hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Dodávka izolací

Služby » Dodání izolací

V případě odběru materiálu zajišťujeme doprau až k vám na stavbu a to vč skládání (auto s rukou), nebo levnější variantu auto bez skládání.

Izolace-info.cz nabízí tedy návrh zateplení, rozpočet, objednání i dodávku materiálu na vaše zateplení domu.

Dodávka izolace je námi po celou dobu sledována až do doby, než je kompletně vyřízena. Za komunikaci mezi dodavatelem (výrobcem), příslušným řidičem a Vámi je plně zodpovědný náš pracovník, kterému byla, tato zakázka přidělena.

Zajišťujeme dopravu až na stavbu. Způsob dodání jednotlivých materiálů je zajišťován vždy dle předpisu výrobce.

Po schválení rozpočtu a objednání materiálů u výrobců, nebo smluvních dodavatelů Vám zajistíme dodání Vaší izolace přímo na místo v ČR které sami určíte.

Po objednání materiálu vždy individuelně domlouváme termín dodání dle požadavku zákazníka a možností návozu materiálu. V den dodání je zákazník kontaktován příslušným řidičem, který upřesní čas příjezdu.

- Cena dopravy u větších zakázek je ceněna individuálně dle odebíraného množství

- Cenu dopravy ovlivňuje vzdálenost, skládání, množství materiálu, sazba na kilometr se pohybuje 20-35Kč/km (dle typu auta) z našich výdejních míst.

- U malých zakázek zajišťujeme přepravní společnost typu PPL, kde je sazba dle balíkové nebo paletové přepravy (cena se pohybuje nejčastěji v rozmezí 500-1500,-Kč bez DPH).

- Výhoda pro Vás - čím více materiálu vezeme, tím je doprava levnější.

 

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.


Rubriky článků