hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Krátké zprávy

PŘEDNOSTI PLUG-IN VERZE PRO TECHNOLOGII BIM

22. 9. 2018

Pro všechny zájemce o plug-in verzi s názvem Baumit Tools v rámci projektování pomocí BIM technologie jsme připravili dvě názorné videoprezentace zaměřené na práci s tímto uživatelským rozhraním, které zároveň zdůrazňují jeho nesporné benefity.

 

BIM technologie je dnes stále více rozšířeným procesem vytváření a správy dat o stavebním objektu během jeho životního cyklu. Jedná se v podstatě o digitální model, který reprezentuje fyzický a funkční objekt s jeho charakteristikami. Slouží jako otevřená databáze informací o objektu pro jeho zrealizování a provoz po dobu jeho užívání.

Baumit Tools je účinným plug-in nástrojem pro uživatele dvou architektonických modelovacích programů Graphisoft ArchiCAD nebo Autodesk Revit, pracujících na základech progresivní BIM technologie. Cílem vývoje plug-in verze Baumit Tools bylo dát aktivním uživatelům účinný a efektivní nástroj pro přímou aplikaci produktů společnosti Baumit ve stejném softwarovém prostředí. „Baumit Tools je nástrojem, ve kterém architekti a projektanti získají, po zadání svých požadavků na konstrukci, nejvhodnější řešení v podobě ucelené skladby konstrukce s použitím materiálů Baumit. U návrhu skladby pomoc nekončí – každá skladba je automaticky tepelnětechnicky posouzena, případně je možné navrhnout kotvení zateplovacích systémů Baumit. Vše na jednom místě, vše v jednom pracovním prostředí bez zbytečného dublování práce při přesouvání mezi různými softwary.“ dodává Ing. Jakub Moc, marketingový ředitel společnosti BAUMIT, spol. s r.o.. Svým obsahem se plug-in verze Baumit Tools zaměřuje na řešení v různých kategoriích, od fasád přes vnitřní povrchové úpravy, podlahy, stěny, obklady, dlažby až k sanaci.

Společnost Baumit nyní připravila pro všechny zájemce o využití této plug-in verze v rámci projektování za pomocí BIM technologie dvě názorné videoprezentace, které lze shlédnout na Baumit YouTube kánalu. Cílem obou videoprezentací Baumit Tools je nejen ukázat přehlednou formou práci s touto aplikací, ale také zdůraznit přednosti a benefity, které všem jeho aktivním uživatelům z řad architektů nebo projektantů přináší.


Více informací naleznete na webu Baumit - zdeRubriky článků