hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Fasádní PIR a PUR desky

Izolační PUR panel ISOTEC Parete

  Izolační PUR panel ISOTEC Parete

  UKÁZAT vizualizaci na mém domě
  Výrobce: ISOTEC

  ISOTEC Parete® je tepelně izolační systém, jehož základním prvkem je velkoplošný panel s integrovanou nosnou ocelovou latí pro montáž fasádních obkladů, desek a tvarovek.

  Výplň panelů tvoří tvrzená polyuretanová pěna s uzavřenou strukturou pórů (tedy nenasákavá), povrch panelů je opatřen silnou reflexní hliníkovou fólií.

  Panely systému ISOTEC Parete® se kotví přes integrované ocelové latě k nosnému podkladu (zdivo, dřevěné konstrukce, ocelové konstrukce apod.) kotevními prvky odpovídajícími materiálu, do kterého montáž probíhá.

  Panely systému ISOTEC Parete® mají standardní délku 2.400 mm, vyrábějí se v šířkách 300 – 600 mm podle požadované rozteče integrovaných nosných latí pro montáž navrženého finálního obkladu (jiné šířky na doptání) a v tl. 60, 80, 100, 120, 140 a 160 mm.

  Panely jsou obousměrně opatřeny zámky, které umožňují jejich snadné sestavení do kompaktního tepelně izolačního pláště. Jejich zpracování nevyžaduje žádné speciální nářadí a vlastní montáž panelů je velmi snadná.

  Montáž panelů systému ISOTEC Parete® lze provádět v horizontálním i vertikálním směru (podle typu a způsobu kotvení finálního fasádního obkladu).

  Součástí dodávky jsou samolepící hliníkové pásy ISOBAND pro přelepení zámků a řezaných spojů panelů, kaučukové trvale pružné tmely pro dotěsnění prostupů a montážní PUR pěny pro dotěsnění řezaných spojů panelů. Kotevní materiál lze staticky navrhnout a dodat po dohodě.

  Veškeré technické údaje, tepelně izolační hodnoty apod. jsou shodné se všemi ostatními produkty tepelně izolačního systému ISOTEC.
  Technické specifikace

  materiál: PUR pěna, hliníková folie, laťování z oceli
  rozměry š. x dl.: 300 x 2400mm, tl. 60, 80, 100, 120, 140 a 160 mm
  objemová hmotnost (kg/m3): 38
  součinitel tepelné vodivosti λ - lambda, W/(m.K): 0,021
  třída reakce na oheň: F

  Rubriky článků