hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Krátké zprávy

Odložené akce a školení v roce 2021

22. 1. 2021

Vzhledem k současné epidemiologické situaci došlo k odložení nebo úplnému zrušením mnoha odborných konferencí, školení a akcí. Přinášíme vám přehled těchto akcí a vyjádření pořadatelů.

Coleman univerzita 2021 - odborné školení a kurzy (odloženo)

Původní termín: zima 2021

Vyjádření pořadatele:


"Vážení zákazníci, s lítostí si Vás dovolujeme informovat, že v zimních měsících poprvé neproběhne tradiční série odborných školení a kurzů pod souhrnným názvem COLEMAN UNIVERZITA.

Vzhledem k náročnosti příprav, časové, organizační, ale i finanční, nechceme v době, kdy se různé aktivity z důvodu nejisté epidemiologické situace omezují ze dne na den, riskovat zmaření všech náročných přípravných prací našich kolegů a lektorů.

Tato situace nás velmi mrzí, zejména s ohledem na to, že poslední ročník byl rekordní co se týče počtu zrealizovaných kurzů. Uvědomujeme si, že na trhu je velká poptávka po kvalitním, praktickém školení.

Chceme Vás ujistit, že jsme nerezignovali na tuto službu a že naše vzdělávací kurzy proběhnou v lednu až březnu v roce 2022.

Vzhledem k výpadku kurzů v zimě 2021 očekáváme zvýšený, a to až dvojnásobný zájem o kurzy v zimě 2022.

Ti z Vás, kteří mají o naše kurzy zájem, si mohou udělat předběžnou, nezávaznou přihlášku.
Těmto zájemců budeme tzv. „držet místo“ a navíc jsme se rozhodli garantovat těmto zájemcům tyto předobjednané kurzy v roce 2022 za cenu z katalogu 2020."


Delta fórum 2021 - odborná konference a fórum (zrušeno)

Původní termíny: 14. 1., 20. 1, 21. 1, 26. 1., 2. 2., 4. 2.

Vyjádření pořadatele:

"Z důvodu nařízení vlády a s ohledem na epidemiologickou situaci, je tato odborná konference zrušena. O novém termínu vás budeme aktuálně informovat. Děkujeme za pochopení.

Vážíme si Vašeho zdraví i Vaší přízně.

AZ Promo s.r.o."
Rubriky článků