hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Solární panely na dům Pardubice

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Prodej a distribuce solárních systémů pro výrobu elektrické energie.


Prodej a montáž zařízení pro solární, sluneční ohřev TUV, bazénové vody a sezónní i celoroční topení s využitím sluneční energie. Dodáváme sluneční absorbéry a kolektory, tepelná čerpadla a rekuperační větrací systémy.


Dodávky a montáže tepelných čerpadel pro topení, chlazení a ohřev vody. Nabídka solárních kolektorů včetně projektové dokumentace


Projekce, dodávka a montáž solárních (termických, fotovoltaických) a topných systémů.


Navrhneme optimální řešení, namontujeme systém a podáme za Vás žádost o dotaci. Nabízíme solární kolektory, tepelná čerpadla, fotovoltaické elektrárny.


Prodej a montáž solárních systémů firem Bramac a Thermosolar, absorbérů, sprch a výměníků.


Montáž podlahových a stěnových topných systémů a kotlů na tuhá i plynná paliva. Montáž solárních panelů.


Výroba, prodej a montáž solárních kolektorů, solárních panelů. Dodávky ucelených solárních systému pro ohřev TUV, bazénů a přitápění. Využití alternativních zdrojů.


Dodáváme veškeré zboží týkající se sanitární techniky, obklady a dlažby značek Rako. Dále nabízíme koupelnový nábytek, tepelná čerpadla, solární systémy, topné systémy, topení atd.


Solární systémy Ecoten na ohřev teplé užitkové a bazénové vody a pro vytápění. Tepelná čerpadla, vytápěcí systémy Integra, centrální řízené větrací systémy Optima.


Rubriky článků