hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Solární panely na dům Most

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Prodej solárních kolektorů.


Instalace solárních systémů, tepelných čerpadel, vzduchových kolektorů a fotovoltaických systémů.


Dovážíme a distribuujeme solární fotovoltaické panely, větrné elektrárny, elektrokity pro elektrokola, lithiové a Pb akumulátory (LiFePo4) a nabíječky 36V.


Prodej úsporných vytápění, solárních systémů, infratopení a zabezpečovacích zařízení.


Dodáváme vlastní nosné konstrukce pro solární panely včetně montáže. Nosný systém HELIOS Tech z kompozitního materiálu byl speciálně navržen pro fotovoltaické systémy. Realizujeme projekty FV elektráren na klíč - vybereme zájmové území a optimální způsob řešení výstavby.


Prodej fotovaltických panelů a solárních článků, určených k výrobě elektrické energie.


Výroba a montáž vzduchotechniky, elektrických rozvodů a solárních systémů


Provádíme veškeré práce instalatérské, topenářské, rekonstrukce koupelen, čištění kanalizace, vlastní prodejny instalačního materiálu a vzorkovna koupelen. Prodej a montáž solárních kolektorů a tepelných čerpadel.


Prodej krbových kamen. Stavba krbů a kachlových kamen. Realizace solárních systémů.


Nabízíme solární systémy k ohřevu užitkové vody.


Nabízíme solární panely, solární elektrárny a technické vybavení pro fotovoltaické systémy. Dále nabízíme projektování a výstavbu na klíč.


Výroba a prodej solárních panelů.


Prodej solárních systémů.


On-line obchod nabízí solární elektrárny pro firmy i domácnosti, solární systémy pro ohřev TUV a přitápění, solární kolektory a panely, přístroje pro úsporu energie v domácnosti. Dále nabízíme solární zahradní lampy a osvětlení, fontánky, hračky.


Prodej a montáž solárních systémů a tepelných čerpadel.


Zabýváme se návrhem a instalací obnovitelných zdrojů energie pro rodinné domy i firmy. Fotovoltaické elektrárny, solární kolektory a tepelná čerpadla od předního německého výrobce Viessmann. Výroba elektrické energie, ohřev TV a podpora vytápění.


Fotovoltaické systémy, distribuce a montáže.


Prodej a montáž solárních systémů či tepelných čerpadel pro ohřev teplé užitkové vody.


Fotovoltaické elektrárny instalujeme po celé ČR. Sluneční elektrárny jsou instalovány na klíč.Naše společnost je přímým dovozcem panelů Aleo a Siliken.Jsme hlavní distributoři švýcarských měničů Solarmax. Poskytujeme záruční servis do 48 hodin a pozáruční do 72 hodin.


Nabízíme účasti na elektrárnách v ČR a zahraničí, dodáváme individuální fotovoltaiky na klíč s možností správy provozu.


Montáž a opravy ústředního vytápění, vodoinstalace, plynu a solárních systémů.


velkobchod, maloobchod a e-shop se zaměřením na koupelny a topení. Sortiment : plynové kotle, kotle na tuhá paliva, vany, sprchové kouty a vaničky, parní a hydromasážní boxy, infrasauny, umyvadla, splachovací systémy, bojlery, radiátory, koupelnové radiátory, expanzní nádoby, kamna,


Prodej a instalace zabezpečovací a stínící techniky. Nabídka bezpečnostních dveří, mříží, předokenních rolet, bezpečnostních a solárních fólií na sklo


Rubriky článků