hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Solární panely na dům Královéhradecký kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Zabýváme se prodejem, návrhy a montážemi solárních systémů určených k ohřevu vody. Dodáváme deskové a vakuové trubicové kolektory.


Prodej, montáž a servis solární techniky. Dodávky solárních kolektorů a systémů na ohřev TUV.


Dodávky a montáže solárních systémů.


Sluneční kolektory Heliostar, Suntime k přípravě TUV, ohřevu bazénů a přitápění, solární absorbéry. Nízkoteplotní vytápěcí systémy s využitím obnovitelných zdrojů energie, kotle na biomasu, krbová kamna, krby a krbové vložky. Bazény. Návrhy, projekce, montáže. Kamenné obchody.


Instalujeme fotovoltaické solární systémy. Další činností je dodávka, projekce a montáž klimatizace japonského výrobce Mitsubishi Electric a montáže vzduchotechniky. Provádíme regulace a řízení domácí i kancelářské či průmyslové klimatizace


Prodej a instalace solárních systémů, tepelných čerpadel a fotovoltaických článků.


Montáž topení, vodovodů, kanalizací, krbových kamen, solárních zařízení a bazénů. Opravy v domácnostech, provoz kontejnerové dopravy a zemní práce.


Internetový prodej solárních systémů a příslušenství


Provádíme instalatérské a topenářské práce, montáž solárních systémů a fotovoltaických panelů.


Dodáme centrální vysavače BEAM, tepelné čerpadla, solární techniku


Zabýváme se návrhy, výrobou a realizací solárních systémů.


Prodej solárních panelů CEEG prosolární elektrárny, fotovoltaické systémy. Zastoupení výrobce CEEG v České republice.


Výroba solárních kolektorů se selektivní vrstvou. Prodej komponentů solárních zařízení. Zprostředkování montážních firem.


Nabízíme projekce, dodávky, montáž a servis instalací voda, topení a plyn. Dále prodej tepelných čerpadel a solární techniky


Tepelná čerpadla vzduch-voda, země-voda i voda-voda. Instalace solárních panelů. Zastoupení značek NIBE, MasterTherm, Alpha InnoTec. Výhodné ceny a akce po celý rok.


Rubriky článků