hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Basf zateplovací systémy

Popis společnosti BASF

Společnost BASF Stavební hmoty Česká republika, s.r.o., je dceřinou společností společnosti BASF SE a.s. sídlící v německém Ludwigshafenu. Patří mezi významné výrobce a dodavatele stavebních hmot a komplexních systému zateplení.

Využití zateplovacích systémů BASF

Zateplovací systémy BASF se hodí pro bytové domy, občanské stavby a průmyslové objekty. Mezi její sortiment patří systémy na fasády, lepidla a spárovací hmoty na obklady a dlažby, izolace, penetrace, malty, omítky a štuky, systémy sanací a izolací, vnitřní nátěry a produkty pro kreativní techniky, antikorozní nátěry, tmely, přísady do betonu a další. Kvalitu nabízených materiálů potvrzuje společnost BASF získáním certifikátů ISO 9001 a 14001, kde zaručuje i dodržování standardů ochrany životního prostředí.

Složení zateplovacích systémů BASF

Společnost BASF nabízí systémy MultiTherm®, které mají národní i mezinárodní certifikaci splňující přísná kritéria evropských norem. Mimo to nabízí zateplovací systémy budoucnosti BASF MultiTherm® NEO, které jsou vyráběny z jedinečné suroviny Neopor®  patentované společnosti BASF SE s využitím nanotechnologií. Povrchové úpravy systémů umožňují široký výběr struktur, zrnitostí a barevných odstínů pastovitých omítek. V rámci svých služeb nabízí společnost odborné poradenství.

Zpracovat nabídku na zateplení


Rubriky článků