hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Zateplení domů Jablonec nad Nisou

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme kompletní stavební dodávky, stavby rodinných domů na klíč, půdní vestavby, vestavby prodejen do obchodních center. Dále provádíme opravy a rekonstrukce fasád, opravy památkových objektů, zateplování budov, montáže a dodávky sádrokartonů.


Nabídka malířských, natěračských a stavebních dokončovacích prací, pokládání obkladů a dlažeb, montáže sádrokartonových systémů a zateplování fasád.


Nabídka fasádních a sanačních systémů a repase panelových domů. Návrhy a zateplování budov.


Provádění zateplování, rekonstrukcí a oprav fasád, rekonstrukcí koupelen včetně obkladů a dlažeb. Stavění přístaveb a nadstaveb rodinných domů.


Provádění generálních oprav střech, sanací střešních plášťů a zateplování objektů. Nabídka poradenství.


Provádíme veškeré zednické činnosti a zateplování objektů.


Stavba rodinných domů. Zateplování panelových objektů. Provádění obkladačských a pokladačských prací.


Provádíme montáž a prodej sádrokartonu, fasádní zateplovací systémy (zateplovací systém BAUMIT), sádrokartony, plovoucí podlahy, tepelné izolace, závěsné kazetové podhledy a sádrokartonové konstrukce.


Nabídka zateplení fasád.


Stavební firma - provádíme stavby rodinných a bytových domů na klíč, pasivní domy, průmyslové a komerční stavby. Zateplujeme fasády a dále zemní práce, rekonstrukce, dřevostavby, tesařské práce, omítky, lité podlahy, schody, sádrokartony a střechy.


Provádíme stavební práce, rekonstrukce a hrubé stavby. Instalujeme obklady, dlažby, sádrokartony, izolace a zateplení budov polyuretanovou omítkou.


Zajišťuji zateplování fasád, dlaždičské práce a rekonstrukce střech.


Zateplování a sanace fasád, zasklívání balkónů a lodžií. Výroba a montáž hliníkového zábradlí. Prodáváme stavební materiál. Půjčovna lešení. Působíme v Jablonci nad Nisou, Liberci i celé ČR. Jsme držiteli certifikátů ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001.


Fasádní zateplování budov, revitalizace panelových domů, nabídka tesařských prací, výroba oken a dveří.


Realizace zateplování a oprav fasád rodinných domů i průmyslových objektů. Panelové zástavby.


Provádíme výstavbu průmyslových staveb, střech, rodinných domů na klíč, zemní a výkopové práce, demolice. Lité podlahy- anhydritový potěr, krovy, zateplování fasády a izolace budov. Dodáme rozpočty celé rekonstrukce stavby oprav, střechy a realizace.


Provádíme zateplování a sanaci panelových domů, bytových domů,hydroizolace střech. Provádíme stavební práce od projektu po kolaudaci. Poskytujeme inženýrskou činnost, stavební dozor a vyřídíme státní dotace Zelená úsporám, program Panel.


Zajišťujeme komplexní služby v oblasti revitalizace a rekonstrukce bytových a panelových domů, zateplení a zateplování budov a fasád, vyřízení financování a dotace z programu Zelená úsporám a Panel, kompletní poradenství. Držitel ISO 9001:2001.


Provádíme zateplování PUR pěnou - stříkaná izolace. Tepelná, zvuková izolace, hydroizolace všech objektů (rodinné domy, bytové domy, průmyslové objekty). Výborné vlastnosti materiálu s multifunkčním využitím. Kontaktujte naše techniky.


Provádění tepelných izolací budov.


Veškeré stavební a zednické práce. Výstavby, rekonstrukce, zateplování rodinných domů i průmyslových objektů.


Specializujeme se na revitalizace, zateplení a zateplování fasád panelových a bytových domů a staveb. Zateplení a hydroizolace střech. Dodávky kompletních staveb na klíč. Poradenství, spolupráce při financování. ISO 9001-2001. Výpočet ceny zateplení.


Fasády - provádíme zateplení (jsme na Seznamu odborných dodavatelů - SOD), nátěry a opravy fasád, rekonstrukce bytových a nebytových prostor včetně bytových jader, sádrokartony, kazetové podhledy, obklady, dlažby a ostatní zednické práce.


Tepelně izolační materiály z konopí

Tepelně izolační materiály z konopí

Konopná vlákna se úspěšně využívají jako náhra­da výrobků ze skleněné vaty a minerálních vláken. Vyr… Celý článek
Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

AVMI zveřejňuje výsledek prošetření podnětu podaného na Českou obchodní inspekci ve věci přezkoumání… Celý článek
Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

1. dubna 2015 se otevřel program Nová zelená úsporám (NZÚ), který nabízí dotace na energetické úspor… Celý článek
Česko je polystyrenovou velmocí

Česko je polystyrenovou velmocí

Spotřeba pěnového polystyrenu překročila v loňském roce potřetí ve své historii hranici 60 000 tun. … Celý článek
1 z 1
Rubriky článků