hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Návrh zateplení na míru

Služby » Zateplení na míru

Správné navržení izolace ovlivní její funkčnost, dlouhověkost i dobu návratnosti investice. Při stavbě nebo rekonstrukci domu je třeba dávat pozor na různé aspekty, které se ve velké míře vzájemně ovlivňují. Proto bychom si měli položit zásadní otázku, zda se chceme rozhodovat hlavně podle ceny, na úkor rychlé návratnosti investice, záruky, dlouhé životnosti izolace, energetickým úsporám za vytápění apod.

Pečlivě zvažujeme všechny klíčové aspekty, které ovlivňují nejen tepelnou úsporu  domu, ale i sálavé teplo v létě, bilanci vlhkosti v interiéru, ekologické aspekty izolace a v interiéru, dotace, nebo další navazné zdroje tepla v domě.

Každý návrh je řešen komplexně a individuálně tak, aby návrh izolace vždy splňoval všechna požadovaná kritéria jak ze strany zákazníka, tak samotného domu a jeho zateplení.

Návrh vypracováváme zdarma, pokud materiál odebíráte přímo od nás.

V této službě zajišťujeme návrh vhodného typu tepelné izolace, rozpočet vč všech doplňků, až po dodání materiálu přímo na stavbu.

V případě, že materiál od nás neodebíráte je návrh zateplení individuálně zpoplatněn.

 

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.


Rubriky článků