hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Ekolak - detailní popis zateplovacího systému


Zpět na zateplovací systémy Ekolak


 

Základ (omítka)

   

EKOPUTZ SILIKÁT

Dekorativní „drásaná“ silikátová omítka pro vnější i vnitřní použití. Omítka je vysoce prodyšná, je odolná proti povětrnosti. EKOPUTZ SILIKÁT je především určen na historické objekty a objekty v památkové péči, sanované objekty, u staveb s vysokým požadavkem na paropropustnost, dále pro sanační omítky, hladké venkovní i vnitřní omítky.

Přednosti: drásaná struktura, vysoká prodyšnost, omyvatelnost,  světlostálost

KC PUTZ SILIKÁT

Dekorativní „zatíraná“ silikátová omítka pro vnější i vnitřní použití. Omítka je vysoce prodyšná, je odolná proti povětrnosti. KC PUTZ SILIKÁT je především určen na historické objekty a objekty v památkové péči, sanované objekty, u staveb s vysokým požadavkem na paropropustnost, dále pro sanační omítky, hladké venkovní i vnitřní omítky.

Přednosti: zatíraná struktura, vysoká prodyšnost, omyvatelnost, světlostálost 

STRUKTURPUTZ SILIKÁT

Dekorativní „jemně drásaná“ silikátová omítka pro vnější i vnitřní použití. Omítka je vysoce  prodyšná a odolná proti povětrnosti. STRUKTUR PUTZ SILIKÁT je především určen na historické objekty a objekty v památkové péči, sanované objekty, u staveb s vysokým požadavkem na aropropustnost, dále pro sanační omítky, hladké venkovní i vnitřní omítky.

Přednosti: jemnější drásaná struktura, vysoká prodyšnost, omyvatelnost,  světlostálost

EKOPUTZ SILIKON 

Dekorativní „drásaná“ silikonová omíta s vysokou hydrofobitou a samočisticí schopností. EKOPUTZ SILIKON je plně omyvatelná omítka, vysoce odolná proti povětrnostním vlivům s charakteristickou dlouhou životností a stálostí barevných odstínů. Omítka je určena jako konečná povrchová úprava hladkých povrchů omítek, zateplovacích systémů a betonů, u staveb s vysokým požadavkem na paropropustnost a samočisticí schopnost. EKOPUTZ SILIKON zvyšuje odolnost proti vodě, zvyšuje se odolnost proti špinění.

Přednosti: drásaná struktura, vysoká odolnost, omyvatelnost, světlostálost, samočistící schopnost

KC PUTZ SILIKON 

Dekorativní „zatíraná“ silikonová omítka s vysokou hydrofobitou a samočisticí schopností. KC PUTZ SILIKON je plně omyvatelná omítka, vysoce odolná proti povětrnostním vlivům s charakteristickou dlouhou životností a stálostí barevných odstínů. Omítka je určena jako konečná povrchová úprava hladkých povrchů omítek, zateplovacích systémů a betonů, u staveb s vysokým požadavkem na paropropustnost a samočisticí schopnost. KC PUTZ SILIKON zvyšuje odolnost proti vodě, zvyšuje se odolnost proti špinění.

Přednosti: zatéraná struktura, vysoká odolnost, omyvatelnost, světlostálost, samočistící schopnost

STRUKTURPUTZ SILIKON 

Dekorativní „jemně drásaná“ disperzní omítka pro vnější i vnitřní použití. STRUKTUR PUTZ SILIKON je plně omyvatelná omítka, vysoce odolná proti povětrnostním vlivům s charakteristickou dlouhou životností a stálostí barevných odstínů. Omítka je určena jako konečná povrchová úprava hladkých povrchů omítek, zateplovacích systémů a betonů, u staveb s vysokým požadavkem na paropropustnost a samočisticí schopnost. STRUKTUR PUTZ SILIKON zvyšuje odolnost proti vodě, zvyšuje se odolnost proti špinění.

Přednosti: jemnější drásaná struktura, vysoká odolnost, omyvatelnost, světlostálost, samočistící schopnost

EKOPUTZ EXTRA

Dekorativní „drásaná“ disperzní omítka pro vnější i vnitřní použití se zvýšenou hydrofobitou a samočisticí schopností. EKOPUTZ EXTRA je plně omyvatelná omítka vysoce odolná proti povětrnostním vlivům s charakteristickou dlouhou životností a stálostí barevných odstínů. Omítka je určena jako konečná povrchová úprava hladkých povrchů omítek, zateplovacích systémů, betonů a jiných minerálních podkladů. Je určena do oblastí se zvýšenou prašností a nepříznivými klimatickými podmínkami. 

