hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Ekolak zateplovací systémy

Popis společnosti EKOLAK

Společnost EKOLAK s.r.o. vznikla v roce 1991 jako výrobce hmot pro stavebnictví - fasádních a interiérových barev, lepidel a stěrek, dekoračních omítkovin, penetračních a základní nátěrů. V roce 1992 certifikoval EKOLAK svůj první kontaktní zateplovací systém. Od roku 2008 je EKOLAK členem skupiny COLORLAK. Své postavení posiluje nejen na tuzemském trhu, ale i v zahraničí.

Služby EKOLAK

Mezi služby společnosti Ekolak s.r.o. mimo jiné i odstraňování starých nátěrových systémů z kovových povrchů, případně regenerace odpadních rozpouštědel. Dbá na vysokou kvalitu výroby s ohledem na ochranu životního prostředí, z toho vyplývá i vlastnictví certifikátu ISO 9001 a ISO14001.

Složení zateplovacích systémů EKO-STZ

Zateplovací systémy EKO-STZ, jsou založeny na tepelně izolačních vlastnostech polystyrenových desek nebo desek z minerálních vláken, které se aplikují na obvodový plášť kontaktním způsobem, tj. lepením. Zateplovací systém EKO-STZ se kotví plastovými talířovými hmoždinkami, dále se aplikuje armovací vrstva s výztužnou síťovinou a finální povrchová úprava, kterou může tvořit některá z mnoha variant dekorativních omítkovin

Zpracovat nabídku na zateplení

Rubriky článků