hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Zateplení domů Cheb

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Realizujeme zateplování budov, fasád, omítek, sanace a stavby na klíč. Vyrábíme a prodáváme plastová okna, dveře, žaluzie i parapety.


Provádíme stavby na klíč, projekty staveb, poradenství a hypotéky. Dále provádíme rekonstrukce veškerých objektů, zateplování fasád a opravy střech.


Renovace fasád včetně štukatérských prací a malířské práce.


Provádíme revitalizaci panelových domů, tepelně izolační zateplování fasád. Dále kompletní malířské práce interiérů i exteriérů včetně tapetování, natěračství a lakýrnictví. Výměna plastových oken a oprava balkónů. Vlastní lešení. Zelená úsporám.


Naše firma nabízí výrobu a montáž plastových oken a dveří a stavební poradenství. Samozřejmostí jsou také dodávky kompletního příslušenství k oknům: parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu apod. Nabízíme také garážová vrata a pohony. Dále provádíme zateplování budov a fasád.


Provádíme zateplení a tepelné izolace objektů.


Provádíme kompletní zateplení a revitalizaci cihlových a panelových domů. Realizujeme strojní a fasádní omítky. Prodáváme a vyměňujeme okna a dveře značky VEKA. Nabízíme poradenství, vyprojektování a financování objektů.


Realizujeme novostavby, rodinné domy, ostatní stavby na klíč, opravy a zateplení fasád, dále rekonstrukce, vestavby, přestavby bytových jader, sanace, injektáže a montáže sádrokartonů. Zajišťujeme projektové práce a inženýrskou činnost.


Provádíme veškeré stavební práce: zateplování fasád, rekonstrukce včetně sádrokartonáží, novostavby od projektu až po kolaudaci včetně inženýrských sítí.


Nabídka drobných stavebních a štukatérských prací, zateplování budov a zámkové dlažby.


Provádíme zateplování a malování panelových či rodinných domů.


Provádění kompletních rekonstrukcí a výstaveb střech a zateplování objektů.


Provádíme veškeré stavebně řemeslné práce - zednické práce, zateplování objektů, rekonstrukce objektů, nátěry konstrukcí a fasád (natěračské a lakýrnické práce) v malém i velkém rozsahu. Provádíme zemní a výkopové práce i v hůře přístupném terénu.


Opravy a rekonstrukce objektů, provádění půdních vestaveb, přestavby bytových jader, zateplování budov.


Provádíme kompletní, odborné práce klempířské, pokrývačské, tesařské. Hydroizolace a zateplování střech. Velký výběr střešních krytin. Nabídka zdarma. Půjčovna, montáž a demontáž lešení.


Provádíme stavební práce, zateplování, rekonstrukce a přestavby, novostavby, rodinné domy na klíč. Dále zajišťujeme sanace, zemní a výkopové práce, zámkovou dlažbu, řezání asfaltu a betonu. Prodej stavebního materiálu značky BAUMIT.


Provádíme revitalizace panelových domů, zateplování, dodáváme a montujeme plastová okna, dveře, rolety, žaluzie, parapety a markýzy. Automatické dveřní systémy, vrata a brány. Poskytujeme kompletní servis. Zemní a výkopové práce, nástavby na domy.


Jako stavební firma provádíme novostavby, rodinné domy na klíč. Specializujeme se na zateplení domů, malířské práce, dekorační malby, rekonstrukce fasád, rekonstrukce a přestavby bytových jader. Dále na kamenné a zámkové dlažby, obklady a ploty.


Nabídka zateplování fasád a zednických prací. Montáž sádrokartonů, lešení a zámkových dlažeb, oken a parapetů.


Zateplování objektů, rekonstrukce bytových i nebytových prostor.


Tepelně izolační materiály z konopí

Tepelně izolační materiály z konopí

Konopná vlákna se úspěšně využívají jako náhra­da výrobků ze skleněné vaty a minerálních vláken. Vyr… Celý článek
Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

Přezkoumání praktik dovozců a výrobců sendvičových panelů

AVMI zveřejňuje výsledek prošetření podnětu podaného na Českou obchodní inspekci ve věci přezkoumání… Celý článek
Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

Začala Nová zelená úsporám, pro rodinné domy i pražské ''bytovky''

1. dubna 2015 se otevřel program Nová zelená úsporám (NZÚ), který nabízí dotace na energetické úspor… Celý článek
Česko je polystyrenovou velmocí

Česko je polystyrenovou velmocí

Spotřeba pěnového polystyrenu překročila v loňském roce potřetí ve své historii hranici 60 000 tun. … Celý článek
1 z 1
Rubriky článků