hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Krátké zprávy

Rockwool - Pozvánka na veletrh Střechy Praha 2017

27. 1. 2017

Zveme Vás na veletrh STŘECHY PRAHA

od 9. do 11. 2. 2017

na stánek 302, do haly 3

v PVA EXPO PRAHA Letňany

logo Rockwool

NENECHTE SI UJÍT

·prezentaci pro veřejnost „Zateplujme s důrazem na komfort a bezpečnost“ 9. 2. 2017 od 12.30 hod. v přednáškovém sále 4, vstupní hala II.

·odbornou konferenci IZOLACE 2017,  kde představíme skladby izolace jednoplášťových plochých střech 9. 2. 2017 od 11.15 hod. v přednáškovém sále 1, vstupní hala I.

ROCKWOOL přispěje k rekordní účasti na veletrhu Střechy Praha 2017

Přední světový výrobce izolací z kamenné vlny ROCKWOOL se představí na nejvýznamnějším oborovém veletrhu ve střední Evropě Střechy Praha 2017. ROCKWOOL připravil pro 19. ročník mezinárodního veletrhu prezentaci nejen pro odbornou, ale i pro širokou veřejnost.
 
Na veletrhu ROCKWOOL představí  výhody izolací z kamenné vlny se zaměřením na bezpečnost a komfort bydlení. Přednáška pro širokou veřejnost se uskuteční ve čtvrtek 9. 2. 2017 od 12.30 hod. v přednáškovém sále 4, vstupní hala II. Efektivní využívání zdrojů se stává stále naléhavější. Jen do roku 2050 se očekává vzrůst celosvětové spotřeby energií o 50 %. Správnou izolací staveb můžeme přispět k jejich energetické účinnosti jak z environmentálního hlediska, tak i z ekonomického. 
 
Součástí veletrhu je také odborná konference IZOLACE 2017, kde bude ROCKWOOL prezentovat skladby izolací jednoplášťových plochých střech. Odborná prezentace proběhne ve čtvrtek 9. 2. 2017 od 11.15 hod. v přednáškovém sále 1, vstupní hala I. Technický manažer společnosti ROCKWOOL Pavel Matoušek zde bude hovořit o teorii a praxi izolace plochých střech i o systémových řešeních při navrhování a realizaci izolace pro ploché střechy. Na konferenci pro odbornou veřejnost je nutné se zaregistrovat předem.
 
Po celý veletrh budou k dispozici odborníci společnosti ROCKWOOL na stánku 302 v hale 3, kteří zájemcům poradí a doporučí izolační řešení pro efektivní zateplení střechy, fasády nebo podlahy rodinných domů. Interaktivní stánek ukáže prostřednictvím modelů výjimečné vlastnosti kamenné vlny, jako jsou nehořlavost, dlouhodobá stálost, akustika nebo odolnost vůči vlhkosti.
 
Mezinárodní přehlídka z oblasti staveb a renovací střech se uskuteční od 9. do 11. února 2017  v PVA EXPO Praha Letňany. Další informace najdete na webu www.rockwool.cz.

Tepelné izolace Rockwool z našeho Katalogu tepelných izolací naleznete pod odkazem:

Minerální čedičová vata ROCKWOOL


Rubriky článků