hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Dektrade zateplovací systémy

Popis společnosti DEKTRADE

Společnost DEKTRADE a.s. je největším dodavatelem stavebních materiálů v České republice. Zaměřuje se na vysokou odbornost ve výběru optimálních stavebních materiálů a jejich správné aplikaci a poskytuje špičkový servis při jejich dodávce.

Produkty stavebnin Dektrade.cz

Dodává široké spektrum tradičních i netradičních kvalitních materiálů pro střechy, fasády a izolace. Zaměřuje se mimo jiné i na výhodné dodací podmínky, vysokou odbornost a poradenský servis při dodávkách stavebních materiálů, což se projevilo na nárůstu obratu i počtu spokojených zákazníků.

Využití zateplovacích systemů DEKTRADE

Zateplovací systémy DEKTHERM jsou určené ke kontaktnímu zateplování vnější strany obvodových stěn budov. Jsou tvořeny tepelnou izolací z desek z pěnového stabilizovaného polystyrenu nebo desek resp. lamel z minerální vlny, který je lepen k podkladu a ukotven talířovými hmoždinkami. Na tepelném izolantu je ze stěrkové hmoty a výztužné skleněné tkaniny vytvořena základní vrstva, na kterou je aplikována finální povrchová úprava. Povrchová úprava může být provedena v různých variantách z minerálních silikonových, silikátových nebo akrylátových omítek v různých barevných a strukturálních úpravách.

Zpracovat nabídku na zateplení

Rubriky článků