hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Poptávka tepelné izolace

Služby » Poptávka

Vaše zateplení domu si zaslouží kvalitu za adekvátní, přiměřenou cenu a proto se každému zpracování návrhu zateplení osobně věnuje náš nejlepší specialista s více jak 10-ti letou praxí, který patří v naší firmě k těm nejzkušenějším.

Díky svým zkušenostem tak zabraňuje zbytečným vícenákladům, které právě nezkušeností velmi často vznikají. Některé firmy pak tyto zbytečné více náklady musí skrýt do cen a zákazník je nevědomky zaplatí. Zadané poptávky běžně zpracujeme do 7 až 10 dnů.

MONTÁŽ MOMENTÁLNĚ Z DŮVODU VYSOKÉHO VYTÍŽENÍ FIREM NEZAJIŠŤUJEME


Z kapacitních důvodů zpracováváme cenové nabídky na materiál odebíraný vždy v nejbližších 2 měsících. K poptávkám na pozdější termín se nedostaneme, protože řešíme dodávky na aktuální období. Pokud plánujete odběr materiálu později, ozvěte se prosím až bude odběr materiálu aktuální.

Termín zpracování nabídek, které jsou aktuální je v případě jednopoložkových nabídek 1-3dny. V případě výpočtu kompletní izolace na míru cca 7dnů.

Na všechny poptávky odpovídáme a to i když je nebudeme zpracovávat. Pokud naši odpověď nedostanete, prosím ozvěte se znovu, nebo zavolete. Může se stát, že email nedorazí, nebo skončí ve spamu. Nic na tomto světe není dokonalé.

Pomůžeme Vám zorientovat se v naší i konkurenční nabídce izolačních materiálů tak, abyste všemu porozuměli a hlavně odhalili případné skryté poplatky. Každý návrh izolace vždy zpracujeme komplexně.

Izolační materiály vybíráme pouze od renomovaných a kvalitou prověřených dodavatelů zejména Ursa, Isover, Knauf Insulation, Rockwool, Steico a mnoho dalších. Izolace jsou certifikovány s záručním listem.


K stanovení ceny potřebujeme následující informace:

  • Výměru izolací- potřebujeme náčrt nebo projektovou dokumentaci, popřípadě fotografie s kótami.
  • Kde leží stavba – ke stanovení ceny za dopravu.
  • Kdy je předpokládaný odběr materiálu – ke stanovení slev na materiál.


Vaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.
 

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.


Rubriky článků