hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Solární panely na dům Jihomoravský kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Firma Aluris s.r.o. se zaměřuje na prodej hliníkových profilů. Hliníkové profily mají široké možnosti uplatnění například jako nosné konstrukce pro solární elektrárny a panely, ale lze je využít i jako prvky oken, dveří nebo pro automobilový průmysl


Nabízíme prodej, montáž a servis solárních systémů a kolektorů pro vytápění a ohřev domů a bazénů. Dále poskytujeme poradenství.


Nabídka služeb v oblasti mezinárodního obchodu a investic. Výstavba fotovoltaických elektráren na klič, prodej solárních panelů.


Prodej, instalace a servis veškerého sortimentu Cankař-Atmos. Nabídka kotlů na dřevo a peletek. Prodej, instalace solárních panelů a systémů.


Český výrobce solárních kolektorů, solární systémy pro ohřev teplé užitkové vody, vytápění rodinných domů, hotelů, bazénů, chat.


Návrhy a realizace solárních systémů a zabezpečovací techniky.


Servis, montáž, prodej a projekce v oblasti topenářství, vodoinstalatérství a solární systémy


Dodávky a montáž solárních systémů, návrh a realizace velkoplošných fasádních kolektorů, poradenství v oblasti solární energie, sluneční kolektory pro váš dům.


Projekt, montáž a servis včetně návrhu optimálního řešení solárních systémů, fotovoltaiky a všech kombinací s řídícím systémem.


Dodávky a realizace solárních systémů a technologií, konzultace a poradenství, využití sluneční energie, ohřev TUV, bazénů a přitápění.


Montujeme a prodáváme solární systémy. Dodáváme solární kolektory. Prodáváme i s montáží krbová kamna, krby, krbové vložky a kotle.


Prodej, dodání a montáž solárních systémů na výrobu elektřiny.


Internetový prodej solární, regulační, měřící, zabezpečovací a bezdrátové techniky a zařízení na odstraňování vodního kamene


Výroba a montáž solárních kolektorů pro ohřev vody a podlahového topení.


Prodáváme fotovoltaiické elektrárny a jednotlivé prvky jako solární panely a střídače.Provádíme dodávku a montáž v oboru topení, voda, plyn, vzduchotechnika a klimatizace. Dále provádíme projekty, revize, rekonstrukce, novostavby, bytová jádra, podlahové topení a solární systémy. Montujeme klimatizace pro byty, kanceláře i průmysl


Dovážíme a distribuujeme zásobníkové ohřívače vody Quantum. Nabízíme solární panely a kolektory. Projektujeme, dodáváme a montujeme solární systém na ohřev vody a vytápění včetně vyřízení státní dotace


Nabídka solárních systémů pro ohřev vody, bazénů a vytápění objektů.


Výroba a dodávky dvanáctitrubicových solárních vakuových kolektorů.


Montáž solárních systémů.


Projektování a instalace fotovoltaických solárních systémů, jejich využití pro nízkoenergetiké a pasivní domy a poradenství.


Solární - fotovoltaické elektrárny pro výrobu elektřiny dodáváme a montujeme. Poradíme jaké solární panely, zajistíme financování, projekt i dotace. Používáme technologie světových výrobců SCHOTT, REC, BEYOND BUILDING, HYUNDAI, FRONIUS, KOSTAL PIKO.


Vyrábíme a montujeme fasádní, průmyslové a velkoplošné termické solární kolektory k ohřevu vody a přitápění


Projekce a dodávky v oblasti vody, topení a plynu, kondenzační techniky a solárních systémů. Výstavba bazénů a úprava vody.


Montáže fotovoltaických elektráren Montáže fotovoltaických ohřevů vody Foukaná izolace


Prodej plynových kotlů, průtokových ohřívačů, regulační a solární techniky


Montáže solárních systémů a domovních rozvodů topení a vody. Nabídka slunečních kolektorů.


Prodej a montáž solárních systémů pro ohřev vody, bazénů, vytápění budov a kolektorů¨.


Rubriky článků