hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Baumit zateplovací systémy

Popis společnosti BAUMIT

Společnost Baumit s.r.o. patří mezi výhradní dodavatele a distributory stavebních hmot značky Baumit. Vybudovala si pevné místo v síti významných stavebních firem a obchodníků v České republice.

Využití zateplovacích systémů BAUMIT

Výrobky značky Baumit zahrnují ucelený výrobní program stavebních materiálů a technologií, které se užívají především v profesionální stavební praxi. Mezi ně patří fasádní omítky a barvy zateplovací systémy, stěrky a štuky, sanační omítky, program pro obklady a dlažby, betonové směsi a zdící malty. Lze je využít jak na novostavbách, tak i k sanaci a rekonstrukci historických budov, tak také k dodatečné tepelné izolaci všech typů budov, stejně jako k barevnému řešení fasád.

Proč zateplovací systémy BAUMIT

- Vyznačují se svojí jednoduchostí a univerzálností

- Využívají technologii bezhmoždinkového kotvení izolantu odolného proti nárazu a vodoodpudivého se špičkovými   tepelnými vlastnostmi

- Vhodné pro trvanlivé řešení povrchu, zvýraznění některých částí domů s povrchovou úpravou pomocí keramických pásek Klinker, obkladů Agrob Buchtal, Natur Keramik, či Chroma, dekorativním kamenem atd.

- Používají širokou škálu materiálů a povrchů

- Mají vysokou paropropustnost všech vrstev a to vede k mnohem rychlejšímu vysychání staveb.

- Je možné využít pro budovy se silným pohybem osob nebo pro výškové budovy, které musí splňovat zvláštní stavební předpisy

Zpracovat nabídku na zateplení

Rubriky článků