hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Solární panely na dům Plzeň-jih

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Výroba zařízení pro hlídání proudu jističe a pro kompenzaci účinku, dále kompenzačních rozvaděčů, regulátorů kompenzace a optoizolačních relé. Dodávky a montáže fotovoltaických elektráren, pomoc s vyřízením legislativy. Navrhneme i nainstalujeme


Prodáváme a montujeme solární kolektory termické, fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla, slaboproudá a silnoproudá zařízení. Poskytujeme inženýrskou a investorskou činnost. Anténní systémy, EZS a EPS.


Solární fotovoltaické elektrárny, solární systémy pro ohřev TUV, tepelná čerpadla či satelitní a anténní technika.


Firma se specializuje na výrobu vlastních fotovoltaických panelů AWS, distribucí měničů AURORA, instalací solárních elektráren pro firmy a domácnosti. Dále jsme odborný velkoobchod pro fotovoltaiku - panely, měniče, montážní systémy (AWS, Power-one).


Chytrá energetická řešení, pro rodinné i bytové doma a firmy.


Nabízíme stavebnice fotovoltaické sluneční elektrárny včetně dodání solárních modulů - panelů. Prodej komponent, poradenství v oboru fotovoltaika, včetně konzultace dotací a financování, kalkulace provozu. Dodávka s montáží nebo formou stavebnice.


Nabízíme prodej a montáž fotovoltaických elektráren na klíč. Nabízíme také fotovoltaické panely značky Sunlink a dalších, střídače Fronius, SMA a Kostal, kabely, konektory a konstrukční systémy pro fotovoltaiku pro všechny typy střešních krytin.


Projektování, prodej a montáž solárních systémů pro ohřev vody.


Prodáváme a montujeme sekční garážová a průmyslová vrata HÖRMANN, samonosné posuvné brány, plastová a plasto-hliníková okna. Dodáváme též solární panely na ohřev vody a fotovoltaické systémy na výrobu elektřiny. Vše včetně servisu a poradenství.


Prodáváme sluneční kolektory a příslušenství


Prodej a montáž satelitní techniky, set top boxů a solárních panelů


Nabízíme kolektory k ohřevu teplé vody a ústřednímu vytápění.


Montáž a prodej fotovoltaických a solárních systémů, tepelných čerpadel. Provádíme elektrické instalace, instalace satelitních a televizních antén. Prodáváme a instalujeme domácí telefony, elekrické vytápění, automatické pohony vrat a vjezdů, revize.


Montáže ústředního vytápění, solární techniky a tepelných čerpadel. Prodej, montáž a servis plynových kotlů a regulací firmy Buderus.


Dodáváme a montujeme výrobky firmy VIESSMANN - kondenzační kotle, tepelná čerpadla, solární techniku, fotovoltaické panely a kotle na biomasu. Realizujeme předizolované rozvody tepla, předávací stanice tepla, vytápění průmyslových hal, změnu způsobu vytápění a ohřevu TUV domů.


Prodáváme a montujeme solární systémy - sluneční fotovoltaické elektrárny. Dodáváme solární panely pro výrobu elektrické energie a pro ohřev vody pro domácnosti, firmy a úřady. Realizace na klíč nebo dodáme stavebnicový systém pro montáž svépomocí.


Prodáváme a montujeme solární systémy - sluneční fotovoltaické elektrárny. Dodáváme solární panely pro výrobu elektrické energie a pro ohřev vody. Realizujeme dodávky pro domácnosti, firmy, úřady i instituce.Nabízíme servis a poradenství v oboru fotovoltaika, včetně dotací a financování.


Prodáváme, montujeme a zajišťujeme servis kotlů Atmos, solárních kolektorů, krbových kamen.


Montáž,prodej stavebních a konstrukčních prvků www.unimont.eu


Rubriky článků