hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Aktuality

Představujeme montážní videonávody

23. 9. 2019

Videotéka montážních návodů

Nemůžete najít firmu? Zkuste to sami


Rádi bychom Vám nově představili rozšíření stávající formy prezentace psaných montážních návodů o bezmála 40 montážních videí od výrobců izolačního materiálů a doplňků, které do této chvíle bylo možné studovat pouze ve formátu PDF. Prezentace montážních návodů formou youtube videonávodů odlehčí všem, kteří si doposud nebyli jistí písemnou formou bez názorné ukázky.

Díky možnosti pohodlného přehrávání přímo u nás na webu máte vyšší komfort a pohodlí ke studiu realizace jednotlivých činností. Pevně věříme, že se mnoho z Vás díky těmto návodům rozhodne pro montáž svépomocí.V této sekci naleznete nepřeberné množství montážních videonávodů k provádění zateplení.

Tyto videa jsou zde přehledně seřazeny podle kategorií materiálu, což Vám umožní snadné vyhledávání Vámi požadovaného montážního videonávodu.

Videa si můžete pohodlně shlédnout v pohodlí a klidu domova.

Montážní videonávody slouží pouze jako informační a kontrolní materiály pro zákazníky a zájemce o provádění zateplení. Při složitějších montážích doporučujeme tyto činnosti raději přenechejte zkušeným realizačním firmám a řemeslníkům.Rubriky článků