hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Salith - detailní popis zateplovacího systému


Zpět na zateplovací systémy Salith


Lepící hmota:    
SALITH SKA Cementový tmel vhodný pro lepení a armování tepelně izolačních desek, je součástí SALITHERM ETAG 004. Suchá směs je složena z organických pojiv, plniv a hygienicky nezávadných zušlechťujících přísad.
     
Stěrková hmota:    
SALITH SKA Cementový tmel vhodný pro lepení a armování tepelně izolačních desek, je součástí SALITHERM ETAG 004. Suchá směs je složena z organických pojiv, plniv a hygienicky nezávadných zušlechťujících přísad.
     
Penetrace:    
SALITH KONTAK SALITH KONTAKT je bezrozpouštědlový, bíle zbarvený, alkáliím odolný kontaktní můstek s přísadou křemičitého písku, který po vyschnutí velmi zřetelně zvyšuje adhezitu povrchu. Jako kontaktní můstek pro hladké a málo savé podklady, jako např. beton, vodoodpudivé omítky před následným nanesením vrchních šlechtěných nebo pastovitých omítek.
SALITH KONTAKT mozaika SALITH KONTAKT MOZAIKA je přednátěr pod SALITH MOZAIKU. Jako kontaktní můstek pro hladké a nestejně savé podklady (např. hladký beton z bednění, sádrokartonové desky, armovací malty, atd.) před následným nanesením SALITH MOZAIKY.
 SALITH penetrace A SALITH PENETRACE je bezrozpouštědlová, bíle zbarvená, alkáliím odolná penetrace, která po vyschnutí velmi zřetelně redukuje savost podkladu. Jako neutralizační přednátěr pro silně, resp. nestejnoměrně savé podklady před následným nanesením vrchních šlechtěných nebo pastovitých omítek, u kterých by mohlo bez penetrování podkladu dojít k předčasnému vyschnutí vrchní omítky.
     
