hledám zateplení hledám firmu hledám radu slevy

Zateplování - obecné informace

Novinka na trhu stavebních izolací

8. 12. 2014

logo Ursa

URSA CZ s.r.o.
Pražská 16
102 21 Praha
tel: +420 281 017 374
mail:  ursa.cz@uralita.com

URSA představuje inovovanou minerální izolaci URSA PUREONE

Společnost URSA, přední evropský výrobce stavebních izolačních materiálů, představila inovovanou minerální izolaci URSA PUREONE. Patentovaná technologie vychází z předchozí produktové řady a umožňuje dosáhnout nadstandardních izolačních vlastností při naprosté zdravotní nezávadnosti a nehořlavosti. Výrobek neobsahuje ani povolené zbytkové formaldehydy, běžně se vyskytující ve stavebních produktech.

Profesionálům vychází vstříc snadnou manipulací: materiál je kompaktní, nedráždivý, biologicky neutrální a příjemný na dotek. Společnost URSA nabídne tuto prémiovou minerální izolaci za běžnou cenu, takže novinka bude cenově dostupná pro všechny.

URSA PUREONE postupně zcela nahradí produktovou řadu URSA GLASSWOOL. Jako první bude na trhu dostupná skupina výrobků URSA PUREONE DF 39 a postupně budou uváděny další produktové řady.

„Nová URSA PUREONE je moderní izolace vyrobená ze směsi písku a recyklovaného skla. Disponuje vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi, je lehká, kompaktní, nedráždivá a pachově neutrální. Navíc je vysoce stlačitelná, takže se snadno přepravuje a uskladňuje. Novou izolaci nabídneme za běžné ceny,“ shrnuje Emil Pavlovič, obchodní ředitel společnosti URSA. Díky výbornému poměru „cena/tepelný odpor“ je nový materiál preferován i v případě nejnáročnějších konstrukčních řešení. 

URSA šetří životní prostředí již při výrobě

Společnost URSA dosahuje vysokých ekologických a hygienických standardů již při výrobě. Hlavní výrobní surovinou je totiž písek a až 50 procent tvoří recyklované sklo. Samotný produkt může být po dosloužení snadno recyklován.

URSA PUREONE během své životnosti ušetří až 600krát více energie, než kolik je jí potřeba k jeho výrobě. Zároveň formou tepelných úspor sníží emise CO2 více než 250krát (v porovnání s množstvím CO2 vyprodukovaného během výroby a dopravy).

Více informací o novém produktu naleznete zde.

 

Zdroj: URSA CZ s.r.o.

O společnosti URSA CZ

Společnost URSA působí na českém trhu již dvacet let. Během této doby se zařadila mezi tři největší značky výrobců minerálních izolačních materiálů a extrudovaného polystyrenu nejen v České republice, ale v celé Evropě. Společnost URSA pokrývá téměř všechny aplikace: izolace plochých i šikmých střech, fasád budov, vnitřních příček, stropů a podhledů i podlah. Poskytuje také nadstandardní technické poradenství. K dispozici je například bezplatná infolinka 800 288 888 a na www.ursa.cz speciální kalkulátory navrhování izolační vrstvy konstrukce střechy a jejího ekonomického posouzení. Více informací o společnosti URSA je k dispozici na www.ursa.cz.

 Pro zákazníky
Rubriky článků