hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Mapei zateplovací systémy

Popis produktů značky MAPEI

Společnost Mapei spol. s r.o. je světovým výrobcem lepicích tmelů a chemických výrobků pro stavebnictví. Vyrábí vysoce kvalitní fasádní omítky, cementová lepidla a stěrky pro kontaktní zateplovaní systémy tzv.  ETICS. Jako např. systémy pro dlažby a obklady, pro pokládku pružných a textilních povlakových materiálů, pro průmyslové podlahy, akustickou izolaci, Také nabízí ucelený sortiment pro zateplení domů. Kromě toho společnost Mapei s.r.o. vytvořila po celém světě síť obchodně technických kanceláří, kde nabízí hodnotný technický servis pro projektanty a profesionální realizační firmy.

Mapei.cz nabízí systémy

- systémy pro pokládku obkladů a dlažby z keramiky a přírodního kamene, lze využít: napokládku stávající podlahy, podlahy s podlahovým vytápěním, tenkovrstvých obkladů a dlažeb, dlažeb z keramiky a přírodního kamene, systémy pro akustickou izolaci, obklady a dlažby vystavených chemickým vlivům a další

- systémy pro pokládku pružných a textilních povlakových materiálů – pro pokládku syntetické trávy, lepení nástěnných krytin z PVC, atletických gumových drah, syntetické pryskyřice pro tenisové kurty v exteriéru, pokládka PVC na starou dlažbu atd.

- systémy na dřevěné podlahy – jako jsou zvukotěsný ekologický systém pro pokládku pružných krytin, systém Blue Angel pro pokládku parket, pro pokládku dřevených podlah na vytápěné potěry, na podklady s vysokou zbytkovou vlhkostí atd.

- systémy pro průmyslové podlahy – syntetický nátěr na bázi pryskyřice v pro tenisové kurty, průmyslové podlahy, samonivelační systém na bázi polyuretanu a cementu, vícevrstvý systém pro hydroizolaci silničních povrchů, pro opravy starých průmyslových podlah atd.

- systémy pro akustickou izolaci – systém pro snížení kročejového hluku ve shodě s domácími směrnicemi a podlahový systém pro akustickou izolaci proti kročejovému

- systémy pro stavebnictví – systémy pro opravu zděných budov, poškozeného zdiva s použitím prodyšné malty, pro opravy historických budov, kontaktní zateplovací systém, konstrukční zpevnění systémem FRP na zvýšení smykové pevnosti spojovacích panelů, dekorativní povrchová úprava, úpravu průmyslových podlah atd.

- systémy pro konstrukční zpevnění – pro  zpevnění historických budov, konstrukční zpevnění čedičovými vlákny konstrukční zpevnění systémem FRP.

- systému na opravu zdiva – pro opravu poškozeného zdiva s použitím prodyšné malty, systém pro vytvoření zdravějšího vnitřního ovzduší.

- systémy pro tepelnou izolaci - kontaktní zateplovaní systém

- systém na ochranné a dekorativní úpravy stěn – nabízí barevný projekt

- systém pro hydroizolaci – proti tlakové vodě v protitlaku, v místnostech pod úrovní terénu s antikondenzačním cyklem, pro nové konstrukce, pro pokládku keramiky, mozaiky a přírodního kamene, pro hydroizolaci a pokladku dlažby na balkonech a terasách.

Zpracovat nabídku na zateplení

Rubriky článků