hledám zateplení hledám firmu hledám radu slevy

Dodávka izolací

Pro kvalitní zateplení je potřeba mít dobře zpracovaný návrh izolace, rozpočet a realizační firmu. Izolace-info.cz nabízí vše na jednom místě až po kompletní dodávku izolačního a zateplovacího materiálu na místo realizace stavby. Zajišťujeme kompletní návrh izolace a zateplení, rozpočet, objednání i dodávku materiálu, v případě zájmu zákazníka i realizační firmu.

Izolace a zateplovací systémy vybíráme podle vhodnosti a požadavků zákazníka od typických Polystyrenů, foukané a sypké izolace, minerální a dřevovláknité izolace, sendvičové desky, PUR a PIR izolace až po méně tradiční izolace z přírodních materiálů. Realizační firmu volíme z naší databáze smluvených certifikovaných partnerů a firem.

Po schválení rozpočtu a objednání materiálů u výrobců nebo smluvených dodavatelů Vám zajistíme dodání Vaší izolace a zateplovacích systémů přímo na místo v ČR, které sami určíte. O dodání je zákazník včas informován a kontaktován příslušným řidičem, který upřesní čas příjezdu. Dodávka izolace a zateplení je námi po celou dobu sledována až do doby, než je kompletně vyřízena. Za komunikaci mezi dodavatelem (výrobcem), příslušným řidičem a Vámi je plně zodpovědný náš pracovník, kterému byla, táto zakázka přidělena.

Vaši poptávku můžete zadat ZDE

Pro zákazníky
Rubriky článků