Povrchová úprava (omítka):     
SALITH SILIKON R SALITH SILIKON je vysoce jakostní bezrozpouštědlová vnější pastovitá omítka na bázi silikonové pryskyřice. Je paropropustná a vodoodpudivá. Omítka se dodává ve struktuře zatírané nebo rýhované, bílá nebo probarvená dle vzorníku barev. použití na všech únosných, minerálních podkladech (jádrové nebo renovační omítky, armovací malty) ve vnějším prostředí. Omítka SALITH SILIKON se používá pro barevná řešení fasád. Ve výrobně jsou do omítky SALITH SILIKON přidány fungicidní a algicidní přísady, a proto je omítka velmi dobře odolná vůči houbám, řasám a mechům.
SALITH SILIKON Z SALITH SILIKON je vysoce jakostní bezrozpouštědlová vnější pastovitá omítka na bázi silikonové pryskyřice. Je paropropustná a vodoodpudivá. Omítka se dodává ve struktuře zatírané nebo rýhované, bílá nebo probarvená dle vzorníku barev. použití na všech únosných, minerálních podkladech (jádrové nebo renovační omítky, armovací malty) ve vnějším prostředí. Omítka SALITH SILIKON se používá pro barevná řešení fasád. Ve výrobně jsou do omítky SALITH SILIKON přidány fungicidní a algicidní přísady, a proto je omítka velmi dobře odolná vůči houbám, řasám a mechům.
SALITH SILIKAT Z SALITH SILIKÁT je vysoce jakostní bezrozpouštědlová vnější pastovitá omítka na bázi vodního skla. Dociluje se s ní paropropustného a vodoodpudivého povrchu s vysokou pevností. Omítka se dodává ve struktuře zatírané nebo rýhované, bílá nebo probarvená dle vzorníku barev. použití na všech únosných, minerálních podkladech (jádrové nebo renovační omítky, armovací malty) ve vnějším prostředí. Omítka SALITH SILIKÁT se používá pro barevná řešení fasád. Ve výrobně jsou do omítky SALITH SILIKÁT přidány fungicidní a algicidní přísady, a proto je omítka velmi dobře odolná vůči houbám, řasám a mechům.
SALITH SILIKAT R SALITH SILIKÁT je vysoce jakostní bezrozpouštědlová vnější pastovitá omítka na bázi vodního skla. Dociluje se s ní paropropustného a vodoodpudivého povrchu s vysokou pevností. Omítka se dodává ve struktuře zatírané nebo rýhované, bílá nebo probarvená dle vzorníku barev. použití na všech únosných, minerálních podkladech (jádrové nebo renovační omítky, armovací malty) ve vnějším prostředí. Omítka SALITH SILIKÁT se používá pro barevná řešení fasád. Ve výrobně jsou do omítky SALITH SILIKÁT přidány fungicidní a algicidní přísady, a proto je omítka velmi dobře odolná vůči houbám, řasám a mechům.
SALITH SPEKTRUM Z SALITH SPEKTRUM je vysoce jakostní bezrozpouštědlová vnější pastovitá omítka na bázi umělé pryskyřice. Je paropropustná a vodoodpudivá. Omítka se dodává ve struktuře zatírané nebo rýhované, bílá nebo probarvená dle vzorníku barev. použití na všech únosných, minerálních podkladech (jádrové nebo renovační omítky, armovací malty) ve vnějším prostředí. Omítka SALITH SPEKTRUM se používá pro barevná řešení fasád. Ve výrobně jsou do omítky SALITH SPEKTRUM přidány fungicidní a algicidní přísady, a proto je omítka velmi dobře odolná vůči houbám, řasám a mechům.
SALITH SPEKTRUM R SALITH SPEKTRUM je vysoce jakostní bezrozpouštědlová vnější pastovitá omítka na bázi umělé pryskyřice. Je paropropustná a vodoodpudivá. Omítka se dodává ve struktuře zatírané nebo rýhované, bílá nebo probarvená dle vzorníku barev. použití na všech únosných, minerálních podkladech (jádrové nebo renovační omítky, armovací malty) ve vnějším prostředí. Omítka SALITH SPEKTRUM se používá pro barevná řešení fasád. Ve výrobně jsou do omítky SALITH SPEKTRUM přidány fungicidní a algicidní přísady, a proto je omítka velmi dobře odolná vůči houbám, řasám a mechům.
SALITH MOZAIKA Povětrnosti odolná omítka z přírodních kamínků dle DIN 18558 pro provádění bezesparých dekorativních vrstev. Zvláště odolná proti nárazům, propustná pro vodní páru, pružná. SALITH MOZAIKA je vysoce odolná, soudržná a lehce zpracovatelná. Používá se na namáhaných plochách na vyrovnaných vnějších i vnitřních omítkách na vápenné, cementovápenné, vápenosádrové a sádrové bázi, na stavebních polotovarech atd. Též využitelná na zateplovacích systémech na armovací vrstvě.    Do SALITH Mozaiky jsou ve výrobně přidány fungicidní a algicidní přísady a proto je při běžných povětrnostních podmínkách velmi dobře odolná vůči houbám, řasám a mechům SALITH MOZAIKA je dodávána ve vybraných odstínech. Zrnitost do 2 mm.
SALITH MRP Pro vytváření minerálních venkovních a vnitřních barevných krycích omítek, nanášených na vápenocementový jádrový podklad nebo jako vrchní omítka tepelně izolačního systému SALITHERM. Mnichovská ušlechtilá rýhovaná omítka; Suchá směs je složena z anorganických pojiv, plniv a zušlechťujících přísad.
SALITH MSP Pro vytváření minerálních venkovních a vnitřních barevných krycích omítek, nanášených na vápenocementový jádrový podklad nebo jako vrchní omítka tepelně izolačního systému SALITHERM. Minerální šlechtěná zatíraná omítka; Suchá směs je složena z anorganických pojiv, plniv a zušlechťujících přísad.
Rubriky článků