hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Mamut - therm - detailní popis zateplovacího systému


Zpět na zateplovací systémy Mamut-therm


Lepící hmota:  
MAMUT Flex T Tmel vhodný pro ruční lepení a armování tepelně izolačních desek, jak samostatně, tak v tepelně izolačních systémech.
MAMUT Multi Tmel vhodný pro ruční lepení a stěrkování tepelně izolačních desek (EPS, minerální vlna), ale i pro kladení keramických obkladů a dlažeb pro vnitřní použití.
   
Stěrková hmota:  
MAMUT Flex T Tmel vhodný pro ruční lepení a armování tepelně izolačních desek, jak samostatně, tak v tepelně izolačních systémech.
Penetrace:  
MAMUT Kontakt MAMUT Kontakt je bezrozpouštědlový, bílý nebo barevný, alkáliím odolný kontaktní můstek s přísadou křemičitého písku, který po vyschnutí velmi zřetelně zvyšuje adhezitu povrchu. Používá se jako kontaktní můstek pro hladké a málo savé podklady, jako např. beton, vodoodpudivé omítky nebo výztužné tmely (např. MAMUT Flex T / MAMUT Multi) před následným nanesením vrchních šlechtěných omítek (např. MAMUT ip 42 nebo ip 44) nebo pastovitých omítek (např. MAMUT Silikát, MAMUT Silikon, MAMUT Spektrum). Bezrozpouštědlový vodou ředitelný přednátěr na bázi umělopryskyřičné disperze a minerálních přísad.
MAMUT Kontakt mozaika MAMUT Kontakt mozaika je kontaktní můstek pro hladké a nestejně savé podklady (např. hladký beton z bednění, sádrokartonové desky, armovací malty atd.) před následným nanesením mozaikové dekorativní omítky. Bezrozpouštědlový vodou ředitelný přednátěr na bázi umělopryskyřičné disperze a minerálních přísad.
   
Povrchová úprava (omítka):  
MAMUT Silikat Z MAMUT Silikát je pastovitá omítka určená pro vytváření finálních vnějších povrchových uprav objektů. Dociluje se s ní paropropustného a vodoodpudivého povrchu s vysokou pevností. Omítka se dodává ve struktuře R -rýhované nebo Z - zatírané, v barvě bílé nebo probarvené dle vzorníků barev MAMUT. MAMUT Silikát je vysoce jakostní bezrozpouštědlová vnější pastovitá omítka na bázi vodního skla.
MAMUT Silikat R MAMUT Silikát je pastovitá omítka určená pro vytváření finálních vnějších povrchových uprav objektů. Dociluje se s ní paropropustného a vodoodpudivého povrchu s vysokou pevností. Omítka se dodává ve struktuře R -rýhované nebo Z - zatírané, v barvě bílé nebo probarvené dle vzorníků barev MAMUT. MAMUT Silikát je vysoce jakostní bezrozpouštědlová vnější pastovitá omítka na bázi vodního skla.
MAMUT Silikon Z MAMUT Silikon je pastovitá omítka určená pro vytváření finálních vnějších povrchových uprav objektů. Dociluje se s ní paropropustného a vodoodpudivého povrchu s vysokou pevností. Omítka se dodává ve struktuře rýhované – R nebo zatírané – Z, bílá nebo probarvená dle vzorníků barev MAMUT. vysoce jakostní bezrozpouštědlová vnější pastovitá omítka na bázi silikonové pryskyřice
MAMUT Silikon R MAMUT Silikon je pastovitá omítka určená pro vytváření finálních vnějších povrchových uprav objektů. Dociluje se s ní paropropustného a vodoodpudivého povrchu s vysokou pevností. Omítka se dodává ve struktuře rýhované – R nebo zatírané – Z, bílá nebo probarvená dle vzorníků barev MAMUT. vysoce jakostní bezrozpouštědlová vnější pastovitá omítka na bázi silikonové pryskyřice
MAMUT SPEKTRUM Z MAMUT Spektrum je pastovitá omítka určená pro vytváření finálních vnějších povrchových uprav objektů. Dociluje se s ní paropropustného a vodoodpudivého povrchu s vysokou pevností. Omítka se dodává ve struktuře rýhované – R nebo zatírané – Z, bílá nebo probarvená dle vzorníků barev MAMUT vysoce jakostní bezrozpouštědlová vnější pastovitá omítka na bázi umělé pryskyřice
MAMUT SPEKTRUM R MAMUT Spektrum je pastovitá omítka určená pro vytváření finálních vnějších povrchových uprav objektů. Dociluje se s ní paropropustného a vodoodpudivého povrchu s vysokou pevností. Omítka se dodává ve struktuře rýhované – R nebo zatírané – Z, bílá nebo probarvená dle vzorníků barev MAMUT vysoce jakostní bezrozpouštědlová vnější pastovitá omítka na bázi umělé pryskyřice
 MAMUT Mozaika MAMUT Mozaika je omítka ze směsi barevných kamínků pro provádění bezespárých dekorativních vrstev. Je vysoce odolná, soudržná a lehce zpracovatelná. Používá se na namáhaných plochách na vyrovnaných vnějších i vnitřních omítkách na vápenné, vápenocementové, vápenosádrové a sádrové bázi, na stavebních polotovarech atp. Též využitelná na zateplovacích systémech na armovací vrstvě. Do MAMUT Mozaiky jsou ve výrobně přidány fungicidní a algicidní přísady a proto je při běžných povětrnostních podmínkách velmi dobře odolná vůči houbám, řasám a mechům. Zvláště odolná proti povětrnosti, nárazům, propustná pro vodní páru, pružná. Dodávané dle vzorníku provedení MAMUT. Bezrozpouštědlová vodou ředitelná omítka na bázi akrylátové disperze a minerálních plniv
 MAMUT ip 44 MAMUT ip 44 je vodoodpudivá minerální vrchní omítka pro vnější a vnitřní prostředí. Je dodávána v bílém provedení v zrnitostech 1,5; 2,0 a 3,0 mm Bílý vápenný hydrát, bílý cement a kamenivo podle DIN 18 550 (zrnitosti vápence), přísady pro zlepšení vlastností výrobku.
MAMUT ip 42 MAMUT ip 42 je vodoodpudivá minerální (mnichovská) vrchní omítka rýhovaná pro vnější a vnitřní prostředí. Je dodávána v bílém provedení v zrnitostech 2,0 a 3,0 mm Bílý vápenný hydrát, bílý cement a kamenivo podle DIN 18550, přísady pro zlepšení vlastností výrobku
MAMUT  Color EG MAMUT Color EG je egalizační barva velmi lehce zpracovatelná, vodoodpudivá, propustná pro vodní páru a CO2 vhodná na šlechtěné minerální omítky např. MAMUT ip 42 a 44. Po nanesení jednoho nátěru, barevně shodného s vrchní omítkou, je dosaženo optického sjednocení barevnosti plochy šlechtěné omítky. Případné nerovnoměrnosti barevnosti omítky jsou použitím egalizační barvy MAMUT Color EG velmi dobře překryty. Ve výrobně jsou do egalizační barvy přidány fungicidní a algicidní přísady a proto je barva při běžných povětrnostních podmínkách velmi dobře odolná vůči houbám, řasám a mechům. Dodává se v barvě bílé nebo v barvách dle vzorníků barev MAMUT. bezrozpouštědlová vodní barva na bázi umělopryskyřičné disperze a minerálních přísad.
Rubriky článků