Přednosti:  zlepšená somočístící schopnost, zvýšená  odolnost proti vodě, omyvatelnost, světlostálost

KC PUTZ EXTRA

Dekorativní „zatíraná“ disperzní omítka pro vnější i vnitřní použití se zvýšenou hydrofobitou a samočisticí schopností. KC PUTZ EXTRA je plně omyvatelná omítka vysoce odolná proti povětrnostním vlivům s charakteristickou dlouhou životností a stálostí barevných odstínů. Omítka je určena jako konečná povrchová úprava hladkých povrchů omítek, zateplovacích systémů, betonů a jiných minerálních podkladů. Je určena do oblastí se zvýšenou prašností a nepříznivými klimatickými podmínkami. 

Přednosti:  zlepšená somočístící schopnost, zvýšená  odolnost proti vodě, omyvatelnost, světlostálost

STRUKTURPUTZ EXTRA

Dekorativní „jemně drásaná“ disperzní omítka pro vnější i vnitřní použití se zvýšenou hydrofobitou a samočisticí schopností. STRUKTURPUTZ EXTRA je plně omyvatelná omítka vysoce odolná proti povětrnostním vlivům s charakteristickou dlouhou životností a stálostí barevných odstínů. Omítka je určena jako konečná povrchová úprava hladkých povrchů omítek, zateplovacích systémů, betonů a jiných minerálních podkladů. Je určena do oblastí se zvýšenou prašností a nepříznivými klimatickými podmínkami. 

Přednosti:  zlepšená somočístící schopnost, zvýšená  odolnost proti vodě, omyvatelnost, světlostálost

EKOPUTZ

Dekorativní „drásaná“ disperzní omítka pro vnější i vnitřní použití. EKOPUTZ je plně omyvatelná omítka vysoce odolná proti povětrnostním vlivům s charakteristickou dlouhou životností a stálostí barevných odstínů. Je velmi pružná a odolná proti mechanickému poškození. Omítka je určena jako konečná povrchová úprava hladkých povrchů zdiva, vápenných, vápenocementových a disperzních omítek, betonu, lehčených stavebních hmot, dřevovláknitých a dřevotřískových desek a dále jako konečná povrchová úprava zateplovacích systémů.

Přednosti: drásaná struktura,vysoká odolnost, omyvatelnost, světlostálost

KC PUTZ 

Dekorativní zatíraná disperzní omítka pro vnější i vnitřní použití. KC PUTZ je plně omyvatelná omítka vysoce odolná proti povětrnostním vlivům s charakteristickou dlouhou životností a stálostí barevných odstínů. Je velmi pružná a odolná proti mechanickému poškození. Omítka je určena jako konečná povrchová úprava hladkých povrchů zdiva, vápenných, vápenocementových a disperzních omítek, betonu, lehčených stavebních hmot, dřevovláknitých a dřevotřískových desek a dále jako konečná povrchová úprava zateplovacích systémů.

Přednosti: zatíraná struktura,vysoká odolnost, omyvatelnost, světlostálost

STRUKTUR PUTZ 

Dekorativní „jemně drásaná“ disperzní omítka pro vnější i vnitřní použití. STRUKTUR PUTZ je plně omyvatelná omítka vysoce odolná proti povětrnostním vlivům s charakteristickou dlouhou životností a stálostí barevných odstínů. Omítka je určena jako konečná povrchová úprava hladkých povrchů zdiva, vápenných, vápenocementových a disperzních omítek, betonu, lehčených stavebních hmot, dřevovláknitých a dřevotřískových desek a dále jako konečná povrchová úprava zateplovacích systémů

Přednosti: jemnější drásaná struktura,vysoká odolnost, omyvatelnost, světlostálost

QUARZPUTZ

QUARZPUTZ je mozaiková, vysoce dekorativní disperzní omítka pro vnější i vnitřní použití. Používá se především jako povrchová úprava soklů, sloupků, vstupních prostor apod. Je velmi odolná proti povětrnostním vlivům, alkalickému prostředí a úderům. Omítka se nesmí nanášet na vlhké podklady nebo na podklady s nebezpečím vnikání vlhkosti pod omítky.

Přednosti: omyvatelnost,světlostálost,mechanická odolnost 

Rubriky článků