hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Solární panely na dům Mladá Boleslav

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Velkoobchod solárních a fotovoltaických systémů.


Velkoobchod a montáž solárních systémů na klíč.


Provádíme rekonstrukce a montáž topení, plynu, vody, kanalizace. Řešíme i rodinné domy, plynové kotle, elektrokotle, tepelná čerpadla, solární panely, ohřev TUV, podlahové topení, radiátory, termostatické hlavice, domácí vodárny a úprava vody.


Nabízíme a montujeme sluneční kolektory, solární systémy, tepelná čerpadla, topení, krby, kotle, fotovoltaiky, bazény a záložní zdroje topení.


Nabídka solárních systémů pro ohřev vody, bazénů a vytápění objektů.


Specializujeme se na prodej a montáž úsporných ekologických topných systémů. Nabízíme infratopení, solární panely a fotovoltaické systémy.


Specializujeme se na prodej a montáž úsporných ekologických topných systémů. Infratopení, solární panely, fotovoltaické systémy, tepelná čerpadla, topné koberce. Nabízíme infrasauny, bojlery a akumulační nádrže


Prodej solárních panelů k získání elektřiny pro chaty, zahrady, karavany či plachetnice. Sluneční kolektor nabíjí akumulátor a ten napájí spotřebiče jako světla, televizi, měnič, čerpadlo. Solární článek je umístěn mezi skla na fotovoltaický panel.


Prodej, návrh a montáž tepelných čerpadel, elektrokotlů, rekuperačních a ventilačních jednotek, sálavých panelů, solárních systémů a všeho co souvisí s ohřevem vody.


Nabízíme solární kolektory a solární systémy Solarbayer včetně návrhu a montáže.


Internetový prodej solárních panelů, baterií, osvětlení a knih o ekonomii, ekologii a energii


Internetový prodej fotovoltaické techniky a LED osvětlení


Prodej a instalace fotovoltaických solárních systémů, panelů, článků, kabelů a měničů.


Nabízíme dodávky a montáže solární techniky a tepelných čerpadel, vodoinstalace, kanalizace, čerpadel do studní a vrtů včetně vodáren. Dále ústřední topení v mědi a plastech do podlahy i s radiátory, čištění studní a vodojemů, filtraci a úpravu vody.


Provádíme montáže tepelných čerpadel, solárních kolektorů, zemního plynu, topení, instalatérské práce. Prodáváme instalatérské potřeby, vybavení koupelen, plynovody, potrubí, kotle, radiátory, baterie


Prodej solárních systémů, lehké střešní krytiny, měničů napětí, solárních střešních tašek, panelů, regulátorů a diodových oken.


Nabídka projekce, montáže a servisu solárních zařízení pro přípravu TUV. Prodej solární a tepelné techniky


Projektování, dodávka, montáž a servis solárních systémů pro ohřev TUV. Přitápění a sezonní ohřev vody v bazénech.


Dodávka a montáž všech typů vytápění, solárních systémů pro ohřev teplé užitkové vody a tepelných čerpadel.


Dodáváme německé fotovoltaické panely, články, nosné konstrukce. Pro záložní, záskokové, nouzové zdroje a UPS dodáváme: čistě sinusové střídače 12-24-48 VDC/ 230 VAC, výkon 180 - 5000 VA, VRLA AGM baterie. Použití: kotle ústředního topení, čerpadla, krbové vložky, solární ohřev vody.


Internetový prodej spotřební elektroniky, počítačů, solární a video techniky, kamer, osvětlení a dětských chův


Nabídka kompletních dodávek a montáží střech. Prodej a montáže solárních systémů.


Nabídka energeticky úsporných systémů.


Výstavba, provozování a údržba fotovoltaických elektráren. Import a export monokrystalických fotovoltaických článků a panelů.


Dodáváme a montujeme solární a fotovoltaické systémy od renomovaných výrobců - solární panely, kolektory a další.


Provádíme stavební práce, úpravy interiérů, exteriérů, pokládku podlahových krytin, obklady, dlažby, rekonstrukce včetně dodávek vybavení. Nabízíme zámečnické práce, výroba vrat, bran, zábradlí. Montáž, prodej, servis solárních zařízení a rekuperace.


Výroba a prodej záložních zdrojů, solárních fotovoltaických panelů, systémů a záloh výrobních linek.


Nabízíme kotle, kotelny na pelety, topný olej, plyn, uhlí dřevo, solární panely a systémy. Jsme odborná topenářská firma - partner firmy Viessmann. Prodejce krbových litinových kamen Jotul, Scan.


Vyrábíme REVEL-PEX: ucelený instalační systém na bázi PE-X pro podlahové vytápění, stěnové topení, rozvody vody a stlačeného vzduchu. Nabízíme podlahové topení, měděné radiátory a podlahové fan-coily, tepelná čerpadla vzduch - voda.


Vyrábíme okna, dveře, zimní zahrady z plastu, hliníku, dřeva, solární systémy, fotovoltaické panely, zastřešení bazénů, ploty, vrata, brány, zábradlí.


Vyrábíme okna, dveře, zimní zahrady z plastu, hliníku, dřeva, solární systémy, fotovoltaické panely, zastřešení bazénů, ploty, vrata, brány, zábradlí.


Solární panely a solární systémy - návrhy, projekce, realizace a servis zařízení.


Prodáváme solární systémy, solární panely a kolektory.


Provádíme poradenství, prodej a inženýring systémů snižujících náklady na vytápění a ohřev TUV. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla Siemens, solární systémy, kolektory a panely, ventilace a rekuperace


Návrhy, dodávky a instalace fotovoltaických elektráren. Vypracování projektové dokumentace. Prodej a servis solárních panelů.


Prodáváme a montujeme solární systémy - sluneční fotovoltaické elektrárny. Dodáváme solární panely pro výrobu elektrické energie a pro ohřev vody pro domácnosti, firmy a úřady. Realizace na klíč nebo dodáme stavebnicový systém pro montáž svépomocí.


Specialista na montáže tepelných čerpadel a podlahového vytápění. Dodáváme a instalujeme tepelná čerpadla značky Siemens, Alpha-Innotec, Dimplex a Geothermie Confort.


Zabýváme se prodejem, instalací, poradenstvím a dalšími službami v oblasti fotovoltaiky. Nabízíme panely Kyocera.


Nabízíme měniče a kombinované měniče napětí, solární panely a střešní tašky


Rubriky článků