hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Solární panely na dům Strakonice

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Prodej kotlů, kamna krbů, stěnových a podlahových vytápění, solární techniky a tepelných čerpadel


Voda - topení - plyn - kanalizace. Nabízíme instalatérské práce, rozvody vody, ústřední a podlahové topení, tepelná čerpadla, solární systémy, kotle na biomasu. Rekonstrukce koupelen. Jsme schváleni jako odborný dodavatel programu Zelená úsporám.


Velkoobchod,maloobchod nabízející elektronické zabezpečení automobilů, firem i bytů, kamerové systémy, pohony vrat a bran, domácí telefony a videotelefony, vše také on-line.


Dodáváme zabezpečovací a kamerové systémy, alarmy Paradox, Jablotron, průmyslové kamery, LCD televizory a DVD do auta, termostaty, dálkové ovládání, regulátory osvětlení, solární systémy, zálohové a napájecí zdroje, akumulátory


Montáž elektroinstalací a hromosvodů, vzduchotechniky, kabelových topných systémů, centrálních vysavačů a solárních panelů


Dodáváme solární termické systémy, fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla a rekuperační jednotky.


Nabízíme instalatérské, topenářské práce, podlahové topení, tepelná čerpadla, solární kolektory,fotovoltaické systémy, rekuperace vzduchu, dodávky kotlů a kotelen, přestavby litinových kotlů. Zajišťujeme poradenství a dotace.


Montáž domovní plynoistalace, montáž průmyslových plynovodů, zajištění veškerých revizí plynových zařízení a instalací.Montáž solárních systémů, tepelných čerpadel. Zajistíme veškeré projektové dokumentace. Práce provádíme v mědi, kovu a plastech.


Prodej a montáž komponentů solárních systémů.


Montáže, servis a revize vytápěcí techniky od kotelen přes fotovoltaické a solární systémy až po infračervené topné panely.


Instalace TZB, projektujeme a montujeme topení, kotle, tepelná čerpadla, solární systémy, klimatizace, vzduchotechniku, rozvody plynů i intertních, vody, kanalizace, vodovodů.


Dovozci a prodejci solárních systémů - výkon je při plném slunečním záření velký. Systém je schopný ušetřit až 70% nákladů na TUV. Nabízíme teplou vodu téměř 250 dní v roce zdarma.


Zabýváme se výstavbou fotovoltaických zdrojů energie na bázi střešních folií, transparentních prvků a skleněných panelů.


Produkujeme nerezové zásobníky a ohřívače vody, bojlery, deskové výměníky tepla, chladu Alfa Laval. Dodáváme kompletní technologie úpravy vody - filtrace, změkčování, elektronická úprava. Solární trivalotní zásobníky, tepelná čerpadla, akumulace TV


Provádíme podlahové topení, ústřední vytápění, solární systémy a tepelná čerpadla. Rekonstrukce bytových jader a koupelen.


Český výrobce slunečních kolektorů a solárních systémů.Výroba, montáž a servis veškeré solární techniky. Výpočet vašeho vytápění a ohřevu provedeme zdarma.Realizujeme fotovoltaické elektrárny, solární teplovodní systémy a úsporné zdroje. Provádíme energetické audity a posuzování budov.


Nabízíme prodej, montáž a servis fotovoltaických systémů na výrobu elektřiny. Dodáváme kompletní řešení sluneční elektrárny, veškeré solární komponenty, panely a moduly. Provádíme poradenství a konzultace v oboru fotovoltaika, navrhneme vhodné řešení dle požadavků zákazníka a lokality.


Prodáváme a montujeme solární systémy - sluneční fotovoltaické elektrárny. Dodáváme solární panely pro výrobu elektrické energie a pro ohřev vody pro domácnosti, firmy a úřady. Realizace na klíč nebo dodáme stavebnicový systém pro montáž svépomocí.


Navrhujeme, montujeme a provozujeme sluneční elektrárny a solární parky (fotovoltaika) na střechách i pozemcích. Fotovoltaické elektrárny dodáváme na klíč, tedy včetně vyřízení nutné administrativy - připojení k distribuční soustavě, při vyřízení licence a při periodické fakturaci výkupních cen.


Výstavba rodinných domků a montáž solárních systémů.


Dodáváme a montujeme solární FV techniku, solární tašky, větrné elektrárny, plazmu, elektromobily, dobíjecí stanice pro elektromobily, bezpečnostní a ochranné prvky pro Fotovoltaické elektrárny. Šetříme naše prostředí pro další generace. Jsme Členem České fotovoltaické asociace ČEFAS.


Topné systémy s tepelnými čerpadly, solární systémy, kotelny na biomasu.


Firma se zabývá kompletní tepelnou technikou včetně solárních systémů, rozvody plynu a servisem veškerých produktů firmy Baxi


Prodej a montáž solárních systémů a ekologických kotlů.


Rubriky článků