hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Krátké zprávy

Akademie zateplování odstartuje na konci ledna

14. 1. 2015

Vzdělávací program pro architekty, projektanty a realizační firmy, Akademie zateplování, není třeba dlouze představovat. V roce 2015 se uskuteční opět na třech místech České republiky: v Ostravě, Brně a Praze její 5. ročník.

logoStejně jako v předchozích ročnících je program sestaven tak, aby vyhovoval novým účastníkům i absolventům předchozích ročníků. Půldenní program Akademie se bude věnovat praktickým výpočtům a pomůckám, rekonstrukcím, dodatečnému zdvojení ETICS, difúzně otevřeným dřevostavbám, suché výstavbě, aktuální a plánované stavební legislativě, dotačním titulům a návrhovému optimu.

Data a místa konání

Brno, 29.1.2015 – Výstaviště BVV, sál Rotunda, pavilón A
Ostrava, 3.2.2015 – Vysoká škola báňská – TU Ostrava - Poruba, Nová aula
Praha, 5.2.2015 – SOŠ stavební a zahradnická, Učňovská, Praha 9 – Hrdlořezy
Praha, 6.2.2015 – SOŠ stavební a zahradnická, Učňovská, Praha 9 – Hrdlořezy
Odbornou záštitu nad Akademií zateplování převezme opět doc. Ing. František Kulhánek, CSc., z ČVUT, který bude také provázet programem.

„Teprve vzájemná spolupráce a vzájemné sdílení informací mezi všemi účastníky stavebního procesu  zaručí, že výsledkem bude komfortní, zdravý, kvalitní a úsporný dům. To, jak dosáhnout navržené energetického standardu bude například obsahem mé přednášky. Věřím, že bude přínosem pro účastníky stejně jako přednášky kolegů, se kterými budeme o přestávkách a po skončení Akademii k dispozici pro diskusi,“ říká o nadcházejícím ročníku Akademie Ing. Milan Pokrivčák, aplikační manažer Knauf Insulation.

Přihlaste se na Akademii zateplování 2015 na www.akademiezateplovani.cz.Rubriky článků