hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Solární panely na dům Bruntál

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Zateplení domů, zateplování podkroví,prodej palubek a tepelných izolací


Projekty a dodávky fotovoltaických elektráren na klíč, velkoobchod s díly pro fotovoltaiku.


Instalatér a topenář provádí montáže, rekonstrukce a údržby rozvodů vody a topení, solární techniky, klimatizací a vzduchotechniky


Zabýváme se výrobou a prodejem solárních panelů, solárního osvětlení, monokrystalických waferů.


Dodáváme sluneční kolektory Thermo/Solar. Jsme velkoobchod se solární technikou a slunečními kolektory. Nabízíme poradenství, projektování, dodávky a montáže solárních systémů pro ohřev TUV, bazénů a přitápění pro rodinné, nízkoenergetické domy.


Prováděné činnosti jsou zejména projekty úspor energií objektů, energetický audit, průkaz energetické náročnosti budov, inženýrská činnost ve výstavbě, realizace staveb, nízkoenergetické a pasivní domy, rekonstrukce objektů, tepelná čerpadla, solární a fotovoltaické systémy,


Prodej vakuových solárních kolektorů a příslušenství pro ohřev užitkové vody a přitápění domů.


Montáž solárních systémů a provádění zámečnických prací. Nabídka výpočetní techniky.


Poradenství, návrhy a realizace solárních systémů na ohřev teplé užitkové vody, ohřev bazénů a přitápění.


Projekční, stavební a inženýrská činnost, vizualizace - 3D modelování, bezkontaktní zateplování budov, montáže solárních panelů a fotovoltaických systémů.


Internetový prodej solárních a zahradních svítidel


Instalace a prodej solárních systémů.


Opravy, záruční i pozáruční servis a revize plynospotřebičů, kondenzačních kotlů, plynových zásobníků a solární techniky.


Instalace a projekce solárních elektráren, výroba solárních panelů a polohovacích jednotek.


Kompletní revitalizace budov, zateplení a opravy fasád, střech, lodžií, balkónů. Prodej vnitřních a venkovních parapetů všeho druhu. Prodej a montáž solárních systémů a kolektorů. Držitel certifikátů ISO 9001:2000, ISO 14001:2005 a OHSAS 18001:1999.


Prodej vakuových solárních kolektorů a příslušenství pro ohřev užitkové vody a přitápění domů.


Nabízíme polykarbonát, fólie, izolace a zateplení. Vyrábíme zastřešení bazénů, skleníky, přístřešky a stříšky. Zabýváme se alternativními energiemi.


Prodej solárních kolektorů, doplňků, systémů, svítidel, panelů, elektráren, tepelných čerpadel a bio krbů.


Dodáváme solární panely a systémy. Projektujeme a montujeme fotovoltaické elektrárny na klíč včetně vyřízení veškeré administrativy.


Dodáváme solární panely a sluneční kolektory. Navrhujeme a montujeme solární systémy. Nabízíme komplexní zabezpečení celého procesu získání a čerpání dotace z programu Zelená úsporám a programů EU.


Montáž a prodej solárních systémů, válcování závitových svorníků a kovovýroba.


Projektování a prodej solárních elektráren, prodej solárních panelů a komponentů. Dále provádíme stavby solárních elektráren na klíč.


Nabízíme fotovoltaika solární - fotovoltaické elektrárny na klíč, solární panely (moduly), FV střídače, solární kabely, alu konstrukce a montážní systémy, dále veškeré komponenty solárních elektráren. Solární kolektory a kompletní sestavy pro ohřev TUV s podporou vytápění.


Rubriky článků