hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Solární panely na dům Brno-město

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Firma Aluris s.r.o. se zaměřuje na prodej hliníkových profilů. Hliníkové profily mají široké možnosti uplatnění například jako nosné konstrukce pro solární elektrárny a panely, ale lze je využít i jako prvky oken, dveří nebo pro automobilový průmysl


Nabízíme prodej, montáž a servis solárních systémů a kolektorů pro vytápění a ohřev domů a bazénů. Dále poskytujeme poradenství.


Nabídka služeb v oblasti mezinárodního obchodu a investic. Výstavba fotovoltaických elektráren na klič, prodej solárních panelů.


Prodej, instalace a servis veškerého sortimentu Cankař-Atmos. Nabídka kotlů na dřevo a peletek. Prodej, instalace solárních panelů a systémů.


Český výrobce solárních kolektorů, solární systémy pro ohřev teplé užitkové vody, vytápění rodinných domů, hotelů, bazénů, chat.


Návrhy a realizace solárních systémů a zabezpečovací techniky.


Servis, montáž, prodej a projekce v oblasti topenářství, vodoinstalatérství a solární systémy


Dodávky a montáž solárních systémů, návrh a realizace velkoplošných fasádních kolektorů, poradenství v oblasti solární energie, sluneční kolektory pro váš dům.


Projekt, montáž a servis včetně návrhu optimálního řešení solárních systémů, fotovoltaiky a všech kombinací s řídícím systémem.


Dodávky a realizace solárních systémů a technologií, konzultace a poradenství, využití sluneční energie, ohřev TUV, bazénů a přitápění.


Montujeme a prodáváme solární systémy. Dodáváme solární kolektory. Prodáváme i s montáží krbová kamna, krby, krbové vložky a kotle.


Prodej, dodání a montáž solárních systémů na výrobu elektřiny.


Internetový prodej solární, regulační, měřící, zabezpečovací a bezdrátové techniky a zařízení na odstraňování vodního kamene


Výroba a montáž solárních kolektorů pro ohřev vody a podlahového topení.


Prodáváme fotovoltaiické elektrárny a jednotlivé prvky jako solární panely a střídače.Provádíme dodávku a montáž v oboru topení, voda, plyn, vzduchotechnika a klimatizace. Dále provádíme projekty, revize, rekonstrukce, novostavby, bytová jádra, podlahové topení a solární systémy. Montujeme klimatizace pro byty, kanceláře i průmysl


Dovážíme a distribuujeme zásobníkové ohřívače vody Quantum. Nabízíme solární panely a kolektory. Projektujeme, dodáváme a montujeme solární systém na ohřev vody a vytápění včetně vyřízení státní dotace


Nabídka solárních systémů pro ohřev vody, bazénů a vytápění objektů.


Výroba a dodávky dvanáctitrubicových solárních vakuových kolektorů.


Montáž solárních systémů.


Projektování a instalace fotovoltaických solárních systémů, jejich využití pro nízkoenergetiké a pasivní domy a poradenství.


Solární - fotovoltaické elektrárny pro výrobu elektřiny dodáváme a montujeme. Poradíme jaké solární panely, zajistíme financování, projekt i dotace. Používáme technologie světových výrobců SCHOTT, REC, BEYOND BUILDING, HYUNDAI, FRONIUS, KOSTAL PIKO.


Vyrábíme a montujeme fasádní, průmyslové a velkoplošné termické solární kolektory k ohřevu vody a přitápění


Projekce a dodávky v oblasti vody, topení a plynu, kondenzační techniky a solárních systémů. Výstavba bazénů a úprava vody.


Prodej plynových kotlů, průtokových ohřívačů, regulační a solární techniky


Montáže solárních systémů a domovních rozvodů topení a vody. Nabídka slunečních kolektorů.


Prodej a montáž solárních systémů pro ohřev vody, bazénů, vytápění budov a kolektorů¨.


Rubriky článků