hledám zateplení hledám firmu hledám radu Vizualizace fasády

Aktuality

Odborná stavební výstava STŘECHY, STAVBA Ostrava

22. 2. 2018

Výstava Střechy Stavba, veletrh Úsporná domácnost a EkoAuto

Odborná stavební výstava STŘECHY, STAVBA, představí trendové výrobky a novinky z oblasti moderních a kla­sických střešních krytin, zdicích, zateplovacích a izolačních materiálů, stavebních technologií a řemesel. Zároveň se uskuteční 1. ročník veletrhu racionální spotřeby v domácnosti Úsporná domácnost a také třetí ročník salonu ekologické dopravy EkoAuto.

Střechy stavba Ostrava
Obr.: Výstaviště Černá louka - Střechy Stavba Ostrava
 
Místo konání:     výstaviště Černá louka, Ostrava
Datum konání:  
8. až 10. března 2018
Pořadatel:          Ostravské výstavy, a.s. 
Otevírací doba:   čtvrtek 8. 3. 2018 12:00 - 18:00
                           pátek - sobota  9. a 10.3.2018 10:00 - 18:00

Odborná stavební výstava Střechy, Stavba představí novinky z oblasti klasických a moderních střešních krytin, zdicích, zateplovacích a izolačních materiálů, stavebních technologií a řemesel. Spatřit můžete nízkoenergetické stavby, stavební materiály, technické zařízení budov apod. Návštěvníci budou mít opět možnost setkání s výrobci, dodavateli a řemeslníky z celé České republiky a budou se moci seznámit s novinkami a novými technologiemi z oboru stavebnictví. Již teď se můžete těšit na tyto firmy: Satjam, s.r.o., Cembrit a.s., FenStar s.r.o., Wobau cz s.r.o., SDS Komplexní Stavby, s.r.o. a mnoho jiných. Součástí výstavy bude 20. ročník odborné konference „Regenerace bytových domů 2018“, která se uskuteční 7. března 2018 v konferenčním sále.

Souběžně se uskuteční 1. ročník veletrhu racionální spotřeby v domácnosti – ÚSPORNÁ DOMÁCNOST. Cílem nového veletrhu je na jednom místě, pod jednou střechou a s jasně vymezeným programem představit možnosti úsporného chování domácností. Najdete zde pestrou nabídku zboží, služeb a nabídneme Vám informace, rady, zkušenosti, návody a praktické příklady pro snižování výdajů a celkový efektivní provoz domácností, obcí a regionů.

Těšit se můžete na firmy ČEZ a.s., E.ON Česká republika, s.r.o., innogy Česká republika a.s., EKO-KOM, a.s. a mnoho dalších.
Součástí veletrhu bude i třídenní edukativní seminář „Úsporná domácnost“.
Záštitu nad veletrhem převzal Úřad vlády České republiky, ministerstvo životního prostředí a Moravskoslezský kraj.

Salon ekologické dopravy EkoAuto předvede a nabídne ekologické dopravní prostředky. Hlavním záměrem je inspirovat k pořízení elektromobilů, plynových aut a ostatních vozidel pro čistou mobilitu. Návštěvníci se na výstavě seznámí s pestrou nabídkou pohonu aut a ostatních vozidel na elektřinu, stlačený nebo zkapalněný zemní plyn (CNG, LNG), vodík, LPG a biopaliva. Za vhodného počasí venku budou probíhat zkušební jízdy.

Více informací najdete na stránkách www.
cerna-louka.cz.


Rubriky článků