hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Weber zateplovací systémy

Produkty weber-terranova

Divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s. je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních a zateplovacích systémů ETICS, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích.

Kvalita značky Weber

Dbá na vysokou kvalitu výroby s ohledem na ochranu životního prostředí, z toho vyplývá i vlastnictví certifikátu ISO 9001 a ISO14001 a OHSAS 1801. Weber byl oceněn v prestižní soutěži Stavební výrobek – technologie roku 2012, kdy získal čestné uznání za zateplovací systém WEBER-therm flex., což je kvalitní zateplovací systém s dlouhou životností a unikátní povrchovou omítkou, vhodný pro všechny typy objektů včetně dřevostaveb.

Využití zateplovacích systémů ETICS Weber-therm

Zateplovací systémy ETICS Weber-therm jsou vhodné jak pro přestavbu a modernizaci starých budov, ale také pro nové stavby i dřevostavby. Tento systém brání vzniku plísní, dům bude volně dýchat a přitom minimalizuje výkyvy teplot.  K dispozici jsou široké možnosti povrchových úprav a velký výběr z bohatého vzorníku barev a vzorů.

Zpracovat nabídku na zateplení

Rubriky článků