotovení fasád. Nabídka anhydritových podlah a výkopových prací.


Stavby rodinných domů od základů - od financování po finální práce. Stavby rodinných domů na klíč, hrubé stavby, střechy, rekonstrukce staveb, adaptace bytových jader, zateplování.


Provádění maleb a nátěrů, demolice objektů postupným rozebíráním, kácení stromů nastojato, likvidace ledových převisů a zateplování budov.


Nabízíme projektové a dozorové služby ve stavebnictví. Navrhujeme novostavby a rekonstrukce budov, obnovu památek a staveb z přírodních materiálů.


Firma provádí zateplování rodinných a bytových domů.


Provádění izolačních a zateplovacích prácí. Montáž střešních konstrukcí a pokládání střešních krytin.


Nabídka výškových prací a zateplování budov.


Dodávky a montáže systémů hydroizolací a provádění sanací vodohospodářských objektů a inženýrských a průmyslových staveb.


Nabízíme projekce denního osvětlení, oslunění, akustiky a tepelné techniky. Navrhování zateplování objektů a vytápění netradičními zdroji.


Jsme specialisté na revitalizace a zateplování panelových domů. Stavební firma provádí zateplení, rekonstrukce a opravy bytových domů. Zateplení fasády domu. Zateplování fasád budov. Zajistíme financování a dotace Zelená úsporám a PANEL.


Opravujeme a zateplujeme fasády, nabízíme montáže sádrokartonu. Provádíme výstavby a rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen.


Provádíme malby, nátěry a práce s plošinou.


Provádění zateplovacích prací.


Klým stavitelství Přelouč - zateplování budov, výstavba rodinných domů, sádrokartonářské práce, stavební práce, rekonstrukce fasád včetně historických, půdní vestavby, oplocení objektů, obklady a dlažby.


Provádíme kompletní stavby domů na klíč, zednické, truhlářské práce, elektroinstalační práce včetně revizí. Zateplování budov včetně panelových domů, půdní vestavby, fasády, obklady, dlažby, zámkové dlažby, sádrokartony, krby včetně vložek.


Vnitřní termoaktivní izolace Aero-Therm.


Zateplování budov a fasád. Prodej plastových profilů.


Zateplovací systémy, fasády.


Nabídka zateplování budov, rekonstrukcí bytových jader, montáží sádrokartonu a podlah, maleb a nátěrů.


Výstavba, rekonstrukce a zateplování objektů. Realizace dřevěných altánů, garáží, seníků a posedů.


Specializujeme se zateplování rodinných domů a staveb, zateplení a úpravy soklu i povrchové úpravy fasád. Provádíme anhydritové podlahy.


Nabídka zateplování fasád rodinných domů, pokládání obkladů a dlažeb a provádění stavebních prací.


Stavíme RD, rodinné domy, objekty na klíč, od projektu ke kolaudaci. Zajistíme stavební práce opravy a rekonstrukce budov, jader, zateplování a nátěry fasád, kompletní revitalizace panelových domů, plášť, hydroizolace střech, okna, dveře. Klempíři.


Projekční inženýrská společnost pro revitalizace, zateplování, fasády, zateplení střechy, předsazené lodžie, balkóny, dotace, technický dozor, posudky, PENB, stavební povolení, rozpočty, vyřízení úvěru, výběr dodavatelů, analýza rizik,


Dovoz, prodej a montáž fasádního obkladu.


Provádíme zateplování budov, rodinných domů, provádění vnějších omítek. Poskytujeme technický dozor investora, stavební dozor.


Provádíme zateplování fasád obytných a panelových domů, zateplovací práce ve stavebnictví. Dále zajišťujeme stavební a bourací práce, stavíme rodinné domy, monolitické stavby, malá průmyslová zařízení - ČOV, jímky, ploty. Partner akce Zelená úsporám.


Provádění dokončovacích stavebních prací, výplní stavebních otvorů, dodávek střech, rekonstrukcí a zateplování budov i objektů. Truhlářská výroba.


Nabízíme fasádní zateplovací systémy, fasádní barvy, fasády, omítkové směsi, stavební lepidla, barvy a omítky. Dále nabízíme stavební materiály, zateplení (Orsil, Rockwool, Bachl). Provádíme tónování barev a fasádních omítek na počkání.


Provádění sádrokartonových konstrukcí a minerálních a kazetových podhledů.


Stavební firma dodává kompletní stavební práce, zajistí rekonstrukce občanské a bytové výstavby, rodinné domů, průmyslové stavby, zemní a výkopové práce. Nabízí zateplování fasád, opravy historických fasád, venkovní zpevněné plochy, zámkové dlažby.


Nabízíme,tesařské pokrývačské,klempířské a zednické práce všeho druhu,projektovou činnost,udržbu budov a zahrad jak pro soukromé osoby tak i pro firmy.Dále zajištujeme odvoz a likvidaci stavebního odpadu.Cenové nabídky zhotovujeme zdarma.


Tepelně izolační materiály z konopí

Tepelně izolační materiály z konopí

Konopná vlákna se úspěšně využívají jako náhra­da výrobků ze skleněné vaty a minerálních vláken. Vyr… Celý článek
Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

AVMI zveřejňuje výsledek prošetření podnětu podaného na Českou obchodní inspekci ve věci přezkoumání… Celý článek
Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

1. dubna 2015 se otevřel program Nová zelená úsporám (NZÚ), který nabízí dotace na energetické úspor… Celý článek
Česko je polystyrenovou velmocí

Česko je polystyrenovou velmocí

Spotřeba pěnového polystyrenu překročila v loňském roce potřetí ve své historii hranici 60 000 tun. … Celý článek
1 z 1
Rubriky článků