hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Aktuality

Přijď na veletrh, vyhraj střechu!

15. 4. 2018

Každý návštěvník stavebního veletrhu může vyhrát střechu. A nejen ji. Ve hře jsou další zajímavé ceny.

Veletrh se koná od 25. do 28. dubna. Na brněnském výstavišti, konkrétně v pavilonu P, čeká na všechny příchozí ve stánku 56 možnost odejít domů s novou střechou. Doslova!

Logo Gerard PRVNÍ CENU, střešní krytinu GERARD, věnovala do soutěže firma Pemasroofs. Jejich střecha je ale jedinečná. Plechová krytina je totiž vyrobená s přídavkem granulátu ze sopečných kamenů. Zároveň odolá i hurikánu nebo zemětřesení. A aby toho nebylo málo, zakladatelem firmy je muž, který vůbec jako první vyrobil střešní tašku.
  Kdo by nechtěl žít pod střechou z jejich dílny?

 Gerard střecha | Krytiny-Střechy.cz

Jak bývá zvykem, i pro druhé a třetí místo jsou připraveny atraktivní ceny.
2. místo Stříbrnou medaili nahradí 150 metrů čtverečních difuzní folie ROTHOBLASS Traspir T150.
3. místo Bronzovou medaili nahradí AKU vrtačka DEWALT DCD710D2.


A co je třeba pro výhru udělat?

Stačí vyplnit krátký dotazník a odpovědět správně na pouhé tři otázky.

Malou výhodou je možnost jakéhosi přítele na telefonu. Odpovědi vám totiž rádi sdělí zástupci vystavovatelů na výstavní ploše Krytiny – Střechy. Snazší to už ani být nemůže.

A na jaké otázky se připravit? V jakém roce a v jaké zemi se začala krytina GERARD vyrábět? Jakou záruku na ni výrobce poskytuje? Kolik profilů krytina nabízí? Tyto, a ještě pár dalších jsou otázky, na které budete odpovídat.

Pokud si stále nejste jistí, že dokážete v soutěži uspět a vyhrát vysněnou střechu, máme pro vás zcela jedinečný dárek - možnost stáhnout si dotazník přímo ZDE od nás z webových stránek zcela zdarma.

Přečtěte si také prosím podmínky soutěže.Rubriky